Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента.

Препоръчан отговор

преди 9 минути, M.Николов написа:

Много филми гледаш.Ама ако те сбара на живо да не загубиш някой зъб.:)

МДА..Да приготвям парите за коронки викаш? :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, M.Николов написа:

Откупил се е. Нещо нормално в България. От толкоз ако се гнервираш

• Харесване 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Боклуци.И съдията и адвоката.

преди 8 минути, Питоня написа:

Тогава теб ще те съдят. Но теб ще те вкарат в затвора.

Има една граница, която не трябва да се преминава Питонски, защото след това на човек не му пука какво ще стане с него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не слагай всички в един кюп.

Нарочно бре. Който се озъби, значи е юрист. Да се знаем кой ко работи.

• Харесване 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Но този адвокат, много ми е интересно с каква съвест ще си харчи парите спечелени от това дело?С каква съвест ще се гледа в огледалото, като с негова помощ един чуждестранен идиот се е подиграл с една българска жена и майка?

Срам и позор!Бих го заплюл в лицето, но съм далеч.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, като с онази акушерка, която почти уби бебе ...

Редактирано от divna (преглед на промените)
  • Харесване 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, M.Николов написа:

Но този адвокат, много ми е интересно с каква съвест ще си харчи парите спечелени от това дело?С каква съвест ще се гледа в огледалото, като с негова помощ един чуждестранен идиот се е подиграл с една българска жена и майка?

Срам и позор!Бих го заплюл в лицето, но съм далеч.

Не си юрист май. Адвоката сам е нищо. За да му вървят делата, значи дава и на другите в процеса

• Харесване 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, M.Николов написа:

Жената минала да се оплаче, пък вие.....

Обаче и аз не разбрах зарядното какво е.Дали Фуджитсу или такова от Лидл.

И двете и двете :) Фуджитсу има индикатори, зеленки... ама загасват ли или си светят безкрай....... не мога да разбера кога заряда е на 100% във всичките, мъчи ме това! Затова и си мисля само за това зарядно :(  по реда си ли е, колко часа е максимума да зареждам и "аджеба" кога да го изключа?

Редактирано от genatraikova (преглед на промените)
  • Харесване 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Наясно съм с много от нещата, но има граници бе, човек!Гледал ли си клипа как този олигофрен рита жената без причина?

• Харесване 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, genatraikova написа:

И двете и двете :) Фуджитсу има индикатори, зеленки... ама загасват ли или си светят безкрай....... не мога да разбера кога заряда е на 100% във всичките, мъчи ме това! Затова и си мисля само за това зарядно :(  по реда си ли е, колко часа е максимума да зареждам и "аджеба" кога да го изключа?

Имаше една известна Генка Шекерова

Редактирано от Реджеп Иведик (преглед на промените)
  • Харесване 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Наясно съм с много от нещата, но има граници бе, човек!Гледал ли си клипа как този олигофрен рита жената без причина?

Гледах го. Заслужава да го набоца Стоичков с левачката. Ама и ние ритаме. Гледа ли нашия как нарита една студентка в Германия. Ма не бил лошо момче

• Харесване 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Реджеп Иведик написа:

Имаше една изцестна Генка Шекерова

ЕВГЕНИЯ съм аз, ама всичко, което исках като име беше заето 2007 :) това от раз бе свободно :D

• Харесване 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Реджеп Иведик написа:

Даже адвоката е най малко виновен, щото на него официално му се плаща за да защитава лошия

В случая той не е служебен защитник, а е редовен адвокат.

преди 8 минути, Реджеп Иведик написа:

Гледах го. Заслужава да го набоца Стоичков с левачката. Ама и ние ритаме. Гледа ли нашия как нарита една студентка в Германия. Ма не бил лошо момче

Я, се поинтересувай каква присъда получи.

• Харесване 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, genatraikova написа:

ЕВГЕНИЯ съм аз

Това обяснява нещата. Значи си красива. Сега като се замислих, и моето име същото ама ф превод, пък плаша орта.

• Харесване 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване