Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

• ×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Nicole Andonova
      Здравейте,търся програма за възстановяване на изтрита история в Google chrome и тъй като не открих нужната информация,реших да се обърна към Вас Търся както за компютър (Windows),така и за телефон (Android). Ако има програма,която да показва историята точно каквато си е- с дата,час и тн. ще е още по-добре. Много благодаря за отделеното време !
    • от даниел павелов
      Здравейте! Имам един проблем. След много разговори с майка ми се отказах от рисуването и сега се чудя с какво да следвам след 12-и клас, аз сега съм 11 - и клас. Дайте ми съвет. Търся някоя специалност, след завършването, на която да имам реализация и добро заплащане....
      По български съм добре
      По история брилянтен
      По английски живот и здраве ще държа изпит този септември за c1, но като цяло не ми вървят езиците
      По география съм добре.....
    • от juveplu
      Win 7 не вижда SSD Samsung 960 Evo 2 M.2 (HD) и не може да се инсталира
      Здравейте, ето моя проблем :  Купих SSD Samsung 960 Evo 2 M.2 (HD) и когато аз инсталирам Windows 7  , той не вижда този  HD .  Там просто няма нищо заа избор къде да се инсталира . И немога да продължа . 
      Само ще добавя че този SSD Samsung е чисто нов , Win 10  го вижда и записва успешно , но аз не искам  Win 10  поради други причини . Въпроса е как Win 7 да види този SSD Samsung Evo2 ?
      1. Това е много ново Дъно Asus X299 MARK I  ( 2066 ), а то е със UEFI  BIOS и Windows 7 не познава тази среда . Но изглежда че това не е причината защото  Win 7 инсталира успешно със същото Дъно и SSD  Kingston ( модел от преди 5 години ).
      Отпада ли възможността да е от промяна в BIOS за ID или  ASHI  настройка ? 
      2. Можеби има нещо по специално около  SSD Samsung   защото е от много ново поколение ? Но какво трябва зада го види Win 7 ? Можеби трябва някой ъпдейт който ще трябва да се добави във ISO инсталационния диск ? 
      Когато влизам във другия SSD Kingston - с дес. бут. в/у My Computer / Manage за да създам име на новия HD там също го няма . Не може да се създаде . 
      Ако се сещате какво се случва и това ще е с ъпдейт , кой е само той за да добавя само него в ISO инсталационния диск ? Настройки в BIOS  за  такъв който е на дъното SSD M.2  ?
    • от Bbt_sm
      Здравейте. Освен изтриването на историята в Chrome Има ли друго място, където се запазва историята за да го видим?
    • от mikrotik
      Здравейте, имам ужасен проблем с IE 10 и IE 11 - в Win 7. Идеята е следната: имам инсталиран/интегриран - заедно с Windows-a Internet Explorer 9, обаче искам да премина към по-новите версии на брузера. Положението е следното: след опит за update/upgrade - от сайта на Microsoft и Windows Update ми дава грешка, че не са изтеглени и инсталирани няколко updates - предварително, след което си ги тегли автоматично, тръгва да се инсталира донякъде новата версия, но инсталацията спира малко преди края и ми изписва грешка, че не може да продължи по-натам... Имам и Firefox, но искам да работя и с Еxplorer-a... Очаквам Вашите предложения за отстраняване на проблема ... Благодаря предварително на всички !
  • Дарение

• Добави ново...