Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 12 часа, The*fiery написа:

Наздравето с кафе пък може да носи сексуална нотка...какво правим тогава:rolleyes:

Зависи как се отнасяш с възглавницата:wub:

Правил съм акт с възглавница в осми клас. Внимателно, нежно, беше и за първи път. Като студент имах котарак, Спас. Разгони се, заплоди всички чехли и плетената ми шапка, но винаги се връщаше при жена си - една хавлия под леглото. Такава любов не бях виждал като тяхната, че го и разбирах, връщаше ме в осми клас. 

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, bornofash написа:

И това само от един поглед. А мен питаш ли ме какво ми е, дето трябва да живея с тоя аватар...

Смени го тогава с някое куче. Няма да има голяма разлика ама поне кучето ще мога да го гледам. :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Kieli написа:

Смени го тогава с някое куче. Няма да има голяма разлика ама поне кучето ще мога да го гледам. :ph34r:

Аз лесно бих го премахнал. Но ти първо си помисли – наистина ли искаш да живееш в такова общество, където никой не толерира никого и същевременно всеки иска останалите да му уйдисват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От сутринта си на философии. Добре, просто няма да влизам. Така добре ли е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, Trichocephalus написа:

Наздраве, че те подмина :beer: 

кажи ми че вече си на работа?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пачо да си каже къде беше като го нямаше..

П.С. И другите могат да кажат по нещо, ако искат

Редактирано от Madonna (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искат да кажат назраве и хубава вечер и кат пусна мухата, абе защо така Пачо:mad:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми някой друг да каже наздраве, аз през седмицата не пия.. и без тва е отвратителна..ще работя 7 от 7 дни..ма няма бързам да се депресирам..от утре може :D

Но има и нещо хубаво...концерт на Стинг в събота

Редактирано от Madonna (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стимг е жив???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Madonna написа:

Ще те смачкам..:D

Нима една правописна грешка поражда такава агресия у теб? :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да.. once a teacher..always a teacher..кво да правя..:ph34r:

И показалката ще извадя ако се наложи..

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да приема ли, че не си от тия тийчъри, дето йм се качват на главата? Строга с лош поглед? Колко тийн сърца си строшила?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм била от тия..да. Бях от ония, на които момиченцата рисуваха картички със звездички...а момченцата дълбаеха послания по чиновете.. 

Как да устоиш на нещо подобно (п.с. дори грешките им прощавах, заради старанието)

Spoiler

1915305_1309374981216_5014366_n.jpg.8e7e98033197b280ed61e2d4c343de47.jpg

Spoiler

11.jpg.d431b1ddf973b92d51fa3981128f8e40.jpg

Spoiler

Ама това беше преди много години.. Сега тийновете порастнаха и станаха много изобретателни... Хубави времена бяха...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, Madonna написа:

Ми някой друг да каже наздраве, аз през седмицата не пия.. и без тва е отвратителна..ще работя 7 от 7 дни..ма няма бързам да се депресирам..от утре може :D

Но има и нещо хубаво...концерт на Стинг в събота

Аз съм наздраве. Розе.

Денят беше дълъг. Дело, още една извънсъдебна, уредих си час да вкарам утре колата в бокса, уредих за утре тапицерите да вземат утре дивана за претапициране, проверих къде да заверим една декларация на Д2 за университета - за съжаление консулски услуги има само у тъпата столица и сега обмислям как да ви цъфна набързичко. Проблема е че минавам и покрай Пуевен..... сещай се. Ше настане един катаклизъм.... а той вече е на работа.Та, като се прибрах си фключих шлайфа и си ошкурих масата, която правя в момента.

Та, наздраве.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, emmi написа:

Аз съм наздраве. Розе.

Денят беше дълъг. Дело, още една извънсъдебна, уредих си час да вкарам утре колата в бокса, уредих за утре тапицерите да вземат утре дивана за претапициране, проверих къде да заверим една декларация на Д2 за университета - за съжаление консулски услуги има само у тъпата столица и сега обмислям как да ви цъфна набързичко. Проблема е че минавам и покрай Пуевен..... сещай се. Ше настане един катаклизъм.... а той вече е на работа.Та, като се прибрах си фключих шлайфа и си ошкурих масата, която правя в момента.

Та, наздраве.

Хващай го за ушите пуевенския и идвайте.. само тая седмица не мога да съм налична.. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Madonna написа:

Хващай го за ушите пуевенския и идвайте.. само тая седмица не мога да съм налична.. 

То, аз обмислям как да ви метна Д2 за два часа да си завери декларацията и после да го натовалите обратно на ахтобуса....

Хич не ми се шофира. Ама хич. А ако все пак се дотътря ще е за малко че мноу трудно я понасям софията.

Ша го мисля. До 25-ти има време

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То, аз обмислям как да ви метна Д2 за два часа да си завери декларацията и после да го натовалите обратно на ахтобуса....

Хич не ми се шофира. Ама хич. А ако все пак се дотътря ще е за малко че мноу трудно я понасям софията.

Ша го мисля. До 25-ти има време

Измисли го, тука сме.(аз в петък съм командировка де) Ще оправим каквото и (който ;)) трябва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Madonna написа:

Измисли го, тука сме.(аз в петък съм командировка де) Ще оправим каквото и (който ;)) трябва.

Чай да видим на какъв акъл ще съм.... има вариант да се подмажа на един адвокат и да пътуваме с него щото той има офис в сф но кара един мерцедес и ми се изправя косата как го кара

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, emmi написа:

но кара един мерцедес и ми се изправя косата как го кара

Е те мерцедесите така се карат..:D

Разбрахме се! ;) Ще кажеш!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Madonna написа:

Е те мерцедесите така се карат..:D

Разбрахме се! ;) Ще кажеш!

Шъ

Вие нагласихте ли се даскалото?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бях от изобретателните.

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нагласихме се уж, само дето майка й за втора година няма да може да я заведе на първия учебен ден, щото ще води други..по-големи каки :( 

Ама, здраве да е.. ще се реванширам, някак си..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Madonna написа:

Нагласихме се уж, само дето майка й за втора година няма да може да я заведе на първия учебен ден, щото ще води други..по-големи каки :( 

Ама, здраве да е.. ще се реванширам, някак си..

Гадно е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гадно е

Така е... Много гадно се чувствам и аз.. :(и без това догодина сигурно вече сама няма да иска майка й да я води на 15-ти.

Да свиква! Живота е гаден и несправедлив..трябва да се научи да е малко по-самостоятелна и независима. Малко по малко..

• Тъжен 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...