Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Тия вашите гимнастики с временни листи и VLC-а са кофти работа. Аз си гледам през STB Emulator и нямам грижи, пък и никога не спират телевизиите от цял свят ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Бисер Петков написа:

Тия вашите гимнастики с временни листи и VLC-а са кофти работа. Аз си гледам през STB Emulator и нямам грижи, пък и никога не спират телевизиите от цял свят ;)

няма вечни работи -и там спират 

PS: ти откъде мислиш се генерират тия "временни листи"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 58 минути, Бисер Петков написа:

Гимнастиката  и при XtreamCodes скоро ще приключи!😎

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Бисер Петков написа:

с временни листи и VLC-а са кофти работа.

хахаха пак разбирач се е изказал неподготвен. само от докотра, тук в тази тема, на лични , имаше две листи за влц, които работят вече втора година, не включвам великденския козунак, въпреки , че педaлeско вече го изпорти тук, но още си работи и то много добре -даже прогнозирам, че ако не се изпраска някъде по форумите ще е още една листа, която ще държи с години

преди 1 час, future написа:

XtreamCodes скоро ще приключи

тя сега започна - всички стрелят с куршумите :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Бисер Петков написа:

То щото през него не е същата работа :D Ако си админ в някоя фирма за ТВ тогава си добре да :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, rommel75 написа:

няма вечни работи -и там спират 

PS: ти откъде мислиш се генерират тия "временни листи"

Не, не спират. И човека е уцелил отговора, ето: 

преди 1 час, kaspian написа:

...Ако си админ в някоя фирма за ТВ тогава си добре да :)

;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, Бисер Петков написа:

;) 

аз да ти разбия теорията за stb emu vs vlc

https://www.kaldata.com/forums/topic/262774-гледане-на-онлайн-tv/?do=findComment&comment=4527722

ам сейрсандък как ще гледаш през стб ему?

така ли

https://streamable.com/on9kw

преди 2 часа, kaspian написа:

То щото през него не е същата работа :D Ако си админ в някоя фирма за ТВ тогава си добре да :)

той момчето сигурно е друг вид оператор сигурно щом ползва стб ему сериозните играчи не искат да чуват за някви си сталкъри хуавейчето е на светлинни години пред тях

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Бисер Петков написа:

;) 

само да ти разбия фантазията за STB - първо ако не си видял повечето портали и столкъри не вървят  на STB вече ,второ kaspian e писал ако си админ във фирма за тв -това значи че гледаш от извора и там не спира -а ти не си от тези щом гледаш през STB -нали се сещаш че дадения портал като го налазят и започнат да шерват мак адресите на всякъде и този който си плаща неможе да гледа ще се свърже със администрацията и ти ще гледаш през крив масур а и другите 

PS;обаче има начин да си гледаш   със валиден мак адрес - през браузъра - след което се появява чудото на чудесата и си гледкаш като пич -ама ти тия неща май не ги знаеш -има хора който ще ме разберат за какво говоря 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, mcmlxx написа:

определено е друг вид оператор, с камера, уважаващите себе си оператори, не ползват ЕМУЛАТОРИ. Директно STB

аз първо като се събудих си мислех че говорите за оператор на шевна машина тип оверлог  после ми светна лампичката за кво иде реч

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, rommel75 написа:

само да ти разбия фантазията за STB - първо ако не си видял повечето портали и столкъри не вървят  на STB вече ,второ kaspian e писал ако си админ във фирма за тв -това значи че гледаш от извора и там не спира -а ти не си от тези щом гледаш през STB -нали се сещаш че дадения портал като го налазят и започнат да шерват мак адресите на всякъде и този който си плаща неможе да гледа ще се свърже със администрацията и ти ще гледаш през крив масур а и другите 

PS;обаче има начин да си гледаш   със валиден мак адрес - през браузъра - след което се появява чудото на чудесата и си гледкаш като пич -ама ти тия неща май не ги знаеш -има хора който ще ме разберат за какво говоря 

Използвайки обръщенията в турските форуми.Господарю ,учителю помогни ни и ний да гледаме.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Andrey Petrov написа:

Здравейте !

Този портал ,да не е със сменен адрес

http://dmtn-mag.com:8080/c/

?

Spoiler
Domain Date
91.208.115.160 2020-05-08
dna-iptv.com 2020-05-08
365tv.info 2020-05-07
iptv.alphacs.tv 2020-02-28
alphatv.info 2020-02-21
bestiptv01.com 2020-01-29

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, future написа:
  Затвори скритото съдържание
Domain Date
dna-iptv.com 2020-05-08
365tv.info 2020-05-07
alphatv.info 2020-02-21

Ти разбра ли въобще какво пите човека?

Този адрес http://dmtn-mag.com:8080/c/ никога не е бил основен за този портал пробвай с http://dmtn-tv.com:8080/c/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, future написа:
  Покажи скритото съдържание
Domain Date
dna-iptv.com 2020-05-08
365tv.info 2020-05-07
alphatv.info 2020-02-21

?

преди 5 минути, niki7989 написа:

Този адрес http://dmtn-mag.com:8080/c/ никога не е бил основен за този портал пробвай с http://dmtn-tv.com:8080/c/

Благодаря,тръгна !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, niki7989 написа:

И този става   http://auth.dmtn.tv:8080/c/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

[Portal]

бонус нещо ново!

http://matrix.matrix-ott.tv:8000/c/

00:1A:79:4F:41:41
00:1A:79:4F:09:E0
00:1A:79:4F:40:81
00:1A:79:4F:48:0F
00:1A:79:4F:58:3D
00:1A:79:4F:5A:75
00:1A:79:4F:29:6B
00:1A:79:4F:2F:32
00:1A:79:4F:2F:6D
00:1A:79:4F:32:10
00:1A:79:4F:36:45
00:1A:79:4F:36:50
00:1A:79:4F:36:9A
00:1A:79:4F:37:9A
00:1A:79:4F:40:8C

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

[Portal]

http://medotv.nl:8000/c/

00:1A:79:39:52:81

00:1A:79:55:83:EF

00:1A:79:57:9C:61

00:1A:79:53:78:58

00:1A:79:4F:30:29

00:1A:79:D8:E1:E6

00:1A:79:57:A1:59

00:1A:79:15:31:17

00:1A:79:46:71:89

00:1A:79:3F:E0:11

00:1A:79:53:77:F0

00:1A:79:A3:D5:BA

00:1A:79:A7:ED:0A

00:1A:79:15:3E:B0

00:1A:79:A2:BB:50

00:1A:79:A2:FD:0E

00:1A:79:53:77:D9

00:1A:79:40:E9:7B

00:1A:79:A2:FC:10

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет, някой срещал ли е NatGeo People? Искам да го погледам няколко часа само :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По този канал TDC само преведени турски филми ли дават???

tdc.jpg.0e5ad71c69bbdf221db97a85a274e5d4.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да колега това е цигански канал само това дават и се заплаща допълнително за него .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   4 потребители

• Подобни теми

• от силвия димитрова стефанова
      Здравейте ! Може ли да ми помогнете да направя меню? Ето го и условието: Да се напише компютърна програма, реализираща информационна система за продажба на мобилни телефони (марка, модел, цвят, цена, размер на вградената памет, диагонал на екрана, работа с две сим карти, брой телефони от този модел). 😊 БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!
    • от пламен недялков
      Защо когато се наложи да ъплоудвам файл на някой сайт не ми дава в контекстното меню документи или папки,а само камера,звукозаписвач и контакти и как може да се промени това? Благодаря! Бих качил скрийншот,но точно проблема ми е че не мога да качвам
    • от PiroEfekta
      Здравейте,
      Значи, проблема ми е, че когато сменя encoding-a от ANSI на Unicode на PHP файла ми, PHP кода между <textarea> таговете не се изпълнява, а се показва като нормален текст. Когато върна encoding-a на ANSI, всичко си функционира нормално, но пък кирилицата ми не излиза.
      Ето кода ми:

<?php
      if(isset($_POST['text'])){
          $text = $_POST['text'];

$handle = fopen("rechnik.txt", "r");
          if ($handle) {
              while (($line = fgets($handle)) !== false) {
                  $string = $line;
                  $bg = substr($string, 0, strpos($string, ' ='));
                  $dr = substr($string, strpos($string, '= ')+2, strpos($string, ';')-strlen($bg)-3);
                  $text = str_replace($bg, $dr, $text);
              }
              fclose($handle);
          } else {
              echo 'Речника липсва';
          } 
      }
      ?>
      <form action="index.php" method="POST" >
      <select>
        <option value="bgdr">Български -> Друг</option>
        <option value="drbg">Друг-> Български</option>
      </select>
      <br><br>
      <textarea rows="4" cols="50" name="text">
          <?php 
              if (isset($text)){
                  echo htmlspecialchars($text);
              }
          ?>
      </textarea><br>
      <input type="submit" value="Преведи" />
      </form>
    • от Vask0
      Здравейте колеги искам да по попитам дали някой може да мъ съдейства  със  кода на  един проект,  трябва ми помощ за центриране на  одени елементи и  да сложа  цвят на определени букви

Ако на някой му се занимава да обясни  за няколко минути ще съм му благодарен.

Благодаря предварително !!!!
    • от Daniel96
      Здравейте, много бих се радвал ако някой е имал или срещал подобен проблем  и знае как да го оправи.
      Става въпрос за това, че фейсбук лентата(горе) липсва, заедно с нея и известия нямам.
      Въпрос на профил е, а не на браузър или компютър. Понеже на други хора от моя компютър работи, а моя профил на други - не. На телефона също не ми работят известията и когато се опитам да влезна в Help центъра на facebook за да се свържа с тях, ми дава Error на страницата. А за да report-на трябва да е от личния ми профил... Абе гадна работа.
      Благодаря.

• Дарение

• Добави ново...