Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

преди 20 минути, emmi написа:

чудя дали да не направя едно фризерно чекмедже пелмени..........

Не го мисли.... как дойде.... по мое мнение - направи го... пелмени и т.н други тестени и прочие като заготовки трябва да има...

Аз вече съм на вино.... но туй е... мъжка му работа... ;) не съм свършил и грам нещо и се отнасям, ама нали е събота.... пък и времето е едно такова.... меланхолично... след вчера с тези аномалии... май жената започва да се освества.... бори се нещо с печката.... :) не дуе кът вчера....

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Излюпих са. Обаче още спъ и после ша мисля. Само че...

1-во. Картофите в тоя форум ги бели Дръндю!

2-ро. Какво е това честен човек? 

Все едно да кажеш за една булка с две деца (например), че е ''честна''. Да бе , да. Честна-под мишниците!?

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 45 минути, M.Николов написа:

Къде това в Букурещ?

Никой не знае............ Съквартирантката и е в някаква студентска еко-организация и я поканила

че вчера пращах яке и раница по автобуса щото ние сме мадами и якета нямаме

якето е на брат и:biggrin:

преди 33 минути, Диман Дюминич написа:

Не го мисли.... как дойде.... по мое мнение - направи го... пелмени и т.н други тестени и прочие като заготовки трябва да има...

нале?

пък и за колко ще ги нафърлям десетина торбички, а?

аз си заших падащите облегалка и седалка към дивана

намерих си една тапицерска игла в един апартамент 

от онези завитите

обаче сега си мисля че не е тапицерска ами хирургична иглата ............

и си мисля колко съм тъпа че не съм се съпикясала по-рано да си изпрося от Док ена-две закръглени игли че голям зор виждам като се налага да зашивам някоя тапицерия.......

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен нещата от самосебе си тръгнаха.... да са живи и здрави братовчедите... ша стане планираното, то пусто забравих, че орицата са на работа през седмицата и сакат да си поспинкат малко... :) отлагам виното...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Уиш... написа:

Мадонко, много хабиби тоз аватар.. сложи си нещо синичко против уруки, че с тия хубави очета, да не те мием през метлата ( ;

пп аз съм Наздраве. забелязах,че като изляза от форума и спирам  да съм редовна винопийца:shy11:

Аз съм си приготвила друг, да държи в страх..:D:D

• Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, emmi написа:

щото ние сме мадами и якета нямаме

Хубаво де, мадамите връхни дрехи нямат ли?

:)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Silvering написа:

Виж ся, сладък. Далаверата не винаги е незаконна, не винаги трябва да има някой ощетен. Пример: купувам А4 за 1000 крони. Стягам го за още 1000. Продавам го за 5000. Чиста далавера. Сашо ми праща телефон. В България тоя телефон е 1500 лв. Тука е над 2000 лв. Чиста печалба 500 лв. На телефона веднъж му е платено ДДС, точка по въпроса. Не виждам къде точно моралния ти компас врътка на 360. Ако човек не се възползва от възможностите в тоя живот.. за чий са му предоставени? Давай го по-ведро и се радвай на живота ;)

Не му отваряй очите, че после не можеш да му затвориш устата!

пп. По неговата гранде логика, трите Ноут 8, които взех общо за 1000 лева от Виваком, трябваше да ги продадеш за 1200 лева (20 процента горница - найс, а?), а не за 5000.
Красотка отвсякъде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, emmi написа:

намерих си една тапицерска игла в един апартамент 

През годините, които практикувах тази професия, практиката показа, че с хирургичните можеш да свършиш работа, когато е нещо по-фино за шиене.
Иначе за по-дебелите платове за гарнитурите, матраците с двойна дреб и прочие, малките хирургически не вършат работа и ще ти разкажат играта на пръстите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, M.Николов написа:

Хубаво де, мадамите връхни дрехи нямат ли?

:)

При нази мъжете нямат потури и им се виждат лешниците, па и кът почнем да маркираме... мани мани... :)

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, M.Николов написа:

Пък Мадона само се опитва да ни стряска.:rolleyes:

А, аз лекичко само.. а и то само джорката мое се стресне, той е плашлив

преди 9 минути, M.Николов написа:

Всъщност пелмени не съм ял.

И аз не съм...

• Еха 1
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, M.Николов написа:

Всъщност пелмени не съм ял.

Много са вкусни... има и как се вика... пирок.... а най предпочитам тракийска баница... абе вкусотии ... чай да ода да видя жената с нейния солен киш до дей я докара, че нещо започва да ми стърже у корема кът се заговорихме за вкусотии :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аа, Жоро според мен не се стряска лесно.

Мадона, как е новия филм?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, M.Николов написа:

Трябва да пробваме Мадона.:)

Да, ама всеки път като ги гледам такива едни..бледи и некси не ми потичат лигите..

преди 14 минути, M.Николов написа:

Мадона, как е новия филм?

Филма е много добър. На фона на голямото нямане на хубави филми напоследък..си е направо идеален..Ама си е филм за супер героите.. бла бла..и както винаги спасяват света.. Искам нещо различно аз вече да видя..гледах рекламата на 

Spoiler

Ще се гледа ама и там ще е пак едно и също.. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, M.Николов написа:

Като за 2 часа емоции.:)

Гледа ли "Газ до дупка"?

Не, не съм им в таргета на филмите за коли, както и нито една серия от Бързи и яростни не съм гледала, щот не ми се гледа това.. Същото е и с Междузвездни войни...тва не мога да го дишам, въпреки, че умирам за фантастики и гледам всички.. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А в този всъщност няма много гонки с коли, друга е фабулата.Свежо филмче може и да ти хареса.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След 36 часа в проклетата болница най-сетне се прибрах у дома.

Вчера беше направо ад покрай медийното птп.Но се справихме.Определено съм доволен.

кафенце , докато чакаме майсторите да ми монтират камерите за видеонаблюдение  ? :newspaper: 

преди 1 час, emmi написа:

и си мисля колко съм тъпа че не съм се съпикясала по-рано да си изпрося от Док ена-две закръглени игли че голям зор виждам като се налага да зашивам някоя тапицерия.......

ще получиш със следващия колет - и кръгли ( за шиене на черва и паренхимни органи ) и режещи ( за шиене на кожа ) ще ти пратя.Още сега ги подготвям.

Книжките са трепач , да ти кажа ! нямах ги в колекцията си, а и годините им са добри.

Много Ви благодаря , уважаема , а за сиропа - жена ми каза, че бил много добър , аз ще го дегустирам довечера :*

преди 33 минути, Madonna написа:

Филма е много добър. На фона на голямото нямане на хубави филми напоследък..си е направо идеален

Кой туй ? 

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Trichocephalus написа:

Вчера беше направо ад покрай медийното птп.Но се справихме.Определено съм доволен.

Да трагедия.... мани, мани.... Радвам се, че сте се справили... Отдъхвай друже....

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 55 минути, algor написа:

През годините, които практикувах тази професия, практиката показа, че с хирургичните можеш да свършиш работа, когато е нещо по-фино за шиене.
Иначе за по-дебелите платове за гарнитурите, матраците с двойна дреб и прочие, малките хирургически не вършат работа и ще ти разкажат играта на пръстите.

Аз ще и пратя и иглодържател , с инструкции как се вдява иглата в него.

Считай, с достатъчно големи и режещи игли съм шил без рпоблеми доста дебели кожи на българи :) 

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Trichocephalus написа:

Кой туй ? 

Justice League 

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, skalata_73 написа:

2-ро. Какво е това честен човек? 

Едно време  Фьодор Михайлович беше възкликнал : " Много хора са честни, само защото са глупаци "  

преди 15 минути, Madonna написа:

Justice League 

марвел - с една дума.

С детенеце сме си го заплюлили , мерси за инфото  :) 

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.