Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

от две седмици ме мъчи един проблем, който си е бъг по мрежата, но аз съм персонално засегнат.

Не ми излизат новини/news feed на общата стена на фейсбук, независимо дали съм на смартфона или лаптопа, независимо дали връзката е wifi или 3g, независимо от настройките, бисквитките, влизане-отписване, рестартиране, изчистване на браузъра и истории и прочие.

Прикачвам 2 снимки, може да видите.

Сигурно вече 20 рапорта съм подал от "Докладване на проблем", но все нищо и нищо..

Имам над 2000 приятели, мога да отварям профили, групи, страници, месинджър, но news feed-а е празен, с което се губи изцяло предназначението на фейсбук.

Въпросът ми е следният, някой имал ли е подобен проблем? И ако е нямал, какво да правя, създаването на нов акаунт не е опция..

Някой има ли познат и може ли да ме свърже с някой от екипа на фейсбук, или такъв който работи по мрежата-инженер? Ще съм ви безкрайно благодарен.

20614597_1555082927900520_439610951_n.jpg

20623789_1555082897900523_1302780061_n.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблемът вече е решен! След близо 20 дена на мъки и блокирана новинарска емисия, господата от фейсбук най-накрая си оправиха мрежата и нещата се върнаха отново към нормалното! : )))

На който му се появи такъв бъг, просто да си репортне няколко пъти в "Докладване на проблем" и спокойно да си чака инженерите да оправят мрежата, защото няма друг начин - проблемът се оправя от самосебе си. :)))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.