Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 9 часа, AlkatrazBG написа:

Белгиец да те питам чий  го клатиш тука като си намерил как да гледаш ?

Упражнявам си правописа, служи ми да не забравя да пиша на български и да не се излагам на стари години ако доживея до пенсия и почна да си живуркам по няколко месеца в годината в София по топлото време.
А иначе, това гледането на телевизия е трудна работа, да се чудиш какво по-напред да гледаш.
Невъзможно е да се гледа всичко.

Чудя им се на акъла на плащащите абонаменти как се чувстват когато не гледат, ама си плащат таксата.
Его аз сега пускам франсетата точно само събота вечер, а имам повече от 30 канала в ХД. Вече два три месеца съм така. Ако плащах по 15 евро на месец за тях пък да не ги гледам, абе тъпо щеше да е.
Сега гледам по-редовно на английски, ама миналата година по едно време ги бях зарязал. Е, ако трябваше да плащам и за тях и докато не ги гледам, къде щеше да ми излезе сметката.
И на руски съм спрял в момента да зяпам, щото няма време, само украинците пускам веднъж седмично. Гърците ги позабравих от началото на годината, италианците ме чакат даже да хвана честотите за каналите им от месеци.
Много националности в тая Европа, не смогвам всички да ги уважа с внимание, пък разнообразието е хубаво нещо. Все едно че ходиш постоянно по екскурзии, днеска в Швеция, утре малко в Албания, вдругиден унгарци погледаш па после румъняска ...
А сега на американския сателит на Булсат пуснали кюрди, ха ха ха ... какви резняци ще са пък тези ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

спам спам спам спам... къде е модератора? Не ме интересуват проблемите на Белгиеца и раздвоение па личноста на някай други субекти

Изпратено от моят SM-A510F с помощта на Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Белгиеца написа:

> Вие всичките тука които предлагате нелегална ИПТВ можете да проникнете в компютрите на кледащите тъпите тв канали от ваш сървър и да правите каквото ви е кеф. Ако има за крадене пароли за кредитни карти, ги прибирате, ако има нещо друго от което можете да изкарате парички и него го лапнате, без да е разбрал гледащият какво се случва.

Докато не покажеш реален PoC това е просто насаждане на FUD. HTTP протокола, по който върви IPTV, не може да инсталира софтуер на локалната машина, нито да извлича информация "както му е кеф". За да получи сървъра информация, трябва някой да му я изпрати - още една причина, поради която да не се доверява човек на непроверен софтуер, а единственият софтуер, който може да бъде проверяван от потребителите е FOSS (https://www.gnu.org/philosophy/free-sw.html). Ако потребителят е достатъчно глупав да ползва непроверен софтуер (вкл. JavaScript, който автоматично се пуска чрез уеб страница и може да доведе до Spectre/Meltdown атака) това не е проблем на "тъпите тв канали", а на софтуера, чрез който те се гледат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, Предадор написа:

спам спам спам спам... къде е модератора? 

Аз не си спомнял ти да си дал някога листа която все още да работи.
Такова животно просто няма !
Самата тема служи за привличане на наивници да им прибирате парите.
Вашата дейност е нелегална.
Следователно не можете да се позовавате и да ревете за закрила от съдия, понеже вие нарушавате законите.

преди 13 минути, kakamara написа:

Докато не покажеш реален PoC това е просто насаждане на FUD. HTTP протокола, по който върви IPTV, не може да инсталира софтуер на локалната машина, нито да извлича информация "както му е кеф". За да получи сървъра информация, трябва някой да му я изпрати - още една причина, поради която да не се доверява човек на непроверен софтуер, а единственият софтуер, който може да бъде проверяван от потребителите е FOSS (https://www.gnu.org/philosophy/free-sw.html). Ако потребителят е достатъчно глупав да ползва непроверен софтуер (вкл. JavaScript, който автоматично се пуска чрез уеб страница и може да доведе до Spectre/Meltdown атака) това не е проблем на "тъпите тв канали", а на софтуера, чрез който те се гледат.

Хей сега веднага руските хакери ще дойдат да си издадат техниките на проникване в супер защитени корпоративни компютри, щото ти си много важен.
Те баламите нека се свързват към заложените капани от хакерите и да им поднасят на тепсия собственото си ИП и после да си гледат спокойно телевизия , незнаейки че ония им ровят из компютъра.
Единствената сигурна защите е да няма компютър свързан към кабела по който идва интернет и от които се гледа нелегалната телевизия по ИП. Ама това означава да плащаш отделен абонамент за интернет, което пък веднага обезсмисля че пиратската телевизия е по-евтина от кабеларката, която ти е за по 10 лв месечно.
Както и да го върти човек и обръща, от където и да го гледа, все се прекарва ако се опитва да гледа от листи пускани тука и на другия форум при Жоро охранения админ.
Амин.

п.п.
аз отивам сега да си купя едно печено пиле за обяд, да хапна за важе здраве

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Белгиеца написа:

> Хей сега веднага руските хакери ще дойдат да си издадат техниките на проникване в супер защитени корпоративни компютри,

1. Никой не гледа ТВ на "супер защитени корпоративни компютри"
2. "Корпоративни" не е синоним на "сигурни" (в банките ползват Windows...)
3. Думата хакер не е непременно синоним на "човек, който прониква в компютъра ти"
4. Едно е човек да знае как работят компютрите и мрежите, съвсем друго е да прави сензационни изказвания базирани на жълти статии и екшън сериали, в които "руските хакери" влизат за 30 секунди в мрежата на Пентагона и извличат всичката информация на CD, а в паралелна сцена американски хакер прочита всичката тази информация от отражението на екрана в очилата на руския хакер, увеличено на 10000% и изчистено кристално от черно бял VHS запис.

> щото ти си много важен.

Не съм аз човекът, който парадира с рейтинга си.

> Те баламите нека се свързват към заложените капани от хакерите и да им поднасят на тепсия собственото си ИП и после да си гледат спокойно телевизия , незнаейки че ония им ровят из компютъра.

Това че някой ти знае IP адреса не означава, че ти "рови из компютъра". IP адресите на публичните сървъри (вкл. този обслужващ настоящия сайт) са известни и достъпни. Това не означава, че "хакерите" "им ровят из компютъра".

> Единствената сигурна защите е да няма компютър свързан към кабела по който идва интернет и от които се гледа нелегалната телевизия по ИП.

1. Интернет е компютърна мрежа, тя не "идва".
2. Достъп до мрежата може да има и без кабел.
3. По твоята логика ако гледаш БНТ, която се излъчва легално също си "незащитен" (каквото и да значи това), както и като четеш новини, както и ако просто правиш достъп до DNS на Интернет доставчика ти. Може би трябва да не излизаме до супермаркета за храна, защото навсякъде има камери свързани с мрежови кабели, а от космоса снимат спътници. Най-добре да се върнем да живеем в пещерите и да общуваме с криптирани димни сигнали, защото във форум Kaldata има 6300 гласа за един трол бълващ безполезна информация и обиждащ постоянно не само членовете на този форум, а дори и админ.

/unsubscribe

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, AlkatrazBG написа:

Кой от глупост кой от завист кой  от незнание ще  продължава да пуска линкове а тия дето са пуснали  сървърите ще ги спират  и така ще е докато накрая качествените доставчици си  кодират линковете и няма да можеш да ги  споделяш в  нета.  Линкове на Виваком и на Мтел няма да видиш в никоя тема защото са  кодирани и няма как  да ги гледа друг освен тоя дето си плаща. 

Не линковете са кодирани, а стриймовете. Разкодират се от самия приемник, който е къстъм със специални китайски noname чипове, правени по поръчка. В това е бъдещето. Докато продават все още магове, има надежда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не линковете са кодирани, а стриймовете. Разкодират се от самия приемник, който е къстъм със специални китайски noname чипове, правени по поръчка. В това е бъдещето. Докато продават все още магове, има надежда.

Един Пич от P2P обеля си беше пуснал прокси с мултикаста на мтел/близу тока ме.. няма нЕ възможни неща. Има добре зящитени!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кабелната на Близу  не е същото като IPTV-то  на Мтел. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Кабелната на Близу  не е същото като IPTV-то  на Мтел. 
съгласен съм но това беше и все още е мултикаста на Мтел. Лично съм проверявал рестриймърите още от времето на Мегалан

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Mtel ползва ZTE IPTV STB с Verimatrix технология (хардуерно кодиране).

Никакъв шанс да шерне каквото и да е - стриймът му идва кодиран.

Когато работеше p2p, а аз го имам преди да го из**рат тук, на инфото на стрийма си пишеше стриктно Blizoo.

Vivacom ползват нещо подобно.

Отделно проверки по мак адрес, сериен номер на бокса и юзър/парола.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Pifi Pedolino написа:
  Затвори скритото съдържание

5.95.182.178

при мен това дава че не активно

разрових се в околиата

freenas11_plugins.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Mtel ползва ZTE IPTV STB с Verimatrix технология (хардуерно кодиране).
Никакъв шанс да шерне каквото и да е - стриймът му идва кодиран.
Когато работеше p2p, а аз го имам преди да го из**рат тук, на инфото на стрийма си пишеше стриктно Blizoo.
Vivacom ползват нещо подобно.
Отделно проверки по мак адрес, сериен номер на бокса и юзър/парола.
сигнала ти е кодиран от локалния рестриймър. ако има шер няма да ти иска verimatriz

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, Предадор написа:

сигнала ти е кодиран от локалния рестриймър. ако има шер няма да ти иска verimatriz

Вярвай ми, бях ги борил преди. Стигнах до звук + зелен екран на всички канали. Айпито е вътрешно, 10.xxx.xxx.xxx

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, bonbonko1 написа:

при мен това дава че не активно

разрових се в околиата

freenas11_plugins.png

Така е  ето сега е тук,затова вече не ти е активен стария , а защо се случва това ти ще ни отговориш.

Spoiler

5.94.128.45

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Pifi Pedolino написа:

Така е  ето сега е тук

Елементарно, Уотсън. Човекът е с динамично айпи, което се сменя при всяко рестартиране на рутера :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
http://hc5.hopetv.bg:1935/live/hopetv_all.smil/manifest.f4m

http://hc5.hopetv.bg:1935/live/hopetv_all.smil/manifest.mpd

http://hc5.hopetv.bg:1935/live/hopetv_all.smil/playlist.m3u8

http://hc5.hopetv.bg:1935/live/hopetv_all.smil

о боже

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, Pifi Pedolino написа:

Малко БГ  телевизийка

Затвори скритото съдържание

195.228.11.91

каква магия трябва да направя за да гледам тая бг телевизийка:shock11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, =Ivan= написа:

Това е за инжинери,не за нас :emoji_smiley-02:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, =Ivan= написа:

Е изчакай Уотсън   да се появи той ще ти каже.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, Pifi Pedolino написа:

Е изчакай Уотсън   да се появи той ще ти каже.

Е ти не знаеш ли:ohmy:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, pacholet написа:

Ми дай да гледаме де

Ми много си мързелив бре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   5 потребители

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от пламен недялков
      Защо когато се наложи да ъплоудвам файл на някой сайт не ми дава в контекстното меню документи или папки,а само камера,звукозаписвач и контакти и как може да се промени това? Благодаря! Бих качил скрийншот,но точно проблема ми е че не мога да качвам
    • от PiroEfekta
      Здравейте,
      Значи, проблема ми е, че когато сменя encoding-a от ANSI на Unicode на PHP файла ми, PHP кода между <textarea> таговете не се изпълнява, а се показва като нормален текст. Когато върна encoding-a на ANSI, всичко си функционира нормално, но пък кирилицата ми не излиза.
      Ето кода ми:

<?php
      if(isset($_POST['text'])){
          $text = $_POST['text'];

$handle = fopen("rechnik.txt", "r");
          if ($handle) {
              while (($line = fgets($handle)) !== false) {
                  $string = $line;
                  $bg = substr($string, 0, strpos($string, ' ='));
                  $dr = substr($string, strpos($string, '= ')+2, strpos($string, ';')-strlen($bg)-3);
                  $text = str_replace($bg, $dr, $text);
              }
              fclose($handle);
          } else {
              echo 'Речника липсва';
          } 
      }
      ?>
      <form action="index.php" method="POST" >
      <select>
        <option value="bgdr">Български -> Друг</option>
        <option value="drbg">Друг-> Български</option>
      </select>
      <br><br>
      <textarea rows="4" cols="50" name="text">
          <?php 
              if (isset($text)){
                  echo htmlspecialchars($text);
              }
          ?>
      </textarea><br>
      <input type="submit" value="Преведи" />
      </form>
    • от Vask0
      Здравейте колеги искам да по попитам дали някой може да мъ съдейства  със  кода на  един проект,  трябва ми помощ за центриране на  одени елементи и  да сложа  цвят на определени букви

Ако на някой му се занимава да обясни  за няколко минути ще съм му благодарен.

Благодаря предварително !!!!
    • от Daniel96
      Здравейте, много бих се радвал ако някой е имал или срещал подобен проблем  и знае как да го оправи.
      Става въпрос за това, че фейсбук лентата(горе) липсва, заедно с нея и известия нямам.
      Въпрос на профил е, а не на браузър или компютър. Понеже на други хора от моя компютър работи, а моя профил на други - не. На телефона също не ми работят известията и когато се опитам да влезна в Help центъра на facebook за да се свържа с тях, ми дава Error на страницата. А за да report-на трябва да е от личния ми профил... Абе гадна работа.
      Благодаря.

• от sembozo
      така преинсталирам си Win-a от флашка и първия път нещо се прецака и започнах на ново нo usb ми изчезна от boot menu-to в биоса всичко е на enable za USB  някакви идеи ако има казвайте
  • Дарение

• Добави ново...