Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 11 часа, Ином написа:

Какво е егоизъм? * Да пръднеш под чаршафа и сам да си го дишаш *

Ахахахахахаха

В нашия случай е - "Да копипейстнеш от кайгана/султанович портал и да не го изтресеш тука"

Хайде да не съм от егоистите - copy/paste от кайгана :

оди дедо во аптека да купи вијагра..........аптекарката се качила на столче,,да земе таблети,од повисоката полица,,,,,,,,,арно ,ама ,,,аптекартата била само во бел мантил,,,,,,,,,од призорот дедото не останал рамнодушен,,,,,,,,и дедото и вика на аптекарката,,не треба вијагра,,,ДО БАБАТА БИЛО!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, rsvr написа:

Копи/пейст от съседен форум, даващ авторските разяснения относно споровете дали има буби в набралия известност напоследък STALKER PORTAL PLAYER:

2.thumb.jpg.740250ddb7e8b7af87a843ba7fcd0f64.jpg

В крайна сметка всеки сам си решава, какво, как и къде да си слага :D  Решението си е на всеки потребител. Ако няма какво да Ви вземе ... ако няма от какво да се притеснявате ... какъв Ви е проблема? Ползвайте на воля!!! Ако ли пък сте съмнителни - ами не ползвайте бе! Или, като сте толкУз умни - ами напишете Вие нещо подобно и си го ползвайте самички ... и се хвалете навсякъде как и откъде гледате! 

п.с. - Има ЕДИН Човек във форума, който .... абе той си знае кой е ... и на който 90% сте/сме благодарни!!! - НАЗДРАВЕ!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 24.01.2020 г. в 18:04, woobu написа:

за новият закон видя ли кво е прокарано

чл. 319 ал 79

всички удпксита да бъдат закрити

интернет доставчите да следят за потребители които гледат през портали или крадът

ако потребител бъде разкрит че гледа през портал или използва чужд доставчик без платена такса следователно прави обир следва акция, арест и най накрая доживотен затвор с ефирна телевизия

да се надяваме че у панделата тиливизора е кюлед

Я дай линк към точно тази точка или по скоро алинея от закона, че не успях да я намеря :)  Има само за годишен отпуск :D

П>С: Търся човека, добавяш линковете в http://livebgtv.stream - имам предложение към него

Благодаря ви!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

hide1.userportal.live8080.zip

hide1.userportal.live8080.zip

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 часа, boboid написа:

[Portal]

Затвори скритото съдържание

Авторът на ..."Да се завърнеш в бащината къща..."

livegopanel.club.4C.rar 345 B · 109 изтегляния

655000028_NewPicture11.jpg.4abfeb6cc80f473808cb2f475049befb.jpg

За VLC ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, 

някой има ли представа как да изредя каналите на плейлист на един ред?

Пример, ако плейлиста изглежда така:

#EXTINF:-1,XXX
http://IP:PORT/XXX
#EXTINF:-1,YYY
http://IP:PORT/YYY

Да стане да са на един ред.

Може и на лично.

Благодаря :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Димитър Мандраджиев написа:

Здравейте, 

Може и на лично.

Notepad++ има функция да преобразува края на реда в интервал...така ще ти ги събере на един ред

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Димитър Мандраджиев написа:

Здравейте, 

Може и на лично.

само не знам на какво ще ги гледаш като ги направиш на един ред 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, adersa написа:

За VLC ?

бачка и там😁

baca].PNG

току-що, rommel75 написа:

само не знам на какво ще ги гледаш като ги направиш на един ред 

абе и той не знае само имената на каналите ли иска само линковете ли иска, някъв код ли иска си структорира божа раота както казват😀

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, woobu написа:

да що то аз се мъча да се сетя кой беше тоя плеър дето върти цяла листа от примерно 500 канала и всички канали на един ред по този начин #EXTINF:-1,XXX ??? http://IP:PORT/XXX

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, rommel75 написа:
преди 19 минути, woobu написа:

да що то аз се мъча да се сетя кой беше тоя плеър дето върти цяла листа от примерно 500 канала и всички канали на един ред по този начин #EXTINF:-1,XXX ??? http://IP:PORT/XXX

не ми казвай аз знам най вероетно е дъ пръц плей сигурно ши тряя и жсон срещу фреди формата така изглеждат на един ред😀

Ако съм разгадал гатанката моля аплодисменти

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, woobu написа:

не ми казвай аз знам най вероетно е дъ пръц плей сигурно ши тряя и жсон срещу фреди формата така изглеждат на един ред😀

Ако съм разгадал гатанката моля аплодисменти

може и така да е ама ще падне  игра 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ми аз преди 4-5 месеца питах за тая планиска пътека къде води -ама ми отговориха ами никъде 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чакаме вечерният гост Пиф да разкаже още подробности около един нов тв инцидент😀

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, woobu написа:

Чакаме вечерният гост Пиф да разкаже още подробности около един нов тв инцидент😀

хехе, как се е издънил ТЛУКС Кърджали ли? :)

Някой е забравил да си плати на Доганя...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   16 потребители

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от силвия димитрова стефанова
      Здравейте ! Може ли да ми помогнете да направя меню? Ето го и условието: Да се напише компютърна програма, реализираща информационна система за продажба на мобилни телефони (марка, модел, цвят, цена, размер на вградената памет, диагонал на екрана, работа с две сим карти, брой телефони от този модел). 😊 БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!
    • от пламен недялков
      Защо когато се наложи да ъплоудвам файл на някой сайт не ми дава в контекстното меню документи или папки,а само камера,звукозаписвач и контакти и как може да се промени това? Благодаря! Бих качил скрийншот,но точно проблема ми е че не мога да качвам
    • от PiroEfekta
      Здравейте,
      Значи, проблема ми е, че когато сменя encoding-a от ANSI на Unicode на PHP файла ми, PHP кода между <textarea> таговете не се изпълнява, а се показва като нормален текст. Когато върна encoding-a на ANSI, всичко си функционира нормално, но пък кирилицата ми не излиза.
      Ето кода ми:

<?php
      if(isset($_POST['text'])){
          $text = $_POST['text'];

$handle = fopen("rechnik.txt", "r");
          if ($handle) {
              while (($line = fgets($handle)) !== false) {
                  $string = $line;
                  $bg = substr($string, 0, strpos($string, ' ='));
                  $dr = substr($string, strpos($string, '= ')+2, strpos($string, ';')-strlen($bg)-3);
                  $text = str_replace($bg, $dr, $text);
              }
              fclose($handle);
          } else {
              echo 'Речника липсва';
          } 
      }
      ?>
      <form action="index.php" method="POST" >
      <select>
        <option value="bgdr">Български -> Друг</option>
        <option value="drbg">Друг-> Български</option>
      </select>
      <br><br>
      <textarea rows="4" cols="50" name="text">
          <?php 
              if (isset($text)){
                  echo htmlspecialchars($text);
              }
          ?>
      </textarea><br>
      <input type="submit" value="Преведи" />
      </form>
    • от Vask0
      Здравейте колеги искам да по попитам дали някой може да мъ съдейства  със  кода на  един проект,  трябва ми помощ за центриране на  одени елементи и  да сложа  цвят на определени букви

Ако на някой му се занимава да обясни  за няколко минути ще съм му благодарен.

Благодаря предварително !!!!
    • от Daniel96
      Здравейте, много бих се радвал ако някой е имал или срещал подобен проблем  и знае как да го оправи.
      Става въпрос за това, че фейсбук лентата(горе) липсва, заедно с нея и известия нямам.
      Въпрос на профил е, а не на браузър или компютър. Понеже на други хора от моя компютър работи, а моя профил на други - не. На телефона също не ми работят известията и когато се опитам да влезна в Help центъра на facebook за да се свържа с тях, ми дава Error на страницата. А за да report-на трябва да е от личния ми профил... Абе гадна работа.
      Благодаря.

• Дарение

• Добави ново...