Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 1 час, Borislav Atanasov Georgiev написа:

айде бе,всичко си тръгва от Чехия(без прокси).Проблема е в колегата 

Остави ги не виждаш ли че са си въобразили че слънцето изгрява заради тях.Темата е гледане на Онлайн ТВ а не аз съм намерил нещо и си гледам .Знаеш ли колко го боли Borislav Atanasov Georgiev оная работа кой на кого му парело- той иска да гледа.Що не му дадохте една листа на човека а се правите на утепани.Хайде сега ще гледа а па вие си байте колкото искате.Оня Димо ги шибанал в сайта си тия се правят като че не виждат-сигурно никой няма да види.хахаха Висът по цел ден тука и треперят някой нещо да не обяви ,като си траят мислят че няма да се разбере.Това не работело онова било ограничено големи разбирачи-що не гледате от частни сървъри с пароли и други простотии а сте седнали тука да баете като някой попове.В скоро време всичките тия ще излетът от тука да ходят да си правят теми и молебни където искат другаде.След като не желаеш да участваш тука просто си траеш.Седнали  в разни претъпкани автобуси и като се отвори вратата ти викат ти дето чакаш на спирката:Вземи си такси.хехехе.Ма като шибна тука всичко къде сте се закачили барабар с иптата да се види седналите какво такси ще вземат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, Pifi Pedolino написа:

Остави ги не виждаш ли че са си въобразили че слънцето изгрява заради тях.Темата е гледане на Онлайн ТВ а не аз съм намерил нещо и си гледам .Знаеш ли колко го боли Borislav Atanasov Georgiev оная работа кой на кого му парело- той иска да гледа.Що не му дадохте една листа на човека а се правите на утепани.Хайде сега ще гледа а па вие си байте колкото искате.Оня Димо ги шибанал в сайта си тия се правят като че не виждат-сигурно никой няма да види.хахаха Висът по цел ден тука и треперят някой нещо да не обяви ,като си траят мислят че няма да се разбере.Това не работело онова било ограничено големи разбирачи-що не гледате от частни сървъри с пароли и други простотии а сте седнали тука да баете като някой попове.В скоро време всичките тия ще излетът от тука да ходят да си правят теми и молебни където искат другаде.След като не желаеш да участваш тука просто си траеш.Седнали  в разни претъпкани автобуси и като се отвори вратата ти викат ти дето чакаш на спирката:Вземи си такси.хехехе.Ма като шибна тука всичко къде сте се закачили барабар с иптата да се види седналите какво такси ще вземат.

Аз така или иначе си гледам ,нетърсех за мен а за колеги на които съм поръчал андроид боксове,не ми е проблем да им сложа da player и някой друга листа или адон за коди с бг канали,но безплатно вечно няма а единия от тях е запален фен на спорта и иска да си пусне мача и да му се наслади,не да започне да му сече баш на най-интересното,затова попитах за оферти на сносни цени,де официално де не.То тези листи ги има и на др.места както и още няколко засега работещи,ама едва ли за дълго.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Без умствен капацитет написа:

при мен показва че тръгва (долу на ВЛЦ-то пише - 0) но седи на черен екран

ей това 87.246.0.130:88

Е Ми спряно е за хората които са го продънили,даже хората вече ги Местят на друго айпи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, Pifi Pedolino написа:

Я НАПИшИ ПОДРОБНО КАКвО ПРАвИш И КОЙ ТИ Е ПРОвАЙДЕРА в ДЕ и колко ти е интернета и колко ти показва теста към някой бг оператор

ами пускам листата във ace playera на лаптопа не знам какво толкова специално трябва да правя... проксита не знам как се отварят ... използвам прокси сайт за да влизам в замунда.. пробвал съм да тегля програми от замунда което променя цялото айпи ама всички са платени и не става... така де не разбирам чак толкова много ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, xXxtremeboy написа:

ами пускам листата във ace playera на лаптопа не знам какво толкова специално трябва да правя... проксита не знам как се отварят ... използвам прокси сайт за да влизам в замунда.. пробвал съм да тегля програми от замунда което променя цялото айпи ама всички са платени и не става... така де не разбирам чак толкова много ...

Направо не си подготвен да гледаш иптв ,пропуснал доста от това което трябва да знаеш .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, xXxtremeboy написа:

кажи тогава кво трябва да знам ?

инсталирай vlc player, стартирай го, след това копирай дадения линк, отиди в меню "Медия" на  vlc player, след това- "отваряне на мрежов поток". Поставяш линка и възпроизвеждаш. Пробвай и да се надяваме, че си успял да го подкараш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, trip70 написа:

инсталирай vlc player, стартирай го, след това копирай дадения линк, отиди в меню "Медия" на  vlc player, след това- "отваряне на мрежов поток". Поставяш линка и възпроизвеждаш. Пробвай и да се надяваме, че си успял да го подкараш.

само ще ти кажа че ace player и vlc са един и същи плеар така че няма смисъл да повтаря едно и също нещо като знам че вече не става ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, xXxtremeboy написа:

само ще ти кажа че ace player и vlc са един и същи плеар така че няма смисъл да повтаря едно и също нещо като знам че вече не става ..

Опитвал ли си да отвориш други листи от този сорт,например:m3u, m3u8.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, xXxtremeboy написа:

С ace player не се отварят и при мен. Инсталирай  си IP-TV PLAYER на машината. Той ги отваря. А за телевизори SSIPTV.

Редактирано от PITON63 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, PITON63 написа:

С ace player не се отварят и при мен. Инсталирай  си IP-TV PLAYER на машината. Той ги отваря. А за телевизори SSIPTV.

Да, прав си, и при мен не иска, с VLC няма проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, xXxtremeboy написа:

кажи тогава кво трябва да знам ?

най-важното нещо което трябва да знаеш е, че темата е за продаване на нелегална ИП телевизия от участващите в нея престъпници
линковете които се пускат за само за зарибяване на новодошлите и неориентирани в измамната им схема
единставено  с acestream може да се гледа постоянно и безплатно, всичко друго е временно или платено
а ако имаш акъл да сложиш една 60 см антена, почваш наистина да гледаш без пари постоянно точно същите канали които ти ги предлагат платени
това е което трябва да знае всеки, който не желае да пълни джобовете на престъпници продаващи нелегално ИП телевизия

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, Белгиеца написа:

най-важното нещо което трябва да знаеш е, че темата е за продаване на нелегална ИП телевизия от участващите в нея престъпници
линковете които се пускат за само за зарибяване на новодошлите и неориентирани в измамната им схема
единставено  с acestream може да се гледа постоянно и безплатно, всичко друго е временно или платено
а ако имаш акъл да сложиш една 60 см антена, почваш наистина да гледаш без пари постоянно точно същите канали които ти ги предлагат платени
това е което трябва да знае всеки, който не желае да пълни джобовете на престъпници продаващи нелегално ИП телевизия

Посочете  имена господине кои са престъпниците които ги наричаш тук,за да се пазим от тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, PITON63 написа:

С ВЛЦ се отвори но сече постоянно, а някаква информация откъде може да се изтеглят тези две програми и малко инфо как се работи с тях ... и дали има начин да не буферира толкова това влц или сече просто щото има много маймуни на клона ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, xXxtremeboy написа:

С ВЛЦ се отвори но сече постоянно, а някаква информация откъде може да се изтеглят тези две програми и малко инфо как се работи с тях ... и дали има начин да не буферира толкова това влц или сече просто щото има много маймуни на клона ...

http://borpas.info/iptvplayer

Това е за IPTV PLAYER. А за телевизора трябва да го имаш в приложенията на тв-то.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, xXxtremeboy написа:

Значи за проба отворих-Бтв хд, за 5-мин. не ми засече нито един път, проблема е в интернета ти, бавна ти е връзката вероятно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, PITON63 написа:

http://borpas.info/iptvplayer

Това е за IPTV PLAYER. А за телевизора трябва да го имаш в приложенията на тв-то.

а SSIPTV ? нали беше то за Телевизор ? 

преди 4 минути, Vito59 написа:

Значи за проба отворих-Бтв хд, за 5-мин. не ми засече нито един път, проблема е в интернета ти, бавна ти е връзката вероятно.

Начи все пак съм в Германия... плащам за 50мб интернет който е 50мб ъп и даунлоуд... към българия през прокси дигам до 5мб в секунда максимум.. не съм с гигабитов интернет какъв бях в България .. ама максимума където живея е 100мб и ти дерат кожата ... а дори и със 100мб който предлага мисля че пак ще е бавен за тази цел ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, xXxtremeboy написа:

Начи все пак съм в Германия... плащам за 50мб интернет който е 50мб ъп и даунлоуд... към българия през прокси дигам до 5мб в секунда максимум.. не съм с гигабитов интернет какъв бях в България .. ама максимума където живея е 100мб и ти дерат кожата ... а дори и със 100мб който предлага мисля че пак ще е бавен за тази цел ....

http://ss-iptv.com/ru/

Да. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, xXxtremeboy написа:

Ти тези листи през прокси ли ги гледаш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Vito59 написа:

Ти тези листи през прокси ли ги гледаш?

брат кви проксита ... просто взимам линковете от тука ... не знам кво имаш предвид. къвто е линка аз просто опитвам да го отворя със ace player или vlc

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, xXxtremeboy написа:

брат кви проксита ... просто взимам линковете от тука ... 

взимаш им, ама дедовия ...
я буутни от едно live DVD с PCLinuxOS и с неговия вграден VLC да видиш как всичко ще върви на пушка
хакерчетата от тази тема са ти влезнали в Уиндоуса и нарочно са го блокирали да не ти отваря линковете, за да ти писне и да почнеш да им снасяш дойчмарки за да гледаш ( 1 марка = 1 лв).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 51 минути, Белгиеца написа:

взимаш им, ама дедовия ...
 с PCLinuxOS и с неговия вграден VLC да видиш как всичко ще върви на пушка.

Всичко написано досега в нета от теб,това ти е единствения верен и точен отговор досега.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...