Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 55 минути, topcho72 написа:

Ако на някой му се намира себоден мак за това порталче: http://sinotvpro.com:8080/,и има желание може да ми го сподели на лични.Благодаря!

livegopanel.club назад в темата търси 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 12,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

То стана голяма мацаница пак тука... Малко над нещата момчета, стриймове винаги е имало и ще има, както и ще се разпиляват по форумите... Който не се е защитил като хората, така ще е... Пийте по една

RU:  

Здравейте колеги, следя форума от около година и гледам в последно време не се пише нищо стойностно а има само заядици и мърморене Във форума има няколко човека, които постват ценна информ

Публикувани изображения

[Portal]: iptvgarden.streamtv"AC:_full"

PS:BG_TV ,FulmKlub ,Sport FULL както и секция  UHD 4K -според акаунта,секция VIP и др.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

вероятността на портали трябва да е 99% в това нещо, все пак всеки портал си има по много домейни за заблуда на потребителите едни са по евтини от други важна е бройката за да се докара приходът

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, mcmlxx написа:

В случая реалния URL  e portal.geniptv.com. Иначе са поне още 15 мирър-а - водещи към един и същи източник

да защото геиптв имат в почти всяка държава наети железа и препредават от място на място така се борят с забавянето и подобни

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

източника е един и също обаче има разлика във бързината на зареждане на портала както и във картината-незнам забелязали ли сте 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора, не се карайте за глупости и за портали дееба...

Носете си новите дрехи и се радвайте на живота!

Днес почина близка моя приятелка, на 40 години...

Вчера беше весела, готина, черпихме се за празника... днес вече я няма :(

Баси, какви глупости чета тука напоследък...

R.I.P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

[Portal]:onair-protv

PS:има BG_TV -но според акаунта 

да разчупим обстановката малко -да сте живи и здрави всички и както каза монката -яжте,пийте и си носeте новите друхи !!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

(и аз да се включа с една питанка)

за този портал  http://iptvchannels7.com/c/ някой свободен мак адрес да има? ползвах го за лични... много стабилно работеше

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, madmen190 написа:

(и аз да се включа с една питанка)

за този портал  http://iptvchannels7.com/c/ някой свободен мак адрес да има? ползвах го за лични... много стабилно работеше

Тия май имаха филтър за геолокация. Трябва през VPN да се гледат, ако не се лъжа.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 часа, Radoslava00 написа:

https://serbianforum.org/threads/sf-vip-plejer.878393/  нов плеър за мен,който обаче не ми отваря всички портали.

Има  update ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Андреев, мноо си прост. Правил съм абсолютно всичко, което има в пърфект плеяра не излизат. Аз ако не съм опитал всичко, мислиш ли, че ще питам някъв прост човек като теб?

Общо взето всичко компютърно го разбирам, но тия букви не излизат, дори там у лево или десно както викаш да смениш на бг. Но долу си ти дава кръгче. А  bgidiot.exe програмката си я ползвай. Аз ще му криптирам така файловете с едно върху друго криптиране и такива сложновати пароли, че никога няма да се занимава с моя комп повече! Ще му трябват два живота да ми разбие кодовете. Достатъчно е да му сложа някоя от еди кой си край неизползваема дума, която е използвана само из оборите и ще му разкажа играта, но в момента на мен ми я разказват буквите! То тва е по-трудно, отколкото другото, защото аз мога да прочета всичко за всеки вирус какво представлява и да му намеря и цаката. Но на нещо което е невъзможно, как да я намеря?  Има нещо заради което тия пусти букви не излизат. Пак казвам всичко, което има в плеяра съм го опитал. А файла за тв го няма на устройството. Явно по адреса е сложен, искате ли да ви кажа от коя дата е, но ще се юрнете и ще спре. 165 канала са, което не е малко, но някои не ги изкарва буквите. Но има ги, показва си. Ей сякъде с прости ора требе да се занимавам. Питах и онзи от когото купих устройството, той се прави на ударен и не отговаря. И между другото, от тази плейлистата от нета е свалена, за да не я ползва всеки. Ако знаех истинския адрес щеше е да друго, ама няма .m3u файл. Преровил съм всички папки, дори пише път до папка, който не съществува в тв бокса. Признал съм ги наистина. Тази плейлиста е работеща, но нямада я дадат ако не си купиш бокс. Викам ще дойде време да се нулират настройките, нали и тя ще изчезне. Сега не отговаря, а като ми продаваше боклуците си, веднага. 😂

Прерових всичко и в устройство и из нета, тази листа си я знаят само отделни пичаги..  Но ако опиташ да вкараш адреса който е писал, няма нищо. 😂 Само датата се вижда и на тази дата не са качвани плейлисти или са ги махнали от сайтовете. Търсих я, няма я в нета. Ами ше гледам да не го нулирам или обновявам. Но канали без букви, а пък да ги има, е тъпо. Сменях и вида декодиране, то няма кой знае какво. Не излизат. 😆

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Иначе намерих една команда, чрез която можеш да гледаш предавания, които са минали. Но конкретно за тази листа не става това. То е по-скоро май за чужбина листи. Това знаете ли го примерно, щото аз го видях от едно клипче? 😉

. m3u|catch up = xc 

Ето виж, не се правя на много умен, давам ви нещо полезно. Има и черта. :) Пробвайте я, някъде може да се получи из плейлисти, които работят. Ако сте си изтървали предаванията за готвене примерно. Цак, цак на Ути манджата как се готви. ☺ Наскоро я разбрах, случайно, ама не съм си играл на много листи да пробвам. Ама на някои ще стане, които си записват предаванията. Пък на оня дето е криптирал голите ми каки, аз няма да му го простя. Не зне кво ше го правя, ще го карам да си губи времето. Той дори праща едно и също писмо, надали знае и чуждия език, някакъв пълен с глупендер ли да си губя времето. Оле, изтрих всичко, но да се моли да не ги декриптирам и да не му излезе вируса пак. Найш колко спомени ми погуби, щот аз не съм форматирал диска, за да си пазя 15 години снимките. Ще му излязат през носа, а на Хитлер книгата нема да ми свърши работа. И той е бил малоумен! 😆😂

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, Anastas Durev написа:

Иначе намерих една команда, чрез която можеш да гледаш предавания, които са минали. Но конкретно за тази листа не става това. То е по-скоро май за чужбина листи. Това знаете ли го примерно, щото аз го видях от едно клипче? 😉

. m3u|catch up = xc 

Ето виж, не се правя на много умен, давам ви нещо полезно. Има и черта. :) Пробвайте я, някъде може да се получи из плейлисти, които работят. Ако сте си изтървали предаванията за готвене примерно. Цак, цак на Ути манджата как се готви. ☺ Наскоро я разбрах, случайно, ама не съм си играл на много листи да пробвам. Ама на някои ще стане, които си записват предаванията. Пък на оня дето е криптирал голите ми каки, аз няма да му го простя. Не зне кво ше го правя, ще го карам да си губи времето. Той дори праща едно и също писмо, надали знае и чуждия език, някакъв пълен с глупендер ли да си губя времето. Оле, изтрих всичко, но да се моли да не ги декриптирам и да не му излезе вируса пак. Найш колко спомени ми погуби, щот аз не съм форматирал диска, за да си пазя 15 години снимките. Ще му излязат през носа, а на Хитлер книгата нема да ми свърши работа. И той е бил малоумен! 😆😂

ееех ! ако беше от Смилян щях да те светна ,ама не си !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1.0.3 е up-a ,а не 1.0.1

Новите неща са..

Търсене по запазени профили

Autoupdate

Запис

SFVIP-Player-x86
http://s000.tinyupload.com/index.php?file_id=00680135029329241189

SFVIP-Player-x64
http://s000.tinyupload.com/index.php?file_id=12199883892533078257

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   6 потребители

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от силвия димитрова стефанова
      Здравейте ! Може ли да ми помогнете да направя меню? Ето го и условието: Да се напише компютърна програма, реализираща информационна система за продажба на мобилни телефони (марка, модел, цвят, цена, размер на вградената памет, диагонал на екрана, работа с две сим карти, брой телефони от този модел). 😊 БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!
    • от пламен недялков
      Защо когато се наложи да ъплоудвам файл на някой сайт не ми дава в контекстното меню документи или папки,а само камера,звукозаписвач и контакти и как може да се промени това? Благодаря! Бих качил скрийншот,но точно проблема ми е че не мога да качвам
    • от PiroEfekta
      Здравейте,
      Значи, проблема ми е, че когато сменя encoding-a от ANSI на Unicode на PHP файла ми, PHP кода между <textarea> таговете не се изпълнява, а се показва като нормален текст. Когато върна encoding-a на ANSI, всичко си функционира нормално, но пък кирилицата ми не излиза.
      Ето кода ми:

<?php
      if(isset($_POST['text'])){
          $text = $_POST['text'];

$handle = fopen("rechnik.txt", "r");
          if ($handle) {
              while (($line = fgets($handle)) !== false) {
                  $string = $line;
                  $bg = substr($string, 0, strpos($string, ' ='));
                  $dr = substr($string, strpos($string, '= ')+2, strpos($string, ';')-strlen($bg)-3);
                  $text = str_replace($bg, $dr, $text);
              }
              fclose($handle);
          } else {
              echo 'Речника липсва';
          } 
      }
      ?>
      <form action="index.php" method="POST" >
      <select>
        <option value="bgdr">Български -> Друг</option>
        <option value="drbg">Друг-> Български</option>
      </select>
      <br><br>
      <textarea rows="4" cols="50" name="text">
          <?php 
              if (isset($text)){
                  echo htmlspecialchars($text);
              }
          ?>
      </textarea><br>
      <input type="submit" value="Преведи" />
      </form>
    • от Vask0
      Здравейте колеги искам да по попитам дали някой може да мъ съдейства  със  кода на  един проект,  трябва ми помощ за центриране на  одени елементи и  да сложа  цвят на определени букви

Ако на някой му се занимава да обясни  за няколко минути ще съм му благодарен.

Благодаря предварително !!!!
    • от Daniel96
      Здравейте, много бих се радвал ако някой е имал или срещал подобен проблем  и знае как да го оправи.
      Става въпрос за това, че фейсбук лентата(горе) липсва, заедно с нея и известия нямам.
      Въпрос на профил е, а не на браузър или компютър. Понеже на други хора от моя компютър работи, а моя профил на други - не. На телефона също не ми работят известията и когато се опитам да влезна в Help центъра на facebook за да се свържа с тях, ми дава Error на страницата. А за да report-на трябва да е от личния ми профил... Абе гадна работа.
      Благодаря.

• Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване