Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

~~RU_Radio~~

****   http://188.243.73.138:8000/_a     ***
Server: Icecast 2.4.2
Date: Wed, 08 Apr 2020 21:16:47 GMT
Content-Type: audio/mpeg
Cache-Control: no-cache
Expires: Mon, 26 Jul 1997 05:00:00 GMT
Pragma: no-cache
Access-Control-Allow-Origin: *
icy-br:320
ice-audio-info: channels=2;samplerate=44100;bitrate=320
icy-description:Stream #1
icy-genre:������������������
icy-name:�������� ��������������������!
icy-pub:1
icy-url:http://kinoisvet.ru
Transfer-Encoding: chunked

~~LA ROCKS RADIO~~

****   http://51.89.34.10/larocksradio-mobile.mp3     ***
Server: Icecast 2.4.2
Date: Wed, 08 Apr 2020 21:20:43 GMT
Content-Type: audio/mpeg
Cache-Control: no-cache
Expires: Mon, 26 Jul 1997 05:00:00 GMT
Pragma: no-cache
Access-Control-Allow-Origin: *
icy-br:64
ice-audio-info: channels=1;samplerate=44100;bitrate=64
icy-description:Your Station Twenty Four Seven.
icy-genre:rock
icy-name:LA ROCKS RADIO
icy-pub:1
icy-url:http://www.larocksradio.com
Transfer-Encoding: chunked

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, mcmlxx написа:

Помъчили са се да "хак"-нат министра порталите :) Добър опит, но освен правилния сериен номер е нужен и коректния device_id. Това го разправям от една година насам, но никой не му обръща внимание, а аз бъзик когато става дума за стриймове никога не си правя :)

Добавка- има и device_id2 който е на базата на device_id + serial ;)

device_id се вади лесно, обаче второто е генерирано при първи логин и е уникално (и различно при всяко генериране), не е невъзможно да се хакне, но граничи с невъзможното ;)

Добавяме към това новите fail2ban скриптове, които виждаме все по-често при добрите портали, и изпитанието вече става сериозно дори за най-новите килър скрипт и мастер хак, вързани с големи ботнети.

Но не и невъзможно, не и за най-добрите като теб ;)

Поздрави и с най-добри чувства!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

[В тази изолация, нещо и за децата:]

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, rommel75 написа:

Петък  -порталче

[Portal]:

Покажи скритото съдържание

дай на доктора да го пусне ще има 1000 харесвания :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, adersa написа:

дай на доктора да го пусне ще има 1000 харесвания :D

Нещо се бъркаш не качвам портали или каквото и да е за да има харесвания  от някой -ако беше за това щеше да има съвсем други условия след като изтеглиш това което съм качил.

И още нещо мога директно със имената и без парола да ги качвам така най много ще ги харесват но както виждаш не го правя а и какво става ако има много харесвания ще изглеждам в очите на другите по велик ли -никога няма да го направя това със тази цел -качвам неща за тези който нямат какво да гледат  а и самата тема е такава -и друго мога да ти кажа че  99% от хората  са лицимери спрямо  Доктора -ако не знаеш да ти кажа -знаеш ли какво си казват чакай да харесам на доктора поста щото утре може да му поискам нещо на лични апък той може да не ми го даде ако не харесам поста му или няма да ми помогне със това което ми трябва  -това правят повечето 

само че и той го  прави с една цел да имат какво да гледат иначе може нищо да не качват и темата няма да има развитие и ще има не повече от сто мнения -това е цялата истина 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, mcmlxx написа:

Никога не съм отказвал на някого информация, стига аз да си преценя колко и на кого да кажа. И никога не е било заради лайковете - до днес. 

image.png.d852ede7ce0eddea2635ef17409dcb82.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Една статистика постоянно на лс пишат едни и същи хора, какво ще ги правят толкова много макове не-знам, толкова ли бързо сдават багажа тия потребителчета

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, mcmlxx написа:

От тук нататък, условието ми е лайк на постовете ми, иначе няма информация :)

Никога не съм отказвал на някого информация, стига аз да си преценя колко и на кого да кажа. И никога не е било заради лайковете - до днес. 

Ванка ако точно си ме разбрал какво искам да кажа е точно това че тук не се шерват портали ,линкове и каквото и да е заради лайкове.

Приятен ден на всички.

PS: а от моя страна щом си мислят някой хора че го правя заради лайкове просто спирам да качвам каквото и да е тук както и да помагам със каквото и да е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

woobu

Една статистика постоянно на лс пишат едни и същи хора, какво ще ги правят толкова много макове не-знам, толкова ли бързо сдават багажа тия потребителчета

Повечето са на принципа, ""колкото повече, толкова повече"'  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, georgisat написа:

Повечето са на принципа, ""колкото повече, толкова повече"'  :)

По-добре да дадеш на няколко, на когото вярваш, 3 акаунта, от колкото на няколко непознати и да ги изпърдят. Ще се похвалят на приятели, съседи и няма да гледа никой. По-скоро това е по-характерна черта за българина. Мое мнение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че то поне един лайк да им дадем,след като друго не можем.И,защо да не просим на лични,та нали това е идеята-да изпробваме новите портали и ако някой ни хареса,да си го гледаме него.Иначе,защо ги качват хората? Както казва Доктора,всичко е преходно-днес едни портали работят,утре други. Затова си ги трупам за черни дни. Харесва ми и последната идея на Доктора,да описва какво е качил,защото аз използвам StbEmu и следователно неговият петъчен портал не е за мен и не смятам да го тормозя с излишни лични кореспонденции.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Krasimir Valchev написа:

Аз пък викам да си отворя една бутилка ..... все пак е петък " ден на майстора " наздраве :)

Сещам се за ония сателита, дето сам си харесваше постовете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, rommel75 написа:

Нещо се бъркаш не качвам портали или каквото и да е за да има харесвания  от някой -ако беше за това щеше да има съвсем други условия след като изтеглиш това което съм качил.

Ти явно нямаш чувство за хумор или не разбра шегичката ми :D 

преди 16 часа, mcmlxx написа:

Я да видим дали ще стигнат до 1000 харесванията

За сега са 31 аз го казах на майтап вие на сериозно го взехте :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисия невъзможна, то в целия форум няма 1000 човека :no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет,още прохождам в тази тематика...дали има M3U лист с филми, с бг аудио или субтитри..за ss iptv player... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Sauvage написа:

Привет,още прохождам в тази тематика...дали има M3U лист с филми, с бг аудио или субтитри..за ss iptv player... :)

има и предавания назад до месец има ама ти не каза на кой оператор си

ss-iptv2.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   3 потребители

• Подобни теми

• от силвия димитрова стефанова
      Здравейте ! Може ли да ми помогнете да направя меню? Ето го и условието: Да се напише компютърна програма, реализираща информационна система за продажба на мобилни телефони (марка, модел, цвят, цена, размер на вградената памет, диагонал на екрана, работа с две сим карти, брой телефони от този модел). 😊 БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!
    • от пламен недялков
      Защо когато се наложи да ъплоудвам файл на някой сайт не ми дава в контекстното меню документи или папки,а само камера,звукозаписвач и контакти и как може да се промени това? Благодаря! Бих качил скрийншот,но точно проблема ми е че не мога да качвам
    • от PiroEfekta
      Здравейте,
      Значи, проблема ми е, че когато сменя encoding-a от ANSI на Unicode на PHP файла ми, PHP кода между <textarea> таговете не се изпълнява, а се показва като нормален текст. Когато върна encoding-a на ANSI, всичко си функционира нормално, но пък кирилицата ми не излиза.
      Ето кода ми:

<?php
      if(isset($_POST['text'])){
          $text = $_POST['text'];

$handle = fopen("rechnik.txt", "r");
          if ($handle) {
              while (($line = fgets($handle)) !== false) {
                  $string = $line;
                  $bg = substr($string, 0, strpos($string, ' ='));
                  $dr = substr($string, strpos($string, '= ')+2, strpos($string, ';')-strlen($bg)-3);
                  $text = str_replace($bg, $dr, $text);
              }
              fclose($handle);
          } else {
              echo 'Речника липсва';
          } 
      }
      ?>
      <form action="index.php" method="POST" >
      <select>
        <option value="bgdr">Български -> Друг</option>
        <option value="drbg">Друг-> Български</option>
      </select>
      <br><br>
      <textarea rows="4" cols="50" name="text">
          <?php 
              if (isset($text)){
                  echo htmlspecialchars($text);
              }
          ?>
      </textarea><br>
      <input type="submit" value="Преведи" />
      </form>
    • от Vask0
      Здравейте колеги искам да по попитам дали някой може да мъ съдейства  със  кода на  един проект,  трябва ми помощ за центриране на  одени елементи и  да сложа  цвят на определени букви

Ако на някой му се занимава да обясни  за няколко минути ще съм му благодарен.

Благодаря предварително !!!!
    • от Daniel96
      Здравейте, много бих се радвал ако някой е имал или срещал подобен проблем  и знае как да го оправи.
      Става въпрос за това, че фейсбук лентата(горе) липсва, заедно с нея и известия нямам.
      Въпрос на профил е, а не на браузър или компютър. Понеже на други хора от моя компютър работи, а моя профил на други - не. На телефона също не ми работят известията и когато се опитам да влезна в Help центъра на facebook за да се свържа с тях, ми дава Error на страницата. А за да report-на трябва да е от личния ми профил... Абе гадна работа.
      Благодаря.

• Дарение

• Добави ново...