Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

преди 21 минути, BMW Маниак написа:

Хубавите ябълки прасетата ги ядът.

Хубавите ябълки стоят на високите клони, а прасетата ядат само това, което падне на нивото им.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Питоня написа:

Хубавите ябълки стоят на високите клони, а прасетата ядат само това, което падне на нивото им.

Стой си там горе и се пази девствен за някоя благородна девица. Няма да се усетиш кога си станал да 50 години и пак ще си сам с пасата.
    Само ще висиш по форумите и ще раздаваш морал или ще кълнеш. Позната история.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 8 минути, Silvering написа:

Тва не е много така.

Така ще бъде, докато на прасето не му пораснат крила.

преди 8 минути, BMW Маниак написа:

Стой си там горе и се пази девствен за някоя благородна девица

За това по-добре да се задоволя с женската версия на теб? За теб часовникът тиктака, аз имам време да избирам.
    Отивай си пий хапчетата, че утре можеш да издъхнеш от сърдечен удар, чиче.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Или се правиш на интересен (тъп по нашенски) или представата ти за света е толкова изкривена, че не знам как си доживял до тая възраст.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 8 минути, Silvering написа:

Или се правиш на интересен (тъп по нашенски) или представата ти за света е толкова изкривена, че не знам как си доживял до тая възраст.

По-добре е да си мислим, че всичко на тоя свят се измерва с пари, а истинска любов няма, само дивиденти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 10 минути, Питоня написа:

За това по-добре да се задоволя с женската версия на теб?

Действай как намериш за добре злобарче.

преди 11 минути, Питоня написа:

За теб часовникът тиктака, аз имам време да избирам.

С този твоя пасат не знам за кой тиктака часовника.

преди 12 минути, Питоня написа:

Отивай си пий хапчетата, че утре можеш да издъхнеш от сърдечен удар, чиче.

А ти защо си мислиш че си застрахован ? За там ред няма.

преди 14 минути, Silvering написа:

Каква представа за света да има. Малка душица преливаща от злоба но той живота така го е очукал че направо го съжалявам понякога.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Гледам вече сте в периферията на бурята ? 

Стискам палци, да знаеш !  

• Харесва ми 2
    • Ядосан 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 часа, emmi написа:

Розово естествено. Метнала съм една лазаня във фурната докато чакам да станевреме да си мия косата. Опитвам се да съм руса. Не че някой ми се връзва...

Въобще не е розово ! 

В събота сутринта в 6:50 ми е полетът до Атина.До тук добре, отивам до Сф., оставям си колата на паркинга на летището и се мятам на Райънуеър.В 8 :10 съм в атина Лесно, бързо и просто.И то тук насетне чета из нета точно как ще се придвижвам из атина и какво ще правя.Там ще си купя карта за целия транспорт за три дни ( туристическата излиза най-изгодно - 22 Е, като в цената са включени две пътувания ( от и до ) летището, които иначе са на цена 6 Е всяко.Там ще конгресувам каквото ще конгресувам, ще спя в хотелче , близо ( на 13 минути според Гугъл мапс)  до площад Синтагма, ще се разхождам каквото ще се разхождам и всичко ще е наред до понеделник сутринта, когато трябва да се връщам - полетът ми до Сф. отлита от атина в 8:35 , като вратите се затварят в 7:50.Тоест - около 6 часа сутринта трябва да съм вътре, в летището, баси.И ето от тук започват въпросите и  досега съм си скубал космите подмишницата ( лявата) - от летището до самата Атина имам избор между метро/автобус/електричка.Със всяко едно от тях пътуването е с различна продължителност, но средно е около 70 минути от центъра до там.За да стигна от Синтагма до летището в 6 часа трябва да се кача на който и да е от тези транспорти най-късно  в 5 часа сутринта.А най-ранния скоростен автобус тръва в 5:40 и то в графика им пише summer time ...... Вариант е да спя на летището, ама тогава - за какво си платих втората мощувка в хотела ?!Интересно пътешествие ми се заформя и определено започвам да съжалявам за решението си да се качвам на самолет - можеше да запаля тойтката и си джиткам там без да се притеснявам за графици и обществен транспорт.Ама от друга страна с колата си е убийствен път от 12 часа, а така сега, легнал с лаптопа в скута и четящ статии, разписания, цени, спирки и правяйки план на пътешествието си донякъде се чувствам като твоя милост, когато си плануваш разните твои пътувания, не ли ? 

P.s Честита Нова 5778 -ма година на другарят Profruit ! Да му донесе само радост , другото той сам ще си постигне . 

P.p.s - навън продължава да вали . Algor само да не е затворил джама ! Утре ще му се стъжни положението 

• Еха 1
    • Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Те, хората, заради такива българи като нашио Доктор, са направили хотели на аерогарите.

Ама човек първо чете и се запознава със ситуацията, а после запазва хотели.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 часа, Trichocephalus написа:

Гледам вече сте в периферията на бурята ? 

Стискам палци, да знаеш !  

Май е паднал на трета степен но ако мине на четвърта ще ни разпилее. Що колиби ще отнесе или цинкови покриви на къщи от бетонни блокчета просто не е истина.
    При мен почна да вали и духа яко ама още не се е на 200 километра а се очаква да мине доста близко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 6 часа, Trichocephalus написа:

но средно е около 70 минути от центъра до там.За да стигна от Синтагма до летището в 6 часа трябва да се кача на който и да е от тези транспорти най-късно  в 5 часа сутринта.А най-ранния скоростен автобус тръва в 5:40 и то в графика им пише summer time ......

Ех, док..Преди три месеца бях командировка в Атина, имам карта на града, ма не се обаждаш вече..щях да ти я дам. Идеята ми е, че ние бяхме с кортеж, движението из града беше спряно и пак времето до летището ни отне доста време..

Може би ранният ти час ще те спаси от много движение..но имай го в предвид..далечко си е. Няма ли някакви шатъли..разпитай!

Редактирано от Madonna (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 7 часа, Питоня написа:

И като няма кой да ги достигне.... падат..... а там ги чакат я прасета.... :)

От кисели ябълки не можеш да направи нито ракия, нито вино, а стават само на оцет да си овкусяваш салатата и да си пиеш ракията от зрели диви праскови :)

Редактирано от Диман Дюминич (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 4 часа, BMW Маниак написа:

Май е паднал на трета степен но ако мине на четвърта ще ни разпилее. Що колиби ще отнесе или цинкови покриви на къщи от бетонни блокчета просто не е истина.
    При мен почна да вали и духа яко ама още не се е на 200 километра а се очаква да мине доста близко.

Дано пак се разминете с малки бели...
    Стискам палци!

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 7 часа, Trichocephalus написа:

Въобще не е розово ! 

В събота сутринта в 6:50 ми е полетът до Атина.До тук добре, отивам до Сф., оставям си колата на паркинга на летището и се мятам на Райънуеър.В 8 :10 съм в атина Лесно, бързо и просто.И то тук насетне чета из нета точно как ще се придвижвам из атина и какво ще правя.Там ще си купя карта за целия транспорт за три дни ( туристическата излиза най-изгодно - 22 Е, като в цената са включени две пътувания ( от и до ) летището, които иначе са на цена 6 Е всяко.Там ще конгресувам каквото ще конгресувам, ще спя в хотелче , близо ( на 13 минути според Гугъл мапс)  до площад Синтагма, ще се разхождам каквото ще се разхождам и всичко ще е наред до понеделник сутринта, когато трябва да се връщам - полетът ми до Сф. отлита от атина в 8:35 , като вратите се затварят в 7:50.Тоест - около 6 часа сутринта трябва да съм вътре, в летището, баси.И ето от тук започват въпросите и  досега съм си скубал космите подмишницата ( лявата) - от летището до самата Атина имам избор между метро/автобус/електричка.Със всяко едно от тях пътуването е с различна продължителност, но средно е около 70 минути от центъра до там.За да стигна от Синтагма до летището в 6 часа трябва да се кача на който и да е от тези транспорти най-късно  в 5 часа сутринта.А най-ранния скоростен автобус тръва в 5:40 и то в графика им пише summer time ...... Вариант е да спя на летището, ама тогава - за какво си платих втората мощувка в хотела ?!Интересно пътешествие ми се заформя и определено започвам да съжалявам за решението си да се качвам на самолет - можеше да запаля тойтката и си джиткам там без да се притеснявам за графици и обществен транспорт.Ама от друга страна с колата си е убийствен път от 12 часа, а така сега, легнал с лаптопа в скута и четящ статии, разписания, цени, спирки и правяйки план на пътешествието си донякъде се чувствам като твоя милост, когато си плануваш разните твои пътувания, не ли ? 

P.s Честита Нова 5778 -ма година на другарят Profruit ! Да му донесе само радост , другото той сам ще си постигне . 

P.p.s - навън продължава да вали . Algor само да не е затворил джама ! Утре ще му се стъжни положението 

проблема на нискобюджетните е точно кофти чясовете за полет. Таксито е твоята игра. Виж там провери как стоят нещата. 

Вчера щях да ти звъня но не ми казаха кого точно търсим. Ако днес знам име ще ти звънна. Да не се шашнеш нещо.

Така. Подозирам че и при нас е валяло. Навън си е откровенно хладно. Смятам да започна с йога и после да продължа с капучино и закуска. Освен това ще се наложи и да поработя. Но без да прекалявам.

Ом. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 4 часа, BMW Маниак написа:

аве, там бурите не са рядко явления...ъ-ъ-ъ...тъй де, що не си напрайш бункер?:clown:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    аве, там бурите не са рядко явления...ъ-ъ-ъ...тъй де, що не си напрайш бункер?:clown:

Такава нещо никога не е имало.
    Никога водата в океана не е стигала 31 градуса.
    Инак Пуерто Рико ги е удавило. При ман вали яко не знам как още не са спрели тока.
    Пуерп Рико
    8482ed05e2caf1f7672fb7696dddc96e.jpg4a83cadc1be441e4b14ef52ca38f7e3f.jpg
    Тука няма да е по различно след часове.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    • Тъжен 1
    • Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Дръш се! Приготви раници с документи неща от първа необходимост. Една за теб и по една за всеки терминатор. Не забравяй вода! Ку не потрябват, начи си бил късметлия, ходи да пущиш тото. Ку притрябва ше ти са на сгода, готови и ще имаш повече време за реакция. Ади! Успех и да се докладваш!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Дръш се! Приготви раници с документи неща от първа необходимост. Една за теб и по една за всеки терминатор. Не забравяй вода! Ку не потрябват, начи си бил късметлия, ходи да пущиш тото. Ку притрябва ше ти са на сгода, готови и ще имаш повече време за реакция. Ади! Успех и да се докладваш!

Мен повече вятъра ме притеснява вода от урагани трудно ще ми дойде на нивото на къщата. Най много някоя локва в двора нищо повече.
    Но силен вятър големи поразии може да направи.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

баси, сега и Изабел да го мисля цял ден..................

преди 3 часа, BMW Маниак написа:

Мен повече вятъра ме притеснява вода от урагани трудно ще ми дойде на нивото на къщата. Най много някоя локва в двора нищо повече.

твоята барачка ще издържи

сигурна съм

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 5 часа, Madonna написа:

...че ние бяхме с кортеж,...

Мбрейй, тук с кралски особи си пишем без да знаем?

преди 4 часа, Диман Дюминич написа:

И като няма кой да ги достигне.... падат..... а там ги чакат я прасета....

Като паднат вече не са хубави ябълки...

преди 4 часа, algor написа:

Дано пак се разминете с малки бели......Стискам палци!

Баси, защо ли това на мен никога не ми е пожелавано...

преди 2 часа, BMW Маниак написа:

Някой да те е карал да живееш там? Аз пък ще кажа - така ти се пада. Като мислиш с оная обрязаната глава, а не с тая на раменете.
    Имаше толкова широк избор..Например..Стара Планина..Сибир..Мексико...

Редактирано от Питоня (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 4 часа, emmi написа:

твоята барачка ще издържи

Тя за земетресения и наводнения  е строена а не за ураганен вятър. Почти едни и също е ама ако бях вкарал и урагани в сметките по спокоен щях да съм.

преди 3 часа, Питоня написа:

Някой да те е карал да живееш там? Аз пък ще кажа - така ти се пада. Като мислиш с оная обрязаната глава, а не с тая на раменете.
    Имаше толкова широк избор..Например..Стара Планина..Сибир..Мексико...

А ти гледам като  се размислиш с тая на раменете и целия форум се залива от смях с теб. Мисленето а и логиката както се установи наскоро не са ти силни страни.
    А другата на теб ти е само да насочваш струята при пикане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.