Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

преди 1 час, algor написа:

Докараха ми едно подобие на кола за тест

...

IMG_3746.jpg

Машината е супер и само хора с ампутирана техническа мисъл не могат да я оценят като шедьовър на немската промишленост.

Онзи ден погребах белия лебед. Приплаках на раздяла. Стоя на светофара и някаква кифла с чисто нов джип се заби в багажника с 60км/ч.  Стоиш и изведнъж страхотен удар и грохот на изгърбени ламарини. Възглавниците се отвориха, а това означава спиране от пътя и в автоморгата. В течение на една седмица оставам в живите за втори път. Според законите на Жидовия ме чака пореден съд, който може да се избегне ,ако се договорим с торпедиската. Морал - не е важно колко си прав/виновен, важно е колко сухо имаш в джоба. Загубата реших да възстановя като се загледах в посочения модел. Като редовен клиент свалиха от цената с 9600лв. Три цилиндров турбо мотор, учудващо голям багажник и разход 5л/100км. Налага се обаче да изчакам 170 дни, преди да попълна заветното число 3 в гаража си.

Навремето, 97г беляза подобна черна полоса в живота ми, за което дадох курбан за здраве. Настанало е време да повторя ритуала.
    От Ихалиакала Хю Лин научих една простичка молитва:

"Аз те обичам.
    Прости ми.
    Съжалявам много.
    Благодаря ти."

Това работи и когато ми е черно пред очите тя ме връща обратно към живота. Важното е да изричате думите от дълбините на душата си.

• Харесва ми 3
    • Тъжен 1
    • Ядосан 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И мен ме бяха млатнали по същия начин..жена, петък 13-ти...разбрах какво е камшичен удар.. колата ми беше на 8 месеца..и аз поплаках..

Адски гадно е усещането.. всъщност, май беше по-гадно като я очука градушката малко след това...щетите бяха в пъти повече..

Здраве да е! Пий един джин!

За мен поне два днес!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 19 минути, Profruit написа:

Това работи и когато ми е черно пред очите тя ме връща обратно към живота. Важното е да изричате думите от дълбините на душата си.

Кофти, ама...

По-добре да помълчим съпричастно.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пълен релакс – не мислим за нищо:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тва верно си е жалко подобие на кола.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 11 часа, Silvering написа:

Тва верно си е жалко подобие на кола.

За града е перфектно - малко (като габарити), широко и удобно вътре и икономично като разход на гориво.

Миналата седмица мойто човек го е пържил на дълъг път.
    Варна - София с двама възрастни в колата и две деца, като скоростта на движение е била 80-100км през целия път, изминати общо 453 км със 17 литра бензин.
    Смятай сам за какво говорим.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, algor написа:

За града е перфектно - малко (като габарити), широко и удобно вътре и икономично като разход на гориво.

Миналата седмица мойто човек го е пържил на дълъг път.
    Варна - София с двама възрастни в колата и две деца, като скоростта на движение е била 80-100км през целия път, изминати общо 453 км със 17 литра бензин.
    Смятай сам за какво говорим.

Да де, не отричам, че има плюсове, за хората които ги търсят. Аз не ги търся. За мен колата трябва да е голяма, комфортна за поне 4 души, да не се притеснявам от скорост по завоите (за предпочитане с голямо междуосие). Държа си на екстрите и не ме интересува разхода.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Въпросния WV не изглежда зле и за градски автомбил, предимно за 1 човек става. Този разход е „на дълго“ - а там всеки знае как е.

Последния ми автомобил беше нещо такова. 2,2 бензин

280px-Renault_Espace_front_20080215.jpg   (имам и мои снимки, ама не ми се рови)

Подобно пътуване - само, че от Царево. 7 човека (не казвам деца, щото най-малкото беше на 15) + багажа на седмината за 10 дни море...
    По магистралата, където беше добре пътя, съм поддържал 140-160. Разхода беше под 9/100 км.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 8 часа, Silvering написа:

Да де, не отричам, че има плюсове, за хората които ги търсят. Аз не ги търся. За мен колата трябва да е голяма, комфортна за поне 4 души, да не се притеснявам от скорост по завоите (за предпочитане с голямо междуосие). Държа си на екстрите и не ме интересува разхода.

Чакай, чакай...
    Още в първия пост споменах, че с емисли за градска кола.
    Удобствата и екстрите си ги имаме в няколко прекрасни марки, които ползваме фемилито.
    Audi, BMW и Mercedes е достатъчно да спомена, ама ако кажеш мога и да продължа...

пп. Излъгах.
    Нямаме други марки, ама кат не ме бива в лъжите, ко да прая...

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 23 часа, algor написа:

Докараха ми едно подобие на кола за тест.
    На първо четене много ме кефи и е идеалната градска кола.
    Грозната ми мисъл е, че имаме адски много коли в семейството, но пък градска кола нямаме и...ще взема да я купя.

Да не говорим, че колкото малка изглежда, толкова е голяма отвътре и два глигана си седим споко на предните седалки без да си блъскаме раменете. :clown:
    Чакай да видя 1-2 снимки и направих...

IMG_3745.jpg   IMG_3746.jpg

IMG_3747.jpg

Всеки ден се разминавам с една много яка...дама на колело.
    И всеки път се чудя дали не си ти, но ти нямаш толкова големи цици. :speak:

Не съм, ако ме видиш ще ме познаеш по красивите крака, не по циците, и изобщо по красивия  силует 

А ти защо не караш или караш?

• Харесва ми 1
    • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 8 минути, vivilon написа:

Не съм, ако ме видиш ще ме познаеш по красивите крака, не по циците, и изобщо по красивия  силует 

А ти защо не караш или караш?

Сори, ама женските цици са ми най-близко до нивото на очите и при вдигане на глава и един поглед към човека, с който се разминавам, виждам очи и цици.
    Ако бях висок 1,27 с вдигнати ръце, сигурно щях да се набивам в краката (повтарям - В, а не между).

пп. Карам аз, всеки ден карам и минавам по 30-ина километра, ама колелото ми е застопорено.
    Такива ги правят тези от Кетлер, какво да ги правя...

• Харесва ми 1
    • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 9 часа, algor написа:

Варна - София с двама възрастни в колата и две деца, като скоростта на движение е била 80-100км през целия път, изминати общо 453 км

Не си товарете децата в такова нещо ако възнамерявате да се показвате на магистрала. 

• Харесва ми 2
    • Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 8 минути, algor написа:

Сори, ама женските цици са ми най-близко до нивото на очите и при вдигане на глава и един поглед към човека, с който се разминавам, виждам очи и цици.
    Ако бях висок 1,27 с вдигнати ръце, сигурно щях да се набивам в краката (повтарям - В, а не между).

пп. Карам аз, всеки ден карам и минавам по 30-ина километра, ама колелото ми е застопорено.
    Такива ги правят тези от Кетлер, какво да ги правя...

Разбирам те,  очи и цици, ти не си виновен тва е положението

• Харесва ми 1
    • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 6 минути, vivilon написа:

Мъже.....:lol6:

• Харесва ми 2
    • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 6 минути, vivilon написа:

Умницата ми тя :*

Как изкара днешните жеги?
    Сега е време за силно охладено винце и печени зеленчучета, не ли?

преди 7 минути, Ma_ri написа:

Мъже.....:lol6:

Добре де, ако застана срещу теб и те погледна между краката няма ли да се притесниш?
    Ама честно кажи...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 8 минути, algor написа:

Добре де, ако застана срещу теб и те погледна между краката няма ли да се притесниш?
    Ама честно кажи...

Обикновено, ме гледат на други места.....И да, притеснявам се. И в последствие, се вбесявам. В повечето случаи реагирам остро и притеснението преминава в отсрещната страна.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 21 часа, Profruit написа:

Машината е супер и само хора с ампутирана техническа мисъл не могат да я оценят като шедьовър на немската промишленост.

E, разгеле и немската промишленост да произведе кей кар, нечувано. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 6 минути, algor написа:

Умницата ми тя :*

Как изкара днешните жеги?
    Сега е време за силно охладено винце и печени зеленчучета, не ли?

Ами , аз изкарах добре кат карах колелце и се цопках в басейна

Наздраве с охладено червено, тиквички в млечен сос, картофки на фурна , салата и всякаква скара:licklips:

Скарата не е за мен:shy11:

• Харесва ми 1
    • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 15 минути, Ma_ri написа:

Обикновено, ме гледат на други места.....И да, притеснявам се. И в последствие, се вбесявам. В повечето случаи реагирам остро и притеснението преминава в отсрещната страна.

Ако беше станала монахиня, щяха да те гледат само в ...расото :ph34r:

преди 16 минути, vivilon написа:

Ами , аз изкарах добре кат карах колелце и се цопках в басейна

Наздраве с охладено червено, тиквички в млечен сос, картофки на фурна , салата и всякаква скара:licklips:

Скарата не е за мен:shy11:

От моята порода си ти, евала!

Наздраве :cheers:

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Хубаво де, ама аз не говоря за градска кола, щото за мен такова понятие няма. Ся вие в столицата верно ви е по-трудно да си намерите място за паркиране, ние от Варна такъв проблем нямаме (за сега). А и да имаме ич ми не дреме, аз си имам гараж на центъра, ако пък ми е далечко, платен паркинг, с 10 лв няма да обеднея. Тука обаче нещата седят малко по по-различен начин. В тоя шибан град изобщо няма никакво значение с каква кола си, плащаш за всичко, влизане в града, излизане от града (на бройка, не на ден), паркинг над 30 мин, на места над 15 мин, специално обособени платени паркинги няма почти никъде (на места само под магистралата), и общо взето ако живееш в самия град като мен и нямаш парко място (не като мен) си мнооого прее*ан. Положителното тогава е че ще ходиш често пеша и ще виждаш адски много задници, краци и цици, все върху хубави шведки (рядко емигрирали мулатки).

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 24 минути, Silvering написа:

Ся вие в столицата верно ви е по-трудно да си намерите място за паркиране 

Аз грижи нямам.
    Има си сини, зелени и секви други зони и като искам да паркирам си плащам.

Ония, дет са отсъствали от часа по математика, като са учили изваждане, те да му мислят.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 7 минути, algor написа:

Аз грижи нямам.
    Има си сини, зелени и секви други зони и като искам да паркирам си плащам.

Ония, дет са отсъствали от часа по математика, като са учили изваждане, те да му мислят.

Чудесно ме потвърждаваш. Та не разбирам какво е това Градски автомобил. Някаква глупост, PR, рекламна кампания. 

P.S. @Ma_ri Къде точно те гледат? И какво стана с циците от преди колко месеца беше..?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 36 минути, algor написа:

Ако беше станала монахиня, щяха да те гледат само в ...расото :ph34r:

Само монахиня, не бяха ме наричали тука :lol6:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 20 минути, Silvering написа:

Чудесно ме потвърждаваш. Та не разбирам какво е това Градски автомобил. Някаква глупост, PR, рекламна кампания. 

P.S. @Ma_ri Къде точно те гледат? И какво стана с циците от преди колко месеца беше..?

Чикиджии винаги е имало, има и ще има.
    Няма начин просто.

преди 16 минути, Ma_ri написа:

Само монахиня, не бяха ме наричали тука :lol6:

Така е, сестро.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Допивам си бирата и отивам да счупя Анакондата.

Приятна вечер на всички!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.