Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента.

Препоръчан отговор

Тоя изрод трябваше да плати минимум 200 000лева на жената преди да го пуснат от затвора

• Харесване 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Реджеп Иведик написа:

Това обяснява нещата. Значи си красива. Сега като се замислих, и моето име същото ама ф превод, пък плаша орта.

:D  oOOo , ако това е комплимент, благодаря :)  :) Лека от мен и до скоро ;)

• Харесване 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, M.Николов написа:

Тоя изрод трябваше да плати минимум 200 000лева на жената преди да го пуснат от затвора

Бе ти колко имаш по математика ?

Що да не бутне 5 бона под масата 

• Харесване 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А що пък някой да не вземе да ритне и адвоката и съдията по веднъж в главата по същия начин?

Аз лично нямам нужда от такъв съд с такива присъди!Да се разпуска, не желая да ги издържам с част от данъците си!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, M.Николов написа:

А що пък някой да не вземе да ритне и адвоката и съдията по веднъж в главата по същия начин?

Не са ми паднали. На боца. С железния чепик. Ма без да ги мразя

• Харесване 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А, тук е разликата, аз вече ги мразя.Защото ме обидиха като българин.

Омразата не води до нищо хубаво. 

• Харесване 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, M.Николов написа:

Че кое му е хубавото на случая?

Проверявам дали Мадона и Дивна имат чувство за хумор. Ма не им казвай, да видим какво ще стане.

• Харесване 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, аз лично съм вбесен.Търпението ми се е изчерпало вече.Няма да търпя подобни подигравки.

Е, щом аз не можах да те разсея, дето литературата съм я измислил, значи казваш истината.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако в следващите дни не бъде направено нещо по този случай, ще работя с всички сили за смяна на това управление с такова при което да не се случват такива неща в България!

преди 11 минути, Реджеп Иведик написа:

Е, щом аз не можах да те разсея, дето литературата съм я измислил, значи казваш истината.

Човек, нямаш си на идея колко съм ядосан.

• Харесване 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако в следващите дни не бъде направено нещо по този случай, ще работя с всички сили за смяна на това управление с такова при което да не се случват такива неща в България!

Те колегите заспаха, начи няма ги дразни политиката. Ма кого да турим. Нали знаеш ко казал Валодя на Саша. "Като убиеш царя, друг ще турят бре !"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, M.Николов написа:

Ще ги сменяме докато попаднем на читави.

Съгласен.

Ся като се замислих, не мога да го преведа. Как е на руски турям ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, bornofash написа:

И аз не знам.

Значи може да е мит. Като нямат такава дума, как ще му каже ?

То няма и значение. Опита сочи, че един като махнат, друг турят. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преводачите се нуждаят от творчески нюх за сложни фрази. Като свикнат, после вкарват изобретателност и в простите изрази, които биха били разбираеми и в буквален превод.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, genatraikova написа:

"За какво си мислите в момента"
Мисля си това зарядно фуджицу ли е бъгнато, защо в лидълското ми показва 2 батерии на 100% и две на 90? Защо дадох 40 кинта за зарядно с един комплект същата марка батерии.......

Тебе пък колко се радвам да те видя.:emoji_smiley-07: Как си бе, момиче? От 8 години сигурно не съм те мяркала.

преди 6 часа, Реджеп Иведик написа:

Проверявам дали Мадона и Дивна имат чувство за хумор. Ма не им казвай, да видим какво ще стане.

На доброто отвърни с добро, а на злото – със СПРАВЕДЛИВОСТ!

Явно нещо се разминаваме с българското правосъдие относно представите ни за справедливост.. :emoji_smiley-21:

• Харесване 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 часа, Уиш... написа:

ми на, казах го.... :shy11:  изгубила съм ритъм. сега ако се спъна  и на циганското кололо не знам.. обърнах табора за най- гласовитата и  мустакистическа сиганка ш'знайш.:D

и с черна водка върви

...

.. ай пиши ми тройката, на Пеембето  до  д-то  ми стигна само  листа:shy11:

На черна водка ше слушаме Нова Генерация и Кале. Я да видим мош ли гу 'зтанцуваш туй...

А? Как се плаща с музика само...

П.П. Отивам ас нахъсан ф пеемберника с наточен молиф да пиша трьойтки... Ей! Как можа да ме вържеш тъй това ти? Ни лис, ни гъс, ни прости ме Господи...

П.П.П. И прашката не взе... Уишоууу!

• Харесване 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само ми кажете кой пусна студа тук ?! 

В противен случай изчезвам пак на юг ! Преживявам културен и температурен шок в момента и не знам кой е по-лошият и с кое положение ще свикан първо

• Еха 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хайде сега, не е толкова студски, а  и  почти целият  месец беще направо летен.

Тъкмо човек да си покаже новия есенен гардероб:P

• Харесване 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване