Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 16 минути, valseat написа:

Доктора... който се прави е лайно.

Що така бе , Вале :) Аз кога съм те обидил :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, mcmlxx написа:

Докторе...не си ме обидил, обаче си правиш майтап с мен. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми не си правя само аз майтап с теб :) Така като гледам , май всички в темата се бъзикат с теб :) Както и да е - наздраве - давай следващата ракийка :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, mcmlxx написа:

Ми не си правя само аз майтап с теб :) Така като гледам , май всички в темата се бъзикат с теб :) Както и да е - наздраве - давай следващата ракийка :)

Така да е... на олед тв. супер uhd /сръбски,гръцки/... от твоите портали..

Отивам до мазето.. Ще си взема 2 кила ракия. И ще ви почвам....

Докторе; Ти не отговори на това което те питам/ и ти каза,че не възможно/. А аз ти казах,че е възможно/ ако искаш мога да ти го обясня....то е елементарно/. Как така става,че аз мога да предавам стрийм,само   в линукс система?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 52 минути, valseat написа:

че не възможно

192.168.0.100 е твой вътрешен адрес и така както си го пуснал може да гледаш само ти и всички, които са у вас под твоя ИП адрес. За всички останали е невъзможно пуснат така както го беше направил ти. Прочети още малко за това и опитай пак да ни го пуснеш стрийма - за опити пари не взимат хората. Но без четене и с рогата напред - не става, пич. Чети първо преди да пишеш глупости, чети....

Редактирано от mcmlxx (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали си обяснате ,че аз трябва да пиша ... на сульо и пульо какво да направи  за да гледа тези канали,които гледам аз....... Така,че ще ме извините.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, valseat написа:

за да гледа тези канали,които гледам аз.

Аз вече ти казах, че това което гледаш ти - ние го гледаме по този начин от 10 години. Всеки, който започва да се занимава със стриймове започва да гледа точно тези стриймове, които ти се опита да пуснеш онзи ден. Това са стриймовете на всеки един линукс STB сателитен приемник, базирани са по дифолт на 8001 порт и се взимат от контролния web interface панел на приемника. Така , че всичко което го имаш ти го имат всички, които знаят как да се закачат за приемник като твоя. С една дума - това , което имаш ти като стриймове - го гледат и всички останали, които могат да се закачат за твойто ИП. С един скенер за http proxy можеш да си извадиш всички отворени 8001 порт от даден рейндж - става за секунди... После с текстов редактор само подменяш ИП-тата и вече съм у вас с твойто ИП и твойта телевизия - това е положението пич и не можеш да го промениш за съжаление.....

Редактирано от mcmlxx (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Докторе..ще те помоля ако имаш да ми дадеш нещо за тв. 1000 със бг. суб. Сега аз го има това нещо на 2 места. Но го нямам като моментално превключване. Беше ми го дал wooby/ a aз не съм забелязал,че имам тази цяла листа. Тук стана нещо интересно'" Както всички канали върваха в енигма 2...така спряха/ навсякъде във всички приемници/.  Много интесесно.

И стига сте се съмнявали в мен. Аз никога не съм бил полицай/ никога не съм обличал полицейски дрехи/. Аз винаги съм бил радист.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Докторе; ДА ти кажа  usrer  и password... Тука ще ги напиша... айде влези......нали си специалист?
циалист@

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, valseat написа:

Докторе; ДА ти кажа  usrer  и password... Тука ще ги напиша... айде влези......нали си специалист?
циалист@

тоя що са го кръстили QVC UHD

liveuhd.png

сега остави майтапа настрани дилемата е ц9 или виетнамка

ако взема ц9 ши трябва да опъвам кабели

а ако взема виетнамката ще трябва нея да опъна

чудя се кое да избера

ц9 ще пристигне по бързо от виетнамката има и промоция за тайландка ама там нали има куронавирус😀

ако ми отговориш тога което искам да прочета ще ти дам друг тв1000 ама виж да не го изринеш и него на следващият ден

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видях ..ли как изобиличих  ;доктора;. ,в некомпетеност ....и лъжа...

Майсторе ... аз мога да отгоря на всичко, Ама ти защо не отговаряш... за въпроите ми ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, valseat написа:

аз мога да отгоря на всичко

Ти преди да отговориш, трябва да почетеш още доста. :) А това колко съм некомпетентен съм го доказал с постовете си. А и хората, на които съм помогнал как да си направят стриймовете, също... Твоите коментари изобщо не ме вълнуват. Айде наздраве! :) Апропо - на коя ракийка си вече :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, mcmlxx написа:

Чужди гласове му го нашепват. Говори с тях :)

преди 2 часа, mcmlxx написа:

и вече съм у вас с твойто ИП и твойта телевизия

Тъй, тъй. Аз навремето бях много се навил на тая пуста 192 TV, оттам хванах да чета как става номера, изучих се, изсканирах ги и го набарах на 1000 места... дип че ми мина ищаха.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет, Canal+ 4K дали ще се намери за тази вечер за бокса? Има ли го в някой портал?

Благодаря :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

този канал..няма как да го намериш за гледане. То е ясно защо... а азщо го гледам аз ... пак е ясно , но защо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, valseat написа:

този канал..няма как да го намериш за гледане. То е ясно защо... а азщо го гледам аз ... пак е ясно , но защо.

Ти си най добрия да се свети името ти ц8-то ти, амин!!!

Я сега кажи що баннаха бивше ченге като теб от BG SAT?

Правописа ти се влоши рязко, не че е бил впечатляващ, но май ракиите дойдоха в повече, a?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1137047895_bandicam2020-02-2220-48-00-009.jpg.e8caec2ff3960df266c9972403b42e0b.jpg2040410474_bandicam2020-02-2220-45-07-764.jpg.1c6089b5b1dba2c846efd22bbb04f10e.jpg1768868198_bandicam2020-02-2220-44-35-770.jpg.55a061802bbbb72d879ce00264303f7e.jpg

преди 58 минути, kre10 написа:

Привет, Canal+ 4K дали ще се намери за тази вечер за бокса? Има ли го в някой портал?

Благодаря :)

във портала който съм качил pan.darksite го има във FHD-секция франция 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Златко Сотиров написа:

Здравейте, търся username и password за този портал iptvgarden.streamtv.to:8080 ,
ако някой има активни и реши да сподели с мен нека ми пише на лично.
Благодаря и приятен ден на всички.

http://portal.geniptv.com:8080/c/
http://iptv.farm.streamtv.to:8080/c/
http://iptvgarden.streamtv.to:8080/c/
http://foviptv.shop:8080/c/
http://restream.geniptv.com:8080/c/

Пич това си е един и същ портал, има качени много адреси и то съвсем скоро.

Трябва ли съвсем всичко да е на готово?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, niki7989 написа:

Ти си най добрия да се свети името ти ц8-то ти, амин!!!

Я сега кажи що баннаха бивше ченге като теб от BG SAT?

Правописа ти се влоши рязко, не че е бил впечатляващ, но май ракиите дойдоха в повече, a?

Изобщо не знам.... защо са махнали...този или онзи.. Аз съм бил там..като един от най-добрите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, valseat написа:

Изобщо не знам.... защо са махнали...този или онзи.. Аз съм бил там..като един от най-добрите.

Да, но кажи защо най-добрия, го баннаха вече повече от 6 месеца и  доколкото виждам банна е постоянен!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, niki7989 написа:

Да, но кажи защо най-добрия, го баннаха вече повече от 6 месеца и  доколкото виждам банна е постоянен!!!

Факт е че е неудобен за някои хора там. Ако искаш вярвай ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, kre10 написа:

Факт е че е неудобен за някои хора там. Ако искаш вярвай ;) 

Знам, просто питам за неговата версия, на другите я знам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, niki7989 написа:

Това  изобщо не е така. Ти си въобразаваш некакви неща.   

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   1 потребител

• Подобни теми

• от силвия димитрова стефанова
      Здравейте ! Може ли да ми помогнете да направя меню? Ето го и условието: Да се напише компютърна програма, реализираща информационна система за продажба на мобилни телефони (марка, модел, цвят, цена, размер на вградената памет, диагонал на екрана, работа с две сим карти, брой телефони от този модел). 😊 БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!
    • от пламен недялков
      Защо когато се наложи да ъплоудвам файл на някой сайт не ми дава в контекстното меню документи или папки,а само камера,звукозаписвач и контакти и как може да се промени това? Благодаря! Бих качил скрийншот,но точно проблема ми е че не мога да качвам
    • от PiroEfekta
      Здравейте,
      Значи, проблема ми е, че когато сменя encoding-a от ANSI на Unicode на PHP файла ми, PHP кода между <textarea> таговете не се изпълнява, а се показва като нормален текст. Когато върна encoding-a на ANSI, всичко си функционира нормално, но пък кирилицата ми не излиза.
      Ето кода ми:

<?php
      if(isset($_POST['text'])){
          $text = $_POST['text'];

$handle = fopen("rechnik.txt", "r");
          if ($handle) {
              while (($line = fgets($handle)) !== false) {
                  $string = $line;
                  $bg = substr($string, 0, strpos($string, ' ='));
                  $dr = substr($string, strpos($string, '= ')+2, strpos($string, ';')-strlen($bg)-3);
                  $text = str_replace($bg, $dr, $text);
              }
              fclose($handle);
          } else {
              echo 'Речника липсва';
          } 
      }
      ?>
      <form action="index.php" method="POST" >
      <select>
        <option value="bgdr">Български -> Друг</option>
        <option value="drbg">Друг-> Български</option>
      </select>
      <br><br>
      <textarea rows="4" cols="50" name="text">
          <?php 
              if (isset($text)){
                  echo htmlspecialchars($text);
              }
          ?>
      </textarea><br>
      <input type="submit" value="Преведи" />
      </form>
    • от Vask0
      Здравейте колеги искам да по попитам дали някой може да мъ съдейства  със  кода на  един проект,  трябва ми помощ за центриране на  одени елементи и  да сложа  цвят на определени букви

Ако на някой му се занимава да обясни  за няколко минути ще съм му благодарен.

Благодаря предварително !!!!
    • от Daniel96
      Здравейте, много бих се радвал ако някой е имал или срещал подобен проблем  и знае как да го оправи.
      Става въпрос за това, че фейсбук лентата(горе) липсва, заедно с нея и известия нямам.
      Въпрос на профил е, а не на браузър или компютър. Понеже на други хора от моя компютър работи, а моя профил на други - не. На телефона също не ми работят известията и когато се опитам да влезна в Help центъра на facebook за да се свържа с тях, ми дава Error на страницата. А за да report-на трябва да е от личния ми профил... Абе гадна работа.
      Благодаря.

• Дарение

• Добави ново...