Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

• Отговори 12,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

То стана голяма мацаница пак тука... Малко над нещата момчета, стриймове винаги е имало и ще има, както и ще се разпиляват по форумите... Който не се е защитил като хората, така ще е... Пийте по една

Здравейте колеги, следя форума от около година и гледам в последно време не се пише нищо стойностно а има само заядици и мърморене Във форума има няколко човека, които постват ценна информ

Привет на всички съфорумци!Искам тук  да споделя своята благодарност към mcmlxx за човешкото отношение ,помощ и време което отделя за да можем да решаваме стоящи пред нас  проблеми в областта на онлай

Публикувани изображения

преди 3 часа, Stiliyan Stefanov написа:

GangosaЗдрасти, моделът е EC2108 V5 . 

Здрасти ето вижте тук https://huaweiadvices.com/huawei-firmware-finder-download-latest-stock-firmware/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, rommel75 написа:

[Portal]:odishtv -:A2_full

PS:друг домейн на mytv.fun

Затвори скритото съдържание

mytv. fun и принадлежащите му си работят, но не на 8080, а само на 80

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Stiliyan Stefanov написа:

GangosaЗдрасти, моделът е EC2108 V5 . 

Темата отдавна е разисквана и може да видиш докъде може да се стигне с този приемник ТУК: http://dtv-bg.com/showthread.php?t=34978

Успех :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 57 минути, vaffanculo написа:

mytv. fun и принадлежащите му си работят, но не на 8080, а само на 80

http://odishtv.com:8080/c/           http://odishtv.com:80/c/

http://mytv.fun:8080/c/                 http://mytv.fun:80/c/   

Ти голям разбирач се извъди!!!

Да беше пробвал, че си вървят и на двата порта преди да ръсиш бисери.

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, niki7989 написа:

http://odishtv.com:8080/c/         http://odishtv.com:80/c/

http://mytv.fun:8080/c/               http://mytv.fun:80/c/   

Ти голям разбирач се извъди!!!

Да беше пробвал, че си вървят и на двата порта преди да ръсиш бисери.

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

пробвано е, затова е написано!!! При мен работят само на 80 (и stb и stalker player)

И много скачаш нещо. Гледай поне следващият път да имаш наблизо тераса на по-висок етаж :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, vaffanculo написа:

пробвано е, затова е написано!!! При мен работят само на 80 (и stb и stalker player)

И много скачаш нещо. Гледай поне следващият път да имаш наблизо тераса на по-висок етаж :)

разбирача на портали -след като при теб работят само на порт 80 не означава че при другите не работят на порт 8080 -и първо провери нещо преди да пишеш пълни глупости  ето виж тук за какво става въпрос :

394904273_bandicam2020-02-2417-14-03-668.jpg.8cda3f58a18dcf12e781ae3415edf5c7.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, rommel75 написа:

разбирача на портали -след като при теб работят само на порт 80 не означава че при другите не работят на порт 8080 -и първо провери нещо преди да пишеш пълни глупости  ето виж тук за какво става въпрос :

394904273_bandicam2020-02-2417-14-03-668.jpg.8cda3f58a18dcf12e781ae3415edf5c7.jpg

:D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

vaffanculo

Сополанко от час си регистриран и вече се осра.

С този потребител сигурно сте роднина  valseat ?  

Tитани на мисълта, който за кратко време се омотават и простотията им лъсва.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

niki7989 темата е преключена не обръщай внимание какво пише -нека си пише глупости ние ще си пишем по нашата тема -изглежда човека е над тия неща ,и да му говориш това което е така той пак ще си знае неговото 

имаше един Белгиеца той беше като тоя от всичко разбираше и знаеше и беше ненадминат -може да са роднини !!!

PS:давайте нататък със порталите и други подобни -а не със глупости 

Наздраве!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, niki7989 написа:

vaffanculo

Сополанко от час си регистриран и вече се осра.

С този потребител сигурно сте роднина  valseat ?  

Tитани на мисълта, който за кратко време се омотават и простотията им лъсва.

Ти тръгна да скачаш с рогата ве селски. Хвани ме за никнейма, и на една минута да е създаден :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, vaffanculo написа:

Ти тръгна да скачаш с рогата ве селски. Хвани ме за никнейма, и на една минута да е създаден :)

Селски може да кажеш на баща си или на него му казваш никнейма си!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, niki7989 написа:

Селски може да кажеш на баща си или на него му казваш никнейма си!!!

Изби си нервите, аз дръпнах малко в постовете, викам стига а? Едва ли този форум е за решаване на такъв тип проблеми.

Видях, че само 8080 порта е записан за портала, при мен не работи и казах къде работи. Сматам, че на някой ще помогне повече, отколкото ще навреди, но явно не мислите така. 

Успех на всички с най-добри чувства 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, rommel75 написа:

Всеки е имал възможността да сбърка понякога, ама с този тон да те поправят. Изключително непрофесионално и не за пръв път. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Добър ден написа:

Всеки е имал възможността да сбърка понякога, ама с този тон да те поправят. Изключително непрофесионално и не за пръв път. 

цялата работа е ,че ни проверяват знанията да не би да сме от тия дето правят копи пейст -ама не стана номера -във друг бг форум пишат пък още по големи глупости ,че сме би ли копирали техни постове -пффффффф:laughing5:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, rommel75 написа:

цялата работа е ,че ни проверяват знанията да не би да сме от тия дето правят копи пейст -ама не стана номера -във друг бг форум пишат пък още по големи глупости ,че сме би ли копирали техни постове -пффффффф:laughing5:

Говорих за конкретен случай. А също, аз като дебютирах тук, усетих същото отношение. Нищо лично, но мисля, че са неоснователни напатките ви към него. Иначе кой копира, кой не, си личи страшно много и вие тук 3-4 не сте аматьори или имитатори, ако може така да се нарече. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, rommel75 написа:

Лично на теб ти се извинявам, ако си се обидил, че някой те "поправя" или "проверява", но не това е била целта. Не гледам от него, но се сетих да го проверя, когато видях, че си пуснал портала и на 8080 не работеше, а на 80-да!!! Току що смених нета и на 8080 тръгна. Може да е било временно, може да е друго, няма да търся причината. Извинението остава :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Добър ден написа:

Говорих за конкретен случай. А също, аз като дебютирах тук, усетих същото отношение. Нищо лично, но мисля, че са неоснователни напатките ви към него. Иначе кой копира, кой не, си личи страшно много и вие тук 3-4 не сте аматьори или имитатори, ако може така да се нарече. 

аз нямам против никой но ако бях аз първо ще ше да се помъча по някакъв начин да разбера проблема при мен ли е или наистина е във порталите и ако немога да стигна до някакво решение ще попитам -от сорта извинете но само на този порт ли работи дадения портал или и на еди кой си порт -а той пише директно че е проверено и ние лъжем нещо тука -да ама не и аз коректно показах че нещата стоят по друг начин .

И както са казали хората със питане ,четене което е най важно можеш да постигнеш много неща -говоря за IPTV нали за това е тоя форум -само че със рогата нестава -неща който сме ги проверили и се знаят  няма как да са други та това е . 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, rommel75 написа:

аз нямам против никой но ако бях аз първо ще ше да се помъча по някакъв начин да разбера проблема при мен ли е или наистина е във порталите и ако немога да стигна до някакво решение ще попитам -от сорта извинете но само на този порт ли работи дадения портал или и на еди кой си порт -а той пише директно че е проверено и ние лъжем нещо тука -да ама не и аз коректно показах че нещата стоят по друг начин .

И както са казали хората със питане ,четене което е най важно можеш да постигнеш много неща -говоря за IPTV нали за това е тоя форум -само че със рогата нестава -неща който сме ги проверили и се знаят  няма как да са други та това е . 

И на Ники се извинявам, ако се е почувствал обиден, но нека да не връщаме назад, да разследваме кой почнал пръв с рогата :)

п.с. Тази тема се е доказала с "лошо" отношение към някой, който греши или не знае достатъчно, затова лично аз се съмнявам, както и да бях попитал, да имаше друго развитие, но оставям отворена вратата това мнение да се промени някой ден ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, vaffanculo написа:

И на Ники се извинявам, ако се е почувствал обиден, но нека да не връщаме назад, да разследваме кой почнал пръв с рогата 

п.с. Тази тема се е доказала с "лошо" отношение към някой, който греши или не знае достатъчно, затова лично аз се съмнявам, както и да бях попитал, да имаше друго развитие, но оставям отворена вратата това мнение да се промени някой ден 

Еми видя ли, че цялата олелия беше напразно, единствения ми съвет бе първо да проверяваш.

Нямам нищо лично!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Призовавам, да не се дъвчем един-друг, както в сходни на този форуми(на комшиите от балканите)!!! Разделението и враждата е ясно до какво води! Помагайте си, ако можете или поне се постарайте!...Не е толкова трудно да сме по-добри...повярвайте!!!🤝

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   6 потребители

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от силвия димитрова стефанова
      Здравейте ! Може ли да ми помогнете да направя меню? Ето го и условието: Да се напише компютърна програма, реализираща информационна система за продажба на мобилни телефони (марка, модел, цвят, цена, размер на вградената памет, диагонал на екрана, работа с две сим карти, брой телефони от този модел). 😊 БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!
    • от пламен недялков
      Защо когато се наложи да ъплоудвам файл на някой сайт не ми дава в контекстното меню документи или папки,а само камера,звукозаписвач и контакти и как може да се промени това? Благодаря! Бих качил скрийншот,но точно проблема ми е че не мога да качвам
    • от PiroEfekta
      Здравейте,
      Значи, проблема ми е, че когато сменя encoding-a от ANSI на Unicode на PHP файла ми, PHP кода между <textarea> таговете не се изпълнява, а се показва като нормален текст. Когато върна encoding-a на ANSI, всичко си функционира нормално, но пък кирилицата ми не излиза.
      Ето кода ми:

<?php
      if(isset($_POST['text'])){
          $text = $_POST['text'];

$handle = fopen("rechnik.txt", "r");
          if ($handle) {
              while (($line = fgets($handle)) !== false) {
                  $string = $line;
                  $bg = substr($string, 0, strpos($string, ' ='));
                  $dr = substr($string, strpos($string, '= ')+2, strpos($string, ';')-strlen($bg)-3);
                  $text = str_replace($bg, $dr, $text);
              }
              fclose($handle);
          } else {
              echo 'Речника липсва';
          } 
      }
      ?>
      <form action="index.php" method="POST" >
      <select>
        <option value="bgdr">Български -> Друг</option>
        <option value="drbg">Друг-> Български</option>
      </select>
      <br><br>
      <textarea rows="4" cols="50" name="text">
          <?php 
              if (isset($text)){
                  echo htmlspecialchars($text);
              }
          ?>
      </textarea><br>
      <input type="submit" value="Преведи" />
      </form>
    • от Vask0
      Здравейте колеги искам да по попитам дали някой може да мъ съдейства  със  кода на  един проект,  трябва ми помощ за центриране на  одени елементи и  да сложа  цвят на определени букви

Ако на някой му се занимава да обясни  за няколко минути ще съм му благодарен.

Благодаря предварително !!!!
    • от Daniel96
      Здравейте, много бих се радвал ако някой е имал или срещал подобен проблем  и знае как да го оправи.
      Става въпрос за това, че фейсбук лентата(горе) липсва, заедно с нея и известия нямам.
      Въпрос на профил е, а не на браузър или компютър. Понеже на други хора от моя компютър работи, а моя профил на други - не. На телефона също не ми работят известията и когато се опитам да влезна в Help центъра на facebook за да се свържа с тях, ми дава Error на страницата. А за да report-на трябва да е от личния ми профил... Абе гадна работа.
      Благодаря.

• Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване