Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

• Отговори 12,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

То стана голяма мацаница пак тука... Малко над нещата момчета, стриймове винаги е имало и ще има, както и ще се разпиляват по форумите... Който не се е защитил като хората, така ще е... Пийте по една

Здравейте колеги, следя форума от около година и гледам в последно време не се пише нищо стойностно а има само заядици и мърморене Във форума има няколко човека, които постват ценна информ

Привет на всички съфорумци!Искам тук  да споделя своята благодарност към mcmlxx за човешкото отношение ,помощ и време което отделя за да можем да решаваме стоящи пред нас  проблеми в областта на онлай

Публикувани изображения

Момчета, от известно време ползвам SFVIP на лаптопа си. Последно съм с 1.2.60 by salezli. Като цяло съм доволен от този плеър, но тази сутрин нещо вградения defender ми го маркира като троянец. При някой от вас има ли го същия проблем?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, phoenix14 написа:

Момчета, от известно време ползвам SFVIP на лаптопа си. Последно съм с 1.2.60 by salezli. Като цяло съм доволен от този плеър, но тази сутрин нещо вградения defender ми го маркира При някой от вас има ли го същия проблем?

Задай му го като изключение на defendera и ще спре да ти го маркира.

На повечето такива програми програмния им код се отчита като троянец от някои антивирусни програми!

Поздрави!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти, Ники. Ще го направя. Просто ми стана странно, защото обикновено пачове или други файлове ми ги хваща веднага, още при стартирането или разархивирането им. Докато тази програма ми изпищя след няколко седмици ползване :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, phoenix14 написа:

Благодаря ти, Ники. Ще го направя. Просто ми стана странно, защото обикновено пачове или други файлове ми ги хваща веднага, още при стартирането или разархивирането им. Докато тази програма ми изпищя след няколко седмици ползване :) 

Дефендъра някой път реагира чак когато си обнови дефинициите.

И за това е препоръчително да си сложиш нещо по добро като антивирусна, но това ти си го преценяваш.

Примерно Kaspersky, Avast и ЕSET не отчитат exe-тo нa SFVIP като троянец.

Поздрави!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, niki7989 написа:

Дефендъра някой път реагира чак когато си обнови дефинициите.

И за това е препоръчително да си сложиш нещо по добро като антивирусна, но това ти си го преценяваш.

Примерно Kaspersky, Avast и ЕSET не отчитат exe-тo нa SFVIP като троянец.

Поздрави!

Есет трие опен буллет

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, mediah написа:

Есет трие опен буллет

Говорихме за exe-тo нa SFVIP и примерно за Stalker Player 1, 2, .3 и 4!

Да, ЕSET трие Openbullet  и затова преди да го дадеш каго изключение трябва да си сигурен откъде го сваляш, защото може да имаш доста главоболия!

Това засега не се отнася нито за Сръбския, нето за Турския плеър.

Поздрави!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, niki7989 написа:

Говорихме за exe-тo нa SFVIP и примерно за Stalker Player 1, 2, .3 и 4!

Да, ЕSET трие Openbullet  и затова преди да го дадеш каго изключение трябва да си сигурен откъде го сваляш, защото може да имаш доста главоболия!

Това засега не се отнася нито за Сръбския, нето за Турския плеър.

Поздрави!

Никога не съм слагал антивирусна, ако дефендера се направи на умен и хване нещо, просто му давам "allow " и приключвам....:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Krasimir Valchev написа:

Никога не съм слагал антивирусна, ако дефендера се направи на умен и хване нещо, просто му давам "allow " и приключвам....:)

Ти си решаваш, но последно време поне тук в БГ e модерно с един погрешно отворен линк,  .exe файл, дори и .txt файл стават чудеса, криптират ти цялата информация в PC-то, че и откуп искат!  :nono: 

Поздрави!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Spoiler

5.7.2020 г. 13:04:32;http://bestbuyiptv.link:6969/c/;00:1A:79:4D:C8:EA;July 7, 2020, 11:54 pm;http://bestbuyiptv.link:6969/get.php?username=adminupdate&password=2bwRiLDALn&type=m3u

5.7.2020 г. 13:06:10;http://bestbuyiptv.link:6969/c/;00:1A:79:3F:6B:99;July 11, 2020, 9:50 pm;http://bestbuyiptv.link:6969/get.php?username=yNFkRHxvir&password=VTtphKWVF7&type=m3u

5.7.2020 г. 13:22:54;http://bestbuyiptv.link:6969/c/;00:1A:79:E3:82:8F;August 20, 2020, 5:21 am;http://bestbuyiptv.link:6969/get.php?username=3mrUKJW88M&password=CTIBC7rpZq&type=m3u

5.7.2020 г. 20:35:51;http://bestbuyiptv.link:6969/c/;00:1A:79:D5:DD:45;July 12, 2020, 1:02 am;http://bestbuyiptv.link:6969/get.php?username=7kyobvyQuG&password=9d3G7Y63Hu&type=m3u

5.7.2020 г. 20:40:28;http://bestbuyiptv.link:6969/c/;00:1A:79:6A:87:EE;April 22, 2021, 2:20 am;http://bestbuyiptv.link:6969/get.php?username=S7e2Hb8Gov&password=Tplo9Wp1oU&type=m3u

5.7.2020 г. 20:44:26;http://bestbuyiptv.link:6969/c/;00:1A:79:55:FC:EA;July 14, 2020, 8:01 pm;http://bestbuyiptv.link:6969/get.php?username=2dPgnmndDg&password=fpYhwkFpir&type=m3u

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

zAGjBn1.png

16 диапазона x 16 комбинации = 256 комбинации

256 комбинации за диапазон x 256 възможни комбинации = 65536 възможни комбинации в един диапазон

65536 комбинации в диапазон x 256 диапазона = 16777216 възможни комбинации всичко

Това е само за последните три двойки символи в мак адрес от типа 00:1А:79:XX:XX:XX

Редактирано от mcmlxx (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някакъв нов Българси език ли е излязъл ..... навсякъде всички започнаха да пишат "здравей те" ....... правилното е здравейте ....... :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Krasimir Valchev написа:

Някакъв нов Българси език ли е излязъл ..... навсякъде всички започнаха да пишат "здравей те" ....... правилното е здравейте ....... :)

Не все още не е излязъл нов Българси език и си прав правилно е да се пише здравейте. :angry:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Krasimir Valchev написа:

То да е само това... Чак ми е тъжно...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, martinstz написа:

То да е само това... Чак ми е тъжно...

преди 1 час, Krasimir Valchev написа:

Айде пък и виЙ, говорите смехориЙ

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кво пееха Ъпсурт олио да ги попари всичките.

преди 3 часа, Krasimir Valchev написа:

Не знаят български питат гугъл и превеждат с гугъл. Българския си го знаем ние българите ,но ни управляват други народи. Но сега ще стане война мисля и може  би  българите пак да си върнем царството. Сега ще унищожат много цивилизации много страни може би и вселени ще сме свидетели на голямото приравняване може би.  Хахаха знам звуча като системопроменител,  но не просто наистина както си го мисля така си го и споделям. До няколко месеца  и ще гледаме по друг начин на света , защото ще настъпи промяна. Видяли са копчето рестарт и ще го натиснат публично за да го види всеки.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 часа, mcmlxx написа:

65536 комбинации в диапазон x 256 диапазона = 16777216 възможни комбинации всичко

356 мб текстови файл. Имам го, както и 256-те отделни файла. Има един основен проблем, ако се пусне в поток от 50 на секунда /на повече прескача/ се получава на един компютър за пълно извъртане 16777216 / 50 * 3600 (в часове) = 93 часа и 15 мин. или 4 дни и половина.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Ином написа:

356 мб текстови файл. Имам го, както и 256-те отделни файла. Има един основен проблем, ако се пусне в поток от 50 на секунда /на повече прескача/ се получава на един компютър за пълно извъртане 16777216 / 50 * 3600 (в часове) = 93 часа и 15 мин. или 4 дни и половина.

ХеХе така си се завъртел че нито един психиатър в света няма да те отвърти.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   1 потребител

• Подобни теми

• от силвия димитрова стефанова
      Здравейте ! Може ли да ми помогнете да направя меню? Ето го и условието: Да се напише компютърна програма, реализираща информационна система за продажба на мобилни телефони (марка, модел, цвят, цена, размер на вградената памет, диагонал на екрана, работа с две сим карти, брой телефони от този модел). 😊 БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!
    • от пламен недялков
      Защо когато се наложи да ъплоудвам файл на някой сайт не ми дава в контекстното меню документи или папки,а само камера,звукозаписвач и контакти и как може да се промени това? Благодаря! Бих качил скрийншот,но точно проблема ми е че не мога да качвам
    • от PiroEfekta
      Здравейте,
      Значи, проблема ми е, че когато сменя encoding-a от ANSI на Unicode на PHP файла ми, PHP кода между <textarea> таговете не се изпълнява, а се показва като нормален текст. Когато върна encoding-a на ANSI, всичко си функционира нормално, но пък кирилицата ми не излиза.
      Ето кода ми:

<?php
      if(isset($_POST['text'])){
          $text = $_POST['text'];

$handle = fopen("rechnik.txt", "r");
          if ($handle) {
              while (($line = fgets($handle)) !== false) {
                  $string = $line;
                  $bg = substr($string, 0, strpos($string, ' ='));
                  $dr = substr($string, strpos($string, '= ')+2, strpos($string, ';')-strlen($bg)-3);
                  $text = str_replace($bg, $dr, $text);
              }
              fclose($handle);
          } else {
              echo 'Речника липсва';
          } 
      }
      ?>
      <form action="index.php" method="POST" >
      <select>
        <option value="bgdr">Български -> Друг</option>
        <option value="drbg">Друг-> Български</option>
      </select>
      <br><br>
      <textarea rows="4" cols="50" name="text">
          <?php 
              if (isset($text)){
                  echo htmlspecialchars($text);
              }
          ?>
      </textarea><br>
      <input type="submit" value="Преведи" />
      </form>
    • от Vask0
      Здравейте колеги искам да по попитам дали някой може да мъ съдейства  със  кода на  един проект,  трябва ми помощ за центриране на  одени елементи и  да сложа  цвят на определени букви

Ако на някой му се занимава да обясни  за няколко минути ще съм му благодарен.

Благодаря предварително !!!!
    • от Daniel96
      Здравейте, много бих се радвал ако някой е имал или срещал подобен проблем  и знае как да го оправи.
      Става въпрос за това, че фейсбук лентата(горе) липсва, заедно с нея и известия нямам.
      Въпрос на профил е, а не на браузър или компютър. Понеже на други хора от моя компютър работи, а моя профил на други - не. На телефона също не ми работят известията и когато се опитам да влезна в Help центъра на facebook за да се свържа с тях, ми дава Error на страницата. А за да report-на трябва да е от личния ми профил... Абе гадна работа.
      Благодаря.

• Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване