Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

The Good Old TIme

Безплатна програма за видео редактиране

Препоръчан отговор

Здравейте!

Направих 5-6 клипа с телефона. Сбора от всички клипове е голям, около 12 GB.

Бихте ли могли и желали да ми кажете някоя безплатна програма за видео редактиране с която могат да се постигнат всички тези критерии:

- сливане на всички видеа в едно
- изрязване/изтриване на определени части от видеото
- при запис на крайния клип, големината му да е достатъчно смалена, че да не надвишава максималния лимит за големина на клип в YouTube
- качеството на крайния клип да не се развали много

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никога няма да седнете да потърсите, мързели такива! Казва се - ГОТОВАНЦИ!

преди 35 минути, The Good Old TIme написа:

- сливане на всички видеа в едно

http://www.machetesoft.com/

http://www.videoredo.com/en/

- изрязване/изтриване на определени части от видеото

http://www.machetesoft.com/

http://www.videoredo.com/en/

- при запис на крайния клип, големината му да е достатъчно смалена, че да не надвишава максималния лимит за големина на клип в YouTube

Максималният размер ти е 128 GB и 12 часа видео! Какъв ти е проблема та свириш? Ако си стар браузър на пра-баба ти ще можеш да качиш до 20 GB

- качеството на крайния клип да не се развали много

Качеството е 1:1 оригинално, защото не конвертираш, не прекодираш, а лепиш и цепиш!

Телефона ти трябва да има изрязване без прекодиране, но ти си знаеш, може пък да си поредния съдържател на боклука на Европа. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Благодаря ви за отговорите и на двама ви, както и за изчерпателния отговор на Mlechko.

Mlechko ще пробвам това, което си обяснил. Благодаря ти. Иначе попринцип телефона видях, че предлага изрязване в едната главна програма с която разглеждам видеа, но ако не се лъжа, след кратък опит, се оказа че то е възможно само за началото и края на клипа, но не и за изрязване на някаква част посредата.

Иначе, като цяло тръгнах да търся такава програма в Google и видях, че ми излезнаха доста възможни опции и усетих, че ако ще трябва да разуча и ако е нужно и да направя опити ще отнеме доста повече време ако вместо това попитам тук и някой човек, който е запознат ми отговори, вместо да пробвам няколко часа-цял ден сам или колкото е нужно. 

Помислих си за това, че търся наготово и се запитах дали някой няма да се възмути от това. Но си казах, че може би идеята на форумите включва и това да споделяме опит понякога за да се улесним и да спестим време вместо сами да минаваме по същите стъпки по които някои вече е минавал.

Но всъщност се оказа , че тъй като знаех, че на YouTube лимитът е по-голям като цяло, но не помнех колко точно и не очаквах да стига до 12 GB, се отказах да проверя и реших да оставя този въпрос за вас, тъй като имаше още няколко функционалности, които са ми нужни освен това. Но ако бях проверил, последните ми два критерия щяха да отпаднат и намирането на програмата,  вероятно щеше да стане много по-лесно. Така че в крайна сметка прав си, Mlechko, че наистина бях мързелив и избързах неправилно с пускането на темата. Извинявайте. Моля ви, простете ми.

Редактирано от The Good Old TIme (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай Camtasia Studio 8-(http://***/download_go.php?id=394726) Като изпълниш всички стъпки правилно ще ти върви перфектно ! :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Авторът каза, че не иска загуба на качество, а с Camtasia-та ще падне, щото се ре-енкодва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 часа, eXceLLen7 написа:

Авторът каза, че не иска загуба на качество, а с Camtasia-та ще падне, щото се ре-енкодва.

да 720p е добро качесто а и също има начин да се овеличи на 1080p

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не говоря за резолюция. Каквато и да е тя, качеството пада при всяко конвертиране/re-encoding. 

Става нещо такова:

noise.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 часа, eXceLLen7 написа:

Не говоря за резолюция. Каквато и да е тя, качеството пада при всяко конвертиране/re-encoding. 

Става нещо такова:

noise.png

Еми ок аз не осещъм разлика като конвентирам с нея :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...