Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

• Отговори 12,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

То стана голяма мацаница пак тука... Малко над нещата момчета, стриймове винаги е имало и ще има, както и ще се разпиляват по форумите... Който не се е защитил като хората, така ще е... Пийте по една

Здравейте колеги, следя форума от около година и гледам в последно време не се пише нищо стойностно а има само заядици и мърморене Във форума има няколко човека, които постват ценна информ

Привет на всички съфорумци!Искам тук  да споделя своята благодарност към mcmlxx за човешкото отношение ,помощ и време което отделя за да можем да решаваме стоящи пред нас  проблеми в областта на онлай

Публикувани изображения

преди 33 минути, rommel75 написа:

сами си режем краката на столчето 

Нали знаеш защо до казана на българите в ада нямало пазачи? Защото когато някой от тях се опитвал да излезе, другите го дърпали обратно!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето защо ме кефи Евгени от БГФРЕЕТВ :-пуска да гледат хората без пари и не му пука!

Ясно е ,че от порталите се усещат,особено ако са легални и спират достъпа

.Вярвате ,ли че само Българи сканират ?

Според мен ,нашето хоби трябва да е за удоволствие и да не се влагат нерви.

преди 43 минути, rommel75 написа:

сами си режем краката на столчето 

Какво столче ,всеки си плаща за тв и гледа легално.Вживяваме ме се ,все едно сме намерили ,някой да нипълни банковата сметка всеки месец :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От тоз Евгени,ако успееш да гледаш нещо 24 ч.без да спре,аз режа и пържа.Пфу

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей те ... Търся хубав портал за IPTV с български канали ЕПГ таймшифт да има видеотека с бг суб 

Около 10... 12 евра 😀

Ако някой иска да сподели 

Благодаря 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, mediah написа:

Tivi bg,ем легално ,ем с екстрите.

знаеш ли приказката за Oliver Twist  -колкото той е правел легални работи толкова и това което предлагаш е легално и хубаво -ама нищо ние ще се направим ,че не знаем кое,как защо !!!!

Вслушай се в текста може би това си ти  :Трябва да ти призная
Не го приемай лично..........Ти си просто Оливър
Оливър Оливър Оливър Туист

PS: та по тоя случай поздрав 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Panta Dimitrov написа:

Бях на тиви бг не е лошо но нямат Видеотека ... 

РН тв - Бургас , поне преди акцията на полицията имаха много добра листа /с таймшифт/ ,и много добра видеотека .Не знам сега дали ги има "хубавите канали" :)Имат и приложение за андроид /мисля ,че може дас е тества 24 или 48 часа не помня точно/ .Не на последно място ,не знам какъв софтуер използват точно , но мисля ,че  почти невъзможно да се хакне.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, mcmlxx написа:

Айде стига де, човека по погрешка го сложи... На всеки може да се случи, важното е, че всичко си работи както преди и постовeте са изтрити. Никой не се усети, щом ми говорят тука за някакви Евгенефци и фрий тв... Спрете дискусията и ще потъне в небитието като не можете да си триете или редактирате постовете.

От години следя форума, нямам постове. Но ..докторе, това което стана сега..направо съм отвратен. Не го очаквах, това не е форум, това е...няколко човека си мислят,

,че това е faceIPTV,  изтриването на постове заради "изтекла вътрешна информация"... ОТВРАТ! и то за портал версия 4.9! Пфу... 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, mediah написа:

Кажете защо портали с домеин .xyz не се отварят в България,с VPN не работят http://burralb.xyz:8080/c/

Значи, портала като разбере какъв идиот от БГ,  се мъчи да го отваря и не дава, ама никак!!!

Screenshot_2.png.8fe52ffe7781663d3c99fe7885954a5b.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, mediah написа:

Може да съм идиот ,но не съм ОТ ЗАДНИК ЗВУК 

Извинявай, ти не си идиот ти си си кръгъл глупак без грам езикова култура!

Човек, който въпреки, че си знае възможностите се опитва и наставления да дава!

Поздрави!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, niki7989 написа:

Извинявай, ти не си идиот ти си си кръгъл глупак без грам езикова култура!

Човек, който въпреки, че си знае възможностите се опитва и наставления да дава!

Поздрави!

Сложих гугле dns и готово :)

преди 2 минути, Radoslava00 написа:

Щом гледаш Евгени от BGfreetv си ....т

Да го гледам :) Кефя му се ,че пуска линкове за всички

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, mediah написа:

Сложих гугле dns и готово :)

Да го гледам :) Кефя му се ,че пуска линкове за всички

Ми те не вървят бре,той през 5 мин.ги актуализира .ПФУ

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Radoslava00 написа:

Ми те не вървят бре,той през 5 мин.ги актуализира .ПФУ

То как искаш да върви, някакво подобие на листа. Която е по скоро сбирщина от крадената листата на BG Player и свободни линкове от гугъл dns  както казва колегата!!!:wors::laughing5:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, niki7989 написа:

То как искаш да върви, някакво подобие на листа. Която е по скоро сбирщина от крадената листата на BG Player и свободни линкове от гугъл dns  както казва колегата!!!:wors::laughing5:

Ми аз не искам niki.Радвам им се.

преди 5 минути, Radoslava00 написа:

Ми аз не искам niki.Радвам им се.

Че са зле

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   3 потребители

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от силвия димитрова стефанова
      Здравейте ! Може ли да ми помогнете да направя меню? Ето го и условието: Да се напише компютърна програма, реализираща информационна система за продажба на мобилни телефони (марка, модел, цвят, цена, размер на вградената памет, диагонал на екрана, работа с две сим карти, брой телефони от този модел). 😊 БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!
    • от пламен недялков
      Защо когато се наложи да ъплоудвам файл на някой сайт не ми дава в контекстното меню документи или папки,а само камера,звукозаписвач и контакти и как може да се промени това? Благодаря! Бих качил скрийншот,но точно проблема ми е че не мога да качвам
    • от PiroEfekta
      Здравейте,
      Значи, проблема ми е, че когато сменя encoding-a от ANSI на Unicode на PHP файла ми, PHP кода между <textarea> таговете не се изпълнява, а се показва като нормален текст. Когато върна encoding-a на ANSI, всичко си функционира нормално, но пък кирилицата ми не излиза.
      Ето кода ми:

<?php
      if(isset($_POST['text'])){
          $text = $_POST['text'];

$handle = fopen("rechnik.txt", "r");
          if ($handle) {
              while (($line = fgets($handle)) !== false) {
                  $string = $line;
                  $bg = substr($string, 0, strpos($string, ' ='));
                  $dr = substr($string, strpos($string, '= ')+2, strpos($string, ';')-strlen($bg)-3);
                  $text = str_replace($bg, $dr, $text);
              }
              fclose($handle);
          } else {
              echo 'Речника липсва';
          } 
      }
      ?>
      <form action="index.php" method="POST" >
      <select>
        <option value="bgdr">Български -> Друг</option>
        <option value="drbg">Друг-> Български</option>
      </select>
      <br><br>
      <textarea rows="4" cols="50" name="text">
          <?php 
              if (isset($text)){
                  echo htmlspecialchars($text);
              }
          ?>
      </textarea><br>
      <input type="submit" value="Преведи" />
      </form>
    • от Vask0
      Здравейте колеги искам да по попитам дали някой може да мъ съдейства  със  кода на  един проект,  трябва ми помощ за центриране на  одени елементи и  да сложа  цвят на определени букви

Ако на някой му се занимава да обясни  за няколко минути ще съм му благодарен.

Благодаря предварително !!!!
    • от Daniel96
      Здравейте, много бих се радвал ако някой е имал или срещал подобен проблем  и знае как да го оправи.
      Става въпрос за това, че фейсбук лентата(горе) липсва, заедно с нея и известия нямам.
      Въпрос на профил е, а не на браузър или компютър. Понеже на други хора от моя компютър работи, а моя профил на други - не. На телефона също не ми работят известията и когато се опитам да влезна в Help центъра на facebook за да се свържа с тях, ми дава Error на страницата. А за да report-на трябва да е от личния ми профил... Абе гадна работа.
      Благодаря.

• Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване