Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 21 минути, Krasimir Valchev написа:

Здравейте, може ли линк за "Stalker Portal Player For PC V3.0 By Sahbaz". Благодаря предварително

https://dox.abv.bg/download?id=a683c64cd6# - Линк за сваляне

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, rommel75 написа:

Яко ретро музика - як музикален канал

966254670_bandicam2020-03-2521-57-48-146.jpg.24b3e78a3765828bbd8a03b4b3bf378c.jpg

Поляците имат един - Stars TV. Само ретро.

преди 4 часа, Krasimir Valchev написа:

Здравейте, може ли линк за "Stalker Portal Player For PC V3.0 By Sahbaz". Благодаря предварително

SFVIP Player-а ми харесва повече. Има повече опции и това, което се чудя защо го няма толкова години в STBEmu - търсене/филтриране по име на канал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, rommel75 написа:

Яко ретро музика - як музикален канал

966254670_bandicam2020-03-2521-57-48-146.jpg.24b3e78a3765828bbd8a03b4b3bf378c.jpg

Този канал май не съществува от много време ?!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, martinstz написа:

SFVIP Player-а ми харесва повече. Има повече опции и това, което се чудя защо го няма толкова години в STBEmu - търсене/филтриране по име на канал.

Първо STB_EMU е направен от разработчик от Инфомир за да разширят обхвата на клиентите си-за тези който нямат МАГОВЕ за да може и те да гледат .

А причината да не вкарат тези неща във STB_EMU е че колкото повече опции има толкова по лесно могат да се правят шашми .А плеъра на SF той използва доста голям набор от забранени неща за да постигне това което във момента може -говоря според Инфомир  тези опции и инструменти са във конфликт със тяхната политика а и много лесно може да се хакнат

преди 20 минути, Jon3volta написа:

Е как да не съществува аз две минути преди да кача снимката го гледах -след което направих шот и качих снимката-да не мислиш че съм я правил през 2000 година и сега да я качвам-утре мога и видео да ти направя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, rommel75 написа:

Първо STB_EMU е направен от разработчик от Инфомир за да разширят обхвата на клиентите си-за тези който нямат МАГОВЕ за да може и те да гледат .

А причината да не вкарат тези неща във STB_EMU е че колкото повече опции има толкова по лесно могат да се правят шашми .А плеъра на SF той използва доста голям набор от забранени неща за да постигне това което във момента може -говоря според Инфомир  тези опции и инструменти са във конфликт със тяхната политика а и много лесно може да се хакнат

тая хипотеза къде е потвърдена, инфомир си правят софт и кутийки нищо съществено, повечето доставчици предпочитат обикновени кутийки и едно линукс ядро и после си донаписват кодчето, с цел all in one solution а за андроид имат толкова приложения

https://play.google.com/store/apps/developer?id=Infomir, в lg store и samsung store също

тук - > https://wiki.stbemu.com/index.php?title=Complaint_from_Infomir

и тук биографията на момчето ->  https://ua.linkedin.com/in/maxim-vasilchuk-b6888532

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Krasimir Valchev написа:

Някой знае ли това  " IPTV Tools 1.0.5 " от къде може да се изтегли, или е само платено ?

преди 1 час, martinstz написа:

Наистина е по добър, а и доста по бърз. Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Krasimir Valchev написа:

ако посочиш с точност какво е това ще имаш по голям напредък

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, rommel75 написа:

Повярвай ми, с опция за филтриране по име, при положение, че имената вече са на екрана, никакви тайни адреси няма да покажат на хората. Те го имат направено филтрирането, но само за VOD, а за телевизиите - не. Там има само филтриране по код на канала (въвеждаш директно цифрите от дистанционното, докато си на екрана с каналите). Та все още им се чудя, защо не го направят и за каналите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, woobu написа:

ако посочиш с точност какво е това ще имаш по голям напредък

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Krasimir Valchev написа:

руска самоделка 600 мака на сканиране c# ще трябва да се свържеш с братушката и да ти вземе парите без да ти даде нещо, но пък има и шанс да получиш нещо знае ли се, само където не мога да си отговоря на това с колко читави проксита разполагаш

ПС: пък ако разбираш най вероятно и ти може да си го напишеш същото, да не е порталчетата да вкарат фунцията who was you и твоето платено скенерче да не може да отговори на този елементарен въпрос

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 часа, Jon3volta написа:

В https://www.shodan.io/ е публикуван малко завоалирано.Опитно око би го намерило за 5 минути.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Написах го това защото на времето много я гледах тази телевизия, после MTV купи канала и го префасонира на мтв нидерландс и TMF(TheMusicFactory) престана да съществува, това мисля че се случи преди около 15 години, и оня ден като видях тук публикацията много се изненадах!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Jon3volta написа:

Написах го това защото на времето много я гледах тази телевизия, после MTV купи канала и го префасонира на мтв нидерландс и TMF(TheMusicFactory) престана да съществува, това мисля че се случи преди около 15 години, и оня ден като видях тук публикацията много се изненадах!!!

udp/225.201.3.1:5000

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, Pifi Pedolino написа:

udp/225.201.3.1:5000

https://en.wikipedia.org/wiki/The_Music_Factory

On 1 September 2011, TMF Nederland ceased broadcasting in the Netherlands entirely, and on 31 December 2011 all digital channels ceased operations.

Така че това което пускаш нали се сещаш колко е истинско, едва ли телевизия от техния ранг ще се остави без уебсайт в 2020 година :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Jon3volta написа:

https://en.wikipedia.org/wiki/The_Music_Factory

On 1 September 2011, TMF Nederland ceased broadcasting in the Netherlands entirely, and on 31 December 2011 all digital channels ceased operations.

Така че това което пускаш нали се сещаш колко е истинско, едва ли телевизия от техния ранг ще се остави без уебсайт в 2020 година :)

Ако искаш мога да ти предоставя телефонен номер на Холандския оператор -"Ziggo" да ги попиташ да ли е истинско или не -няма как този световен оператор да предоставя на зрителите си нещо нелегално -това няма как да се случи във Холандия 

http://www.vodafone.nl/zakelijk/
organisation:   ORG-TNFB1-RIPE
org-name:       Vodafone Libertel B.V.
org-type:       LIR
address:        Esp 130
address:        5633 AA
address:        Eindhoven
address:        NETHERLANDS
phone:          +31 40 7505000
fax-no:         +31 40 7505001
mnt-ref:        TNF-MNT
mnt-ref:        RIPE-NCC-HM-MNT
mnt-by:         RIPE-NCC-HM-MNT
mnt-by:         TNF-MNT
admin-c:        JB1181-RIPE
admin-c:        MB5261-RIPE
abuse-c:        AVLB1-RIPE
created:        2004-04-17T11:43:38Z
last-modified:  2017-10-30T14:39:13Z
source:         RIPE # Filtered [/spoiler] 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, rommel75 написа:

Ако искаш мога да ти предоставя телефонен номер на Холандския оператор -"Ziggo" да ги попиташ да ли е истинско или не -няма как този световен оператор да предоставя на зрителите си нещо нелегално -това няма как да се случи във Холандия 

Мисля, че TMF вече е Белгийска

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   1 потребител

• Подобни теми

• от силвия димитрова стефанова
      Здравейте ! Може ли да ми помогнете да направя меню? Ето го и условието: Да се напише компютърна програма, реализираща информационна система за продажба на мобилни телефони (марка, модел, цвят, цена, размер на вградената памет, диагонал на екрана, работа с две сим карти, брой телефони от този модел). 😊 БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!
    • от пламен недялков
      Защо когато се наложи да ъплоудвам файл на някой сайт не ми дава в контекстното меню документи или папки,а само камера,звукозаписвач и контакти и как може да се промени това? Благодаря! Бих качил скрийншот,но точно проблема ми е че не мога да качвам
    • от PiroEfekta
      Здравейте,
      Значи, проблема ми е, че когато сменя encoding-a от ANSI на Unicode на PHP файла ми, PHP кода между <textarea> таговете не се изпълнява, а се показва като нормален текст. Когато върна encoding-a на ANSI, всичко си функционира нормално, но пък кирилицата ми не излиза.
      Ето кода ми:

<?php
      if(isset($_POST['text'])){
          $text = $_POST['text'];

$handle = fopen("rechnik.txt", "r");
          if ($handle) {
              while (($line = fgets($handle)) !== false) {
                  $string = $line;
                  $bg = substr($string, 0, strpos($string, ' ='));
                  $dr = substr($string, strpos($string, '= ')+2, strpos($string, ';')-strlen($bg)-3);
                  $text = str_replace($bg, $dr, $text);
              }
              fclose($handle);
          } else {
              echo 'Речника липсва';
          } 
      }
      ?>
      <form action="index.php" method="POST" >
      <select>
        <option value="bgdr">Български -> Друг</option>
        <option value="drbg">Друг-> Български</option>
      </select>
      <br><br>
      <textarea rows="4" cols="50" name="text">
          <?php 
              if (isset($text)){
                  echo htmlspecialchars($text);
              }
          ?>
      </textarea><br>
      <input type="submit" value="Преведи" />
      </form>
    • от Vask0
      Здравейте колеги искам да по попитам дали някой може да мъ съдейства  със  кода на  един проект,  трябва ми помощ за центриране на  одени елементи и  да сложа  цвят на определени букви

Ако на някой му се занимава да обясни  за няколко минути ще съм му благодарен.

Благодаря предварително !!!!
    • от Daniel96
      Здравейте, много бих се радвал ако някой е имал или срещал подобен проблем  и знае как да го оправи.
      Става въпрос за това, че фейсбук лентата(горе) липсва, заедно с нея и известия нямам.
      Въпрос на профил е, а не на браузър или компютър. Понеже на други хора от моя компютър работи, а моя профил на други - не. На телефона също не ми работят известията и когато се опитам да влезна в Help центъра на facebook за да се свържа с тях, ми дава Error на страницата. А за да report-на трябва да е от личния ми профил... Абе гадна работа.
      Благодаря.

• Дарение

• Добави ново...