Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем с нов компютър

Препоръчан отговор

преди 11 минути, Producenta написа:

Пробвах и да намаля честотите на рам, смених и с друга видео карта без ефект, пробвах и с празен хард без нищо на него. В момента съм пуснал пак мемтест за по-дълго. Възможно ли е да е от дъното ако не е рамта?

1.ако си получил конфигурация по поръчка, съветвам те,  да го върнеш

2.ако ти си събирал машината, има доста неща за проверка и стига вече с тая памет...нали писа в предишните постове, че е наред
сложи си минималната конфигурация за работа с жива флашка и пробвай нещата

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така като гледам мирише на корумпиран инсталационен файл на Уиндоус(надявам се говорим за 10 64bit). Аз бих пробвал със сваляне наново и начисто и евентуално все пак друга флашка. Толкова много различни грешки са или кофти инсталационен файл или нещо по рам паметта . 2 часа не винаги стигат на memtest, понякога показва грешка чак на 16-я час а като пуснеш нещо, дето го чопли където не трябва и забива веднага.И това с махането на дискове май не се разбрахте добре. Не става дума да махнеш всички хардове а да оставиш само ССД-то, на което ще се инсталира и съвет от мен , свържи го на SATA порта най-долу вдясно! Също така пробвай на черните USB портове да сложиш флашката. Но това последното е малко вероятно да ти е проблема, просто изключване на всико от което може да е, за да остане истинската причина.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Tommygun написа:

Така като гледам мирише на корумпиран инсталационен файл на Уиндоус

преди 7 часа, ExaFlop написа:

Изтегли си отново Windows iso и си направи нова флашка.

@Tommygun, трябва да има и кой да слуша. :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, ExaFlop написа:

Пълни глупости.

Да, това са важни въпроси, на които и аз искам да видя отговора.

Не са глупости !

Така е защото за първо буутващо устройство е зададено устройство с инсталирана десятка

Десятката няма да тръгне  има сериозни промени в хардуера !

Влезте в биос и задайте първото буутващо устройство  юсб диск драйв

Задайте и праймари диск драйва - там където ще инсталирате операционната система

Руфъсът  задължително да направи флашката в  джи пи ти мод за уефи съвместимост

Използвайте актуален исо образ на десятката

За мен темата е приключена !

Спирам да пиша и чета темата !

Редактирано от Gregory House (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

0x000000C2: BAD_POOL_CALLER
Процесс ядра или драйвер попытались неверно произвести операцию с памятью. Обычно причиной являются неисправные драйвера или софт.

Цитат

0xC0000135: UNABLE TO LOCATE DLL
Windows попытался загрузить какую-то библиотеку, но возникла ошибка. Эта ошибка могла быть вызвана повреждённым, пропавшим файлом или повреждённым реестром.

https://windowsfix.ru/

има вероятност да е корумпиран инсталационен файл,
но ако автора на темата е пробвал с жива Линукс флашка  системата, и е показало дефект
вероятно се касае за грешка на паметта, предизвикана от повредено дъно
или повредена памет

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От вчера е във sky вече, пробвах и с Fedora пак си забиваше. Предполагам от sky няма да го задържат много?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега звъннах на sky проблема е бил от рамта, хем тествах 12 часа... :D

Edit: Не още утре най-вероятно ще е при мен.

Редактирано от Producenta (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Producenta написа:

Сега звъннах на sky проблема е бил от рамта, хем тествах 12 часа... :D

Edit: Не още утре най-вероятно ще е при мен.

Както най-често се случва вината е в бюрото! Ако разбира се разглеждаме  , че рама е бюро , а твърдите дискове -библиотеката отзад! Е понякога и този зад бюрото не е в час ,както се вижда тук  , но това е друга тема. /шегичка/:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване