Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Пифи я пусни линкове към разни пиратски листи с бТВ за да гледат от тях и да насича по-малко неделя вечер от официалния сайт, оня с алфа алфа, нали го знаеш.
Понеже се бави новия модел приемник за мултистрийма който ще има и звук за франсетата, па ония гадове от бТВ пуснали в ХД само отделните изпълнения в ютюб, а не цялото предаване за от чужбина. Аз ще купувам един от турчина в немцията, ама трябва първо да ги получи.
Пусни на ората листи да гледат Гласът на България, нали си патриот.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Пифи я пусни линкове към разни пиратски листи с бТВ за да гледат от тях и да насича по-малко неделя вечер от официалния сайт, оня с алфа алфа, нали го знаеш.
Понеже се бави новия модел приемник за мултистрийма който ще има и звук за франсетата, па ония гадове от бТВ пуснали в ХД само отделните изпълнения в ютюб, а не цялото предаване за от чужбина. Аз ще купувам един от турчина в немцията, ама трябва първо да ги получи.
Пусни на ората листи да гледат Гласът на България, нали си патриот.
е тали всичкж ти е безплатно на тебе на сателите? Гледай си от там! Не насича от официалния сайт в неделя вечер за тези който имат читав нет, за останалите със снадките да си слагат чиния с нагревател за сняг и да гледат от булшита докато не са го спрели сигнала

Изпратено от моят SM-A510F с помощта на Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Предадор написа:

е тали всичкж ти е безплатно на тебе на сателите? Гледай си от там! Не насича от официалния сайт в неделя вечер за тези който имат читав нет, за останалите със снадките да си слагат чиния с нагревател за сняг и да гледат от булшита докато не са го спрели сигнала

Еми безплатно е бТВ от два сателита даже, нали това обяснявам на Пифчо, че сегашния октагон не са го предвидили да има звук на френските канали от 5 градуса запад, иначе е едва 60 евро от немцията.
В същото време като почне да му е трудно на офицалния сървър на бТВ всякакви други ХД канали си вървят без да мигат от Русия с acestream. 
Значи не е моят интернет виновен, а сървърът на бТВ в България. Понеже към него дават линкове и страниците които заливат с реклама желаещите да гледат без пари бг каналите, без бг прокси. Ония от рода на серсандъка.
Та идеята ми е да пуснете на бедняците из Европата дето нямат едни 60 евро за приемник и живеят по разни апартаментчета, да погледат бТВ от пиратски листи, за да има по-малко маймуни на официалния клон неделя вечер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, Pifi Pedolino написа:
  Затвори скритото съдържание

http://95.43.237.155:9983/playlist

даи всичко да не се излагаме

http://95.43.237.155:9983/playlist

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Еми безплатно е бТВ от два сателита даже, нали това обяснявам на Пифчо, че сегашния октагон не са го предвидили да има звук на френските канали от 5 градуса запад, иначе е едва 60 евро от немцията.
В същото време като почне да му е трудно на офицалния сървър на бТВ всякакви други ХД канали си вървят без да мигат от Русия с acestream. 
Значи не е моят интернет виновен, а сървърът на бТВ в България. Понеже към него дават линкове и страниците които заливат с реклама желаещите да гледат без пари бг каналите, без бг прокси. Ония от рода на серсандъка.
Та идеята ми е да пуснете на бедняците из Европата дето нямат едни 60 евро за приемник и живеят по разни апартаментчета, да погледат бТВ от пиратски листи, за да има по-малко маймуни на официалния клон неделя вечер.
е нали си хакер с линукс. пускай листите и онази с торрент стрийма дето не сече бтв то.. Наще хора масово гледат булсат в чужбина а тези дето имат парички въобще не гледат БГ тв щото бълват само бълвочи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Атака нахокай ги малко и им спри бонбонките , че са праат на
дръж ми джендъра , това от 95 вчера го пуснаха и днеска шибача
вече го е шибнал тука , а можеше да изчакаш барем немските
канали да си оправи .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

даите некаква сръбска музика стига е каарахте

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Предадор написа:

Наще хора масово гледат булсат в чужбина а тези дето имат парички въобще не гледат БГ тв щото бълват само бълвочи

Аз пък се влюбих в Гинка сега, ех що съм се минал така за белгийка да се женя, що не съм си я намерил тази Гинка хубавица милионерка цяло ЧЕЗ ще купува.
Такива екшъни няма по френските канали , да знаеш. И по английските няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 54 минути, =Ivan= написа:

даите некаква сръбска музика стига е каарахте

при албатрос няма ли.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Pifi Pedolino написа:

при албатрос няма ли.

кои е тоя?ако е ония с moviestar,заеби кво да тарса там

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз пък се влюбих в Гинка сега, ех що съм се минал така за белгийка да се женя, що не съм си я намерил тази Гинка хубавица милионерка цяло ЧЕЗ ще купува.
Такива екшъни няма по френските канали , да знаеш. И по английските няма.
Аз съм си заплюл АЕЦ-а. Някой да каже, къде да подам документите

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, bonbonko1 написа:

благодарим за линка къде си дал,ама аз  това незнам как да го отворя понеже съм индианец и само с vlc отн плейлисти мога да отварям,с другите неща не съм запознат:cheers:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, paco70 написа:

Атака нахокай ги малко и им спри бонбонките , че са праат на
дръж ми джендъра , това от 95 вчера го пуснаха и днеска шибача
вече го е шибнал тука , а можеше да изчакаш барем немските
канали да си оправи .

Казах ти всичко се вижда и се знае и да чакаш и да не чакаш все тая,ето за сталкерчето от Кнежа изчаквам и какво накрая пак ще свърши тука въпрос на време.Единствения начин е постоянно да си във времето с развитие затова престани да баеш.Нещата се случват независимо какво ще напишеш просто никой не те бръсне за нищо.Като си си заврял главата в пясъка  това не значи че другите части ти се не виждат-добре това е твое право да си седиш така както искаш ,ама няма сега и ние да си заврем главата в пясъка като тебе.

преди 6 минути, =Ivan= написа:

благодарим за линка къде си дал,ама аз  това незнам как да го отворя понеже съм индианец и само с vlc отн плейлисти мога да отварям,с другите неща не съм запознат:cheers:

78-79  страница индианецо тука на форума

Screenshot - 2_3_2018 г.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, =Ivan= написа:

имаш поща

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

3 март не е подходяща дата за национален празник
по-добре е друга дата по по-топлото време, например 24 май

а това че руската империя е уреждала воината с османската империя на тази дата, въобще не ме задължава да я припознавам като нещо българско
ако беше например априлското възстание, тогава щеше да е нещо българско

3 март си е една руска победа на руския император по отношение на желанието му да се добере до влияние върху проливите към топлите морета

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
3 март не е подходяща дата за национален празник
по-добре е друга дата по по-топлото време, например 24 май
а това че руската империя е уреждала воината с османската империя на тази дата, въобще не ме задължава да я припознавам като нещо българско
ако беше например априлското възстание, тогава щеше да е нещо българско
3 март си е една руска победа на руския император по отношение на желанието му да се добере до влияние върху проливите към топлите морета
кфа ракия пиете в тая белгия бре.. сите сте луди таме.. за брой постове ли се бориш? Струва ми се че страдаш от липса на интерес в семейството и службата. Липса на приятели... Та търсиш внимание тук... Кфо ме нтересува Гинга и симпатийте ти към нея? Спри да спамиш а кажи нищо полезно. Про-Американски тъпак! Не се чувствал Българин та чаг Белгиец се написал... Напуснал си държава и родината, не гледаш БГ телевизия и ще ми спамиш тука че 3ти Март не бил Български празник... Ходи си пийй белгийската шльокавица и СПРИ да пишеш безумни неща!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 44 минути, Предадор написа:

Кфо ме нтересува Гинга и симпатийте ти към нея? 

За Гинчето ти споменах като пример за нещо което го няма по телевизиите на френски и на английски, та заради това гледам подобни пикантни новини по бг каналите.
Ще взема да пусна една тема покрай Гинчето, само да ми се избистри сценария.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Имам въпрос относно една предполагам временна листа http://ikrusian.bbns.net/iptv/rusia2.php?id=300  (това не истинския адрес,както се досещате, не искам пак да ме обвиняват в прее...не на листи... :) )

Въпросната листа е с id=300 до към id=420 (последните цифри), като в нета бяха сложени само 5-6 канала. Въпросът ми е - как да изкарам всички канали от нея, трябва ли да я сканирам и с коя програма? Съжалявам ако въпросите са глупави, но почти нищо не разбирам от сканирания, иптв  и т.н. Честит празник!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, alansm123 написа:

Въпросната листа е с id=300 до към id=420 (последните цифри), като в нета бяха сложени само 5-6 канала.

Въпросът ми е - как да изкарам всички канали от нея, трябва ли да я сканирам и с коя програма? 

Като напишеш в yandex.ru линка към единия от 6-те канала и ще ти изкочи цялата листа.
Но руските канали ги има за постоянно без сканиране с acestream даже и в ХД.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, alansm123 написа:

Обади му се на paco70 на лични да ти даде листата след това си изтрий поста и после си заравяш главата в пясъка като него.Може и на друг  evrodankata заровил си главата в пясъка тамън ще направите тройка.хехехехе

Ако се направят на утепани сваляш тоя плеър http://biblprog.org.ua/ru/simpletv/ вътре има Скенер с който да намериш и останалите канали.В интернет е обяснено как се сканира с него.

http://iptv.gen12.net/bugtracker/my_view_page.php

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, Pifi Pedolino написа:

В интернет е обяснено как се сканира с него.

Да де, ама не е обяснено как да си опазиш после съдържанието на твърдия диск, докато гледаш намерените канали.
Хората се принуждават с виртуални мастаркард да плащат в интернет, заради гадовете хакери които преровят всичко и крадат безмислостно от банковите сметки вързани към някоя нормална карта Виза или подобна.
Като кажеш А трябва да разкжеш и цялата приказка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   8 потребители

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от пламен недялков
      Защо когато се наложи да ъплоудвам файл на някой сайт не ми дава в контекстното меню документи или папки,а само камера,звукозаписвач и контакти и как може да се промени това? Благодаря! Бих качил скрийншот,но точно проблема ми е че не мога да качвам
    • от PiroEfekta
      Здравейте,
      Значи, проблема ми е, че когато сменя encoding-a от ANSI на Unicode на PHP файла ми, PHP кода между <textarea> таговете не се изпълнява, а се показва като нормален текст. Когато върна encoding-a на ANSI, всичко си функционира нормално, но пък кирилицата ми не излиза.
      Ето кода ми:

<?php
      if(isset($_POST['text'])){
          $text = $_POST['text'];

$handle = fopen("rechnik.txt", "r");
          if ($handle) {
              while (($line = fgets($handle)) !== false) {
                  $string = $line;
                  $bg = substr($string, 0, strpos($string, ' ='));
                  $dr = substr($string, strpos($string, '= ')+2, strpos($string, ';')-strlen($bg)-3);
                  $text = str_replace($bg, $dr, $text);
              }
              fclose($handle);
          } else {
              echo 'Речника липсва';
          } 
      }
      ?>
      <form action="index.php" method="POST" >
      <select>
        <option value="bgdr">Български -> Друг</option>
        <option value="drbg">Друг-> Български</option>
      </select>
      <br><br>
      <textarea rows="4" cols="50" name="text">
          <?php 
              if (isset($text)){
                  echo htmlspecialchars($text);
              }
          ?>
      </textarea><br>
      <input type="submit" value="Преведи" />
      </form>
    • от Vask0
      Здравейте колеги искам да по попитам дали някой може да мъ съдейства  със  кода на  един проект,  трябва ми помощ за центриране на  одени елементи и  да сложа  цвят на определени букви

Ако на някой му се занимава да обясни  за няколко минути ще съм му благодарен.

Благодаря предварително !!!!
    • от Daniel96
      Здравейте, много бих се радвал ако някой е имал или срещал подобен проблем  и знае как да го оправи.
      Става въпрос за това, че фейсбук лентата(горе) липсва, заедно с нея и известия нямам.
      Въпрос на профил е, а не на браузър или компютър. Понеже на други хора от моя компютър работи, а моя профил на други - не. На телефона също не ми работят известията и когато се опитам да влезна в Help центъра на facebook за да се свържа с тях, ми дава Error на страницата. А за да report-на трябва да е от личния ми профил... Абе гадна работа.
      Благодаря.

• от sembozo
      така преинсталирам си Win-a от флашка и първия път нещо се прецака и започнах на ново нo usb ми изчезна от boot menu-to в биоса всичко е на enable za USB  някакви идеи ако има казвайте
  • Дарение

• Добави ново...