Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 3 часа, mcmlxx написа:

[Portal]:

Затвори скритото съдържание

това че няма парола означава само едно, че не минава към вип тв, а към тест да проверим колко носи на бой

преди 16 минути, valseat написа:

Този канал го има при руснаците на 36гр.  Ама трябва да сложа конвертор за кръгова поляризация... а не ми се занимава. Иначе знам,че канала се отваря лесно и понякога дават интересни неща.  Моето виждане за тези 4к е :  Трябва да са с по-високо качество/ а то такива на сателита няма/.... да виждат се малко по-хубаво от хд .  Когато канала е с високо качество независимо от това какво предават в момента.... е привлекателно за човешкото око.

искаш ли го мога да ти го дам да го гледаш през интернет да си го букетнеш към приемникът

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 12,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

То стана голяма мацаница пак тука... Малко над нещата момчета, стриймове винаги е имало и ще има, както и ще се разпиляват по форумите... Който не се е защитил като хората, така ще е... Пийте по една

Здравейте колеги, следя форума от около година и гледам в последно време не се пише нищо стойностно а има само заядици и мърморене Във форума има няколко човека, които постват ценна информ

Привет на всички съфорумци!Искам тук  да споделя своята благодарност към mcmlxx за човешкото отношение ,помощ и време което отделя за да можем да решаваме стоящи пред нас  проблеми в областта на онлай

Публикувани изображения

Дай да го видя... и дано тръгне на енигма 2/ че нещо от известно време стана и не всички стриймове вървят/.. Те стриймовете се отварят ама с други плеъри от енигма 2 ,което не е много удобно. Примерно този стрийм на super rock hd/ kойто аз го пуснах /... се отваря само с един плеар от енигма 2 и аз трябва да влезна в менюто и да активирам плеара и след това да посоча стрийма. Сега тука има особености ,които аз не ги знам...може и да стане само с конвертиране..... ама не знам как точно. Може би Доктора  или някой друг,който разбира от тези неща ще се усети.

преди 29 минути, woobu написа:

искаш ли го мога да ти го дам да го гледаш през интернет да си го букетнеш към приемникът

Благодаря woobu !  Mного хубаво се вижда.  Ще гледам да се реванширам.

4097-0-1-1-0-0-0-0-0-0-20200302141844.jp

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, valseat написа:

Дай да го видя... и дано тръгне на енигма 2/ че нещо от известно време стана и не всички стриймове вървят/.. Те стриймовете се отварят ама с други плеъри от енигма 2 ,което не е много удобно. Примерно този стрийм на super rock hd/ kойто аз го пуснах /... се отваря само с един плеар от енигма 2 и аз трябва да влезна в менюто и да активирам плеара и след това да посоча стрийма. Сега тука има особености ,които аз не ги знам...може и да стане само с конвертиране..... ама не знам как точно. Може би Доктора  или някой друг,който разбира от тези неща ще се усети.

Благодаря woobu !  Mного хубаво се вижда.  Ще гледам да се реванширам.

4097-0-1-1-0-0-0-0-0-0-20200302141844.jp

еми успех ако нямаш накъсване значи и нетът ти е добър

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе все ме гложде/ какъв израз а../  ,че ти каза и показа,че се вижда стрийма ,който бях пуснал преди време на линукс. Имаш ли възможност ако сега пусна някакъв стрийм от моя приемник ....да кажеш и покажеш,че се вижда ? Примерно ще пусна nature 4k на бг.език.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, valseat написа:

Абе все ме гложде/ какъв израз а../  ,че ти каза и показа,че се вижда стрийма ,който бях пуснал преди време на линукс. Имаш ли възможност ако сега пусна някакъв стрийм от моя приемник ....да кажеш и покажеш,че се вижда ? Примерно ще пусна nature 4k на бг.език.

затворен ти е портът към виваком в момента няма достъп

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм на adsl...с рутер вивакомски хуавей, но понеже преди години ми изгоряха 2 порта на този рутер се наложи да включа и tp link за да захраня необходимите ми неща. Преди няколко дни забелязах,че нещо нета ми е слаб и установих,че проблема е в tplinka. Опитах се да го оправя/ всекакви рестарти и други неща , но явно нещо не е така. Не може тв. да работи от тплинка,, а приемника не миже да вземе ип адрес. И понеже не ми се занимава засега се отказах и включих приемника и компа в работещите 2 порта на хуавея. Така е в момента.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, valseat написа:

Аз съм на adsl...с рутер вивакомски хуавей, но понеже преди години ми изгоряха 2 порта на този рутер се наложи да включа и tp link за да захраня необходимите ми неща. Преди няколко дни забелязах,че нещо нета ми е слаб и установих,че проблема е в tplinka. Опитах се да го оправя/ всекакви рестарти и други неща , но явно нещо не е така. Не може тв. да работи от тплинка,, а приемника не миже да вземе ип адрес. И понеже не ми се занимава засега се отказах и включих приемника и компа в работещите 2 порта на хуавея. Така е в момента.

незнам там в my.contact или подобно мяй трябваше да се влезе или във рутерът оттам port forward и ипто на приемника и портът ако стримваш 8001

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де нищо не пречи да пробваме. Ти ще кажеш дали става. Според мен трябва да стане. Е сега след малко ще пусна стрийма.

щом не е отворен няма да стане на 100%

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не гледай качеството на картината/ аз съм намалил некои неща ...да не се хабат :) /

Love Nature 4K.m3u8 149 B · 0 изтегляния

оставил съм ти подсказки за ипто да сфериш да не кажеш че те будалкам

val.PNG

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо не е така. woobu я кажи какъв рутер да си поръчам online? Свестен до 200 лв ?  Няма логика ти да си виждал това което аз пускам преди месец а сега да не го виждаш? Единственото е,че го пускам само през рутера на vivacom.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

valseat обади се на виваком и им кажи да ти направят DMZ към адреса на тп линка. Така ще си отваряш портове които искаш, от тп линка направо.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, valseat написа:

Нещо не е така. woobu я кажи какъв рутер да си поръчам online? Свестен до 200 лв ?  Няма логика ти да си виждал това което аз пускам преди месец а сега да не го виждаш? Единственото е,че го пускам само през рутера на vivacom.

влизаш в настройките на рутерът или през my.contact оттам отваряш порт 8001 на ип 192.168.1.3 и след това вече може да се гледа

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ама не мога да влезна в настройките на  my.contact / с нещата от протокола  ..user и парола/.... Преди 2 дена пробвах 10 пъти .   Тук по принцип е така.Сега тука има друг номер ,който предполагам,че може да стане. Да ресетна рутера от малкият отвор/с кламер или клечка/ и може и най-вероятно ще мога да влезна. Но тези от вивиаком имаха проблеми/ даже ми изпращаха съобщения на тлф./  и  не съм сигурен какво ще стане в този момент. Иначе веднага ще го направя. Аз мисля/ама сега трябва да търся по записките/., че мога да влезна в интерфейса на рутера на вивиаком/ всички настройки/.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, valseat написа:

Да ама не мога да влезна в настройките на  my.contact / с нещата от протокола  ..user и парола/.... Преди 2 дена пробвах 10 пъти .   Тук по принцип е така.Сега тука има друг номер ,който предполагам,че може да стане. Да ресетна рутера от малкият отвор/с кламер или клечка/ и може и най-вероятно ще мога да влезна. Но тези от вивиаком имаха проблеми/ даже ми изпращаха съобщения на тлф./  и  не съм сигурен какво ще стане в този момент. Иначе веднага ще го направя. Аз мисля/ама сега трябва да търся по записките/., че мога да влезна в интерфейса на рутера на вивиаком/ всички настройки/.

Не можеш да конфигурираш техния рутер. Не се прави че разбираш от всичко. Обади им се и им кажи да ти направят DMZ към вътрешния адрес на тп линка. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стига с експериментите за днес. Друг ден пак ще има. Настана време  ... да си сипеме по чаша дюлова. / с най-ралични чушки от туршията/. Леле ,леле !  И сега като пусна сърбите и става страшно....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, kre10 написа:

Не можеш да конфигурираш техния рутер. Не се прави че разбираш от всичко. Обади им се и им кажи да ти направят DMZ към вътрешния адрес на тп линка. 

Пробвай това: https://bamboo-cccam.com/    , което е ново и съм сигурен,че не го знаеш...еее не само ти.

За да разбереш,че не количеството карти определят отварянето на каналите. / при повечето са ментета/.  Най-добри горе-долу са арабите и най-вече за френските канали. Те имат няколко приемници,които освен основните пакети отварят и такива неща., като гръцки,албански,турски,френски и др. пакети. Тези приемници не отварят бг. канали на А1 и Виваком/ Сега има изключения,че се отварят някои канали на вивиком и А1/. Аз мога да ви покажа кои канали се отварят на А1, но те не са стабилни и се отварят от хакната карта а не от приемника. Е не винаги успешно..... ама работят хората по въпроса.  Популярни са....ама  ...ама.. първо не се знае докога ще се отварят тези да ги каже ме проблематични канали за енигма 2....  В следващият ми пост ще ви кажа ,

какво може да гледате като количество , качество  като канали без пари  стига да имате обурудване  за около 300лв./сат.антена,конверетор,сат.приемник/

Трябва да знаеш,че аз давам само такива неща за които съм сигурен,че не могат да отворят canal+4k ultra hd. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, valseat написа:

Пробвай това: https://bamboo-cccam.com/    , което е ново и съм сигурен,че не го знаеш...еее не само ти.

Трябва да знаеш,че аз давам само такива неща за които съм сигурен,че не могат да отворят canal+4k ultra hd. 

Мерси ама аз продължавам да не разбирам защо по дяволите се хвалиш толкова много, пък един порт не можеш да си отвориш. 

Колкото до бг каналите от сателитите, аз се запознах с един иракчанин и ми дава 1 линия, с която отварям сърби, българи, албанци, немци, 4К, 8К, 139К и т.н Хем е без пари, хем не се хваля като селска мома.Можеш да вземеш пример ;)

Темата е друга обаче. Виж там с порта какво ще правиш и го обърни на иптв, за да си актуален. Пък да видим реално какво толкова имаш.ю

Приятна вечер и наздраве!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хубаво ! Аз се хваля за това ,което мога да гледам и мога да пусна 1часов лог за да проследиш дали аз лъжа за това което гледам. В този лог ти ще видиш всички мои свързвания към определени сървъри/ дали са били успешни или неуспешни/... Какво казва системата накрая. Ти това можеш ли да го направиш? 

Тебе те яд ,че не ти казвам сървъра за гледане на canal 4k....e не го казвам ако не се помолиш публично...

Намери го сам. Ще чакаме......

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да си отворя порта защото според мен ,рутера е виновен. Не съм пробвал всичко за да съм качегоричен ама  сега ме мързи. Ще го направя .... Вие не четете всичко което съм написал. /аз оставам с такова впечатление/. Не съм казал ,че разбирам.

woobu... kak да направя от 2 хода работещи ?....3 входа?

Ама сега ще сложа всичко както беше когато yoobu... видя тези неща. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   1 потребител

• Подобни теми

• от силвия димитрова стефанова
      Здравейте ! Може ли да ми помогнете да направя меню? Ето го и условието: Да се напише компютърна програма, реализираща информационна система за продажба на мобилни телефони (марка, модел, цвят, цена, размер на вградената памет, диагонал на екрана, работа с две сим карти, брой телефони от този модел). 😊 БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!
    • от пламен недялков
      Защо когато се наложи да ъплоудвам файл на някой сайт не ми дава в контекстното меню документи или папки,а само камера,звукозаписвач и контакти и как може да се промени това? Благодаря! Бих качил скрийншот,но точно проблема ми е че не мога да качвам
    • от PiroEfekta
      Здравейте,
      Значи, проблема ми е, че когато сменя encoding-a от ANSI на Unicode на PHP файла ми, PHP кода между <textarea> таговете не се изпълнява, а се показва като нормален текст. Когато върна encoding-a на ANSI, всичко си функционира нормално, но пък кирилицата ми не излиза.
      Ето кода ми:

<?php
      if(isset($_POST['text'])){
          $text = $_POST['text'];

$handle = fopen("rechnik.txt", "r");
          if ($handle) {
              while (($line = fgets($handle)) !== false) {
                  $string = $line;
                  $bg = substr($string, 0, strpos($string, ' ='));
                  $dr = substr($string, strpos($string, '= ')+2, strpos($string, ';')-strlen($bg)-3);
                  $text = str_replace($bg, $dr, $text);
              }
              fclose($handle);
          } else {
              echo 'Речника липсва';
          } 
      }
      ?>
      <form action="index.php" method="POST" >
      <select>
        <option value="bgdr">Български -> Друг</option>
        <option value="drbg">Друг-> Български</option>
      </select>
      <br><br>
      <textarea rows="4" cols="50" name="text">
          <?php 
              if (isset($text)){
                  echo htmlspecialchars($text);
              }
          ?>
      </textarea><br>
      <input type="submit" value="Преведи" />
      </form>
    • от Vask0
      Здравейте колеги искам да по попитам дали някой може да мъ съдейства  със  кода на  един проект,  трябва ми помощ за центриране на  одени елементи и  да сложа  цвят на определени букви

Ако на някой му се занимава да обясни  за няколко минути ще съм му благодарен.

Благодаря предварително !!!!
    • от Daniel96
      Здравейте, много бих се радвал ако някой е имал или срещал подобен проблем  и знае как да го оправи.
      Става въпрос за това, че фейсбук лентата(горе) липсва, заедно с нея и известия нямам.
      Въпрос на профил е, а не на браузър или компютър. Понеже на други хора от моя компютър работи, а моя профил на други - не. На телефона също не ми работят известията и когато се опитам да влезна в Help центъра на facebook за да се свържа с тях, ми дава Error на страницата. А за да report-на трябва да е от личния ми профил... Абе гадна работа.
      Благодаря.

• Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване