Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Bobbyboby

От кое друго място мога да проследя историята на компютъра?

Препоръчан отговор

Здравейте, освен от бутона "История"  от от кое друго място мога да проследя историята на компютъра?

Едно време в папката Темп я пазеше, но сега вече там има само някакви 3 файла...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И за коя история по-конкретно става дума?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако имаш предвид посещаваните страници в интернет и ползваш Гугъл и имаш акаунт там, можеш да отвориш през него "My activity", ще видиш всичко ,както и възможности за изтриване на отделни записи или на всичко. Ще се шашнеш какво се пази за този компютър там...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, B3M2W0 написа:

... и ползваш Гугъл и имаш акаунт там, можеш да отвориш през него "My activity"...

Благодаря, ползвам Гугъл през Мозилата.

А къде е тая опция "My activity", за която говориш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Bobbyboby написа:

Разбрах къде е, 

млечко, ти ходи се гръмни бе нещастник !

Правилно го е казал. Замисли се над това. :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Nicole Andonova
      Здравейте,търся програма за възстановяване на изтрита история в Google chrome и тъй като не открих нужната информация,реших да се обърна към Вас Търся както за компютър (Windows),така и за телефон (Android). Ако има програма,която да показва историята точно каквато си е- с дата,час и тн. ще е още по-добре. Много благодаря за отделеното време !
    • от даниел павелов
      Здравейте! Имам един проблем. След много разговори с майка ми се отказах от рисуването и сега се чудя с какво да следвам след 12-и клас, аз сега съм 11 - и клас. Дайте ми съвет. Търся някоя специалност, след завършването, на която да имам реализация и добро заплащане....
      По български съм добре
      По история брилянтен
      По английски живот и здраве ще държа изпит този септември за c1, но като цяло не ми вървят езиците
      По география съм добре.....
    • от juveplu
      Win 7 не вижда SSD Samsung 960 Evo 2 M.2 (HD) и не може да се инсталира
      Здравейте, ето моя проблем :  Купих SSD Samsung 960 Evo 2 M.2 (HD) и когато аз инсталирам Windows 7  , той не вижда този  HD .  Там просто няма нищо заа избор къде да се инсталира . И немога да продължа . 
      Само ще добавя че този SSD Samsung е чисто нов , Win 10  го вижда и записва успешно , но аз не искам  Win 10  поради други причини . Въпроса е как Win 7 да види този SSD Samsung Evo2 ?
      1. Това е много ново Дъно Asus X299 MARK I  ( 2066 ), а то е със UEFI  BIOS и Windows 7 не познава тази среда . Но изглежда че това не е причината защото  Win 7 инсталира успешно със същото Дъно и SSD  Kingston ( модел от преди 5 години ).
      Отпада ли възможността да е от промяна в BIOS за ID или  ASHI  настройка ? 
      2. Можеби има нещо по специално около  SSD Samsung   защото е от много ново поколение ? Но какво трябва зада го види Win 7 ? Можеби трябва някой ъпдейт който ще трябва да се добави във ISO инсталационния диск ? 
      Когато влизам във другия SSD Kingston - с дес. бут. в/у My Computer / Manage за да създам име на новия HD там също го няма . Не може да се създаде . 
      Ако се сещате какво се случва и това ще е с ъпдейт , кой е само той за да добавя само него в ISO инсталационния диск ? Настройки в BIOS  за  такъв който е на дъното SSD M.2  ?
    • от Bbt_sm
      Здравейте. Освен изтриването на историята в Chrome Има ли друго място, където се запазва историята за да го видим?
    • от mikrotik
      Здравейте, имам ужасен проблем с IE 10 и IE 11 - в Win 7. Идеята е следната: имам инсталиран/интегриран - заедно с Windows-a Internet Explorer 9, обаче искам да премина към по-новите версии на брузера. Положението е следното: след опит за update/upgrade - от сайта на Microsoft и Windows Update ми дава грешка, че не са изтеглени и инсталирани няколко updates - предварително, след което си ги тегли автоматично, тръгва да се инсталира донякъде новата версия, но инсталацията спира малко преди края и ми изписва грешка, че не може да продължи по-натам... Имам и Firefox, но искам да работя и с Еxplorer-a... Очаквам Вашите предложения за отстраняване на проблема ... Благодаря предварително на всички !
  • Дарение

• Добави ново...