Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Не, давам ти пример за сътрудник на спец.службите на Чехословакия, който става неизвестно как доста богат, а сега и премиер на Чехия.Нещо за което ти твърдеше, че е невъзможно там.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не. Както казах, просто спекулираш с недоказани съмнения за принадлежност :)

Нашата действителност е че хора, активни агенти /а не само сътрудници/  с доноси, рапорти, и т.н . са в момента и в парламента, и са министри, и са в бизнеса и т.н.  Друга една камара пък са с очевидни заивимости, въпреки че не са разсекретени и няма данни за тях.

Дай да приемем закн за лустрацията, пък после да се сравняваме с чехите.

И кое от думите "лустрацията не е рецепта за рай на земята"  или "който е без картонче не е лиценз за честност " , не разбра ?

преди 43 минути, M.Николов написа:

Нещо за което ти твърдеше, че е невъзможно там.

А това пък кога съм го казал ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търсенето и поддържането на справедливост е непрестанен път Николов - не е възможна формула/ идеология/ рецепта, която да се приложи и несправедливостта да бъде преодоляна веднъж и завинаги. Във всяка една форма на управление, фактора "много пари" е един от най- най влиятелните - самите ние си имаме поговорката "онова, което не се купува с пари - се купува с много пари". Но нищо от това не оправдава липсата на лустрация, напротив - така позволихме на комунистите да купят прехода: тотално и абсолютно. Колкото и да се пенят някои хора, и да ми развиват разни теории, то истината е, че днес все още управляват комунистите - през целия преход си бяха те и все още са.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично нямам нищо против лустрацията, но........както и друг път съм питал, откъде ще дойдат кадърните без никакви връзки с БКП или службите?Какво имам предвид трябваше да се накажат хората виновни за престъпления, а не всички работили за държавата.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбира се, че е така, но липсата на лустрация спомогна на престъпниците да използват кадърните - лустрацията щеше да бъде една добра основа, на която да стъпят вторите.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 9 часа, M.Николов написа:

Аз лично нямам нищо против лустрацията, но........както и друг път съм питал, откъде ще дойдат кадърните без никакви връзки с БКП или службите?Какво имам предвид трябваше да се накажат хората виновни за престъпления, а не всички работили за държавата.

Да де, ама до сега видял ли си от разкритите и компрометираните някой да си е признал, че  е бил доносник??? Всички са работили за държавата!!! Това е положението!!!

Редактирано от Джугашвили (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 часа, M.Николов написа:

Какво имам предвид трябваше да се накажат хората виновни за престъпления, а не всички работили за държавата.

Не може всичко толквоа лесно да се раздели на престъпления и не-престъпления.

Когато някой е доносничел за комшията си с кого се събира и какви гости има , това престъпление ли е ?  В един случай от доносите службите биха разбрали за контакти с ислямисти примерно, в друг случай - за събрание на дисиденти, в трети случай, събиране на роднини.

Как би се оценил доносника в тези случаи ? като герой , помогнал  на антитероризма, или  е за наказание че е спъвал демократични процеси,или развалил семейни съдби ?

Сложно е.

преди 12 часа, Джугашвили написа:

Всички са работили за държавата!!! Това е положението!!!

Вярно е .

Но когато зависимостите в политиката /и особенно в бизнес средите/ влияят в съвремието, това не е добре. Това си е задкулисие.

Затова е нужен този закон за лустрацията. Никой няма да се наказва. Не знам защо разбирате лустрацията като наказание.

Просто закона ограничава възможностите на таквиа бивши служители и ръководители , да заемат ръководни постове.

Понеже някои са толквоа нагли че не се усещат /особено  от червените/  , то е нужен закон .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като са работили за държавата, какво се крият и що се притесняват - нека се покажат, да ги наградим и отдадем почести.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съгласен съм. Да се отворят архивите, но не частично, а изцяло, плюс тези в Москва.

Все пак ,както Тодор Живков бе споделил в интервю, паралелно с нашите служби , кабинети си имаха /не в посолството, а в нашите институции/  съветските другари.

Сигурен съм, в техните архиви, освен нашите изнесени, има много по онтересни и обективни неща за състоянието на  държавата .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

Затова е нужен този закон за лустрацията. Никой няма да се наказва. Не знам защо разбирате лустрацията като наказание.

Просто закона ограничава възможностите на таквиа бивши служители и ръководители , да заемат ръководни постове.

Понеже някои са толквоа нагли че не се усещат /особено  от червените/  , то е нужен закон .

При подобни условия Роско Плевнята и Боко Тиквата щяха ли да са президент и премиер в Република България!?  Нещо не се сещам за някои по-нагли от тези бивши комсомолци и комунисти!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не може всичко толквоа лесно да се раздели на престъпления и не-престъпления.

Когато някой е доносничел за комшията си с кого се събира и какви гости има , това престъпление ли е ?  В един случай от доносите службите биха разбрали за контакти с ислямисти примерно, в друг случай - за събрание на дисиденти, в трети случай, събиране на роднини.

Как би се оценил доносника в тези случаи ? като герой , помогнал  на антитероризма, или  е за наказание че е спъвал демократични процеси,или развалил семейни съдби ?

Сложно е.

Вярно е .

Но когато зависимостите в политиката /и особенно в бизнес средите/ влияят в съвремието, това не е добре. Това си е задкулисие.

Какъв достъп до ръководни постове да няма, че не се сещам!!! Мирчо, ти съзнаваш ли, че към настоящия момент вече 16 години, ЕС се ръководи от бивш партиен секретар на ГДР и агент на ЩАЗИ!!!

преди 1 минута, attj написа:

При подобни условия Роско Плевнята и Боко Тиквата щяха ли да са президент и премиер в Република България!?  Нещо не се сещам за някои по-нагли от тези бивши комсомолци и комунисти!

Щяха и още как!!! Питай германците и тяхната дементна баба Меркел!!!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, attj написа:

щяха ли да са президент и премиер в Република България!? 

Преди да споменеш  сламката  "Плевнята" , който не знам да е имал подобно минало, по добре виж "гредата" - Гоце.

За ББ  не знам какво друго освен охрана на бай Тошо е бил,  но нямам нищо против и без него.

преди 7 минути, Джугашвили написа:

ти съзнаваш ли, че към настоящия момент вече 16 години, ЕС се ръководи от бивш партиен секретар на ГДР и агент на ЩАЗИ!!!

И преди съм ти отговарял с поговорката ... "видяла жабата че подковават коня, че и тя си вдигнала крака". Германия няма много общо с нашите комунисти. Дори  ГДР се водеше в соц лагера като една от най водещите, с които НРБ нямаше много общо, и се радвахме на всеки който успее да посети някак си дори само ГДР и донесе нещо марково или шоколадче поне :) .

Второ - знам биографията на Меркел, и че е била в "съюза на свободната гемранска младеж"

За ЩАЗИ  ще ме просветлиш ли каква и е била връзката ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, attj написа:

Ами Доган, а Станишев, а Кунева - списъка е дълъг и то като броим само за надпреварата "кой по по най", инак ако почнем да ги четем по ред има огромна вероятност за валат.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, miro20 написа:

За ЩАЗИ  ще ме просветлиш ли каква и е била връзката ?

Хелмут Кол: САЩ държат Меркел с досие от Щази

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не се окаже сега, че соца е загинал за да се превземе ЕС!

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Джугашвили написа:
Цитат

„По принцип всеки канцлер на Германия, премиер на Великобритания и президент на Франция, встъпвайки на поста, подписват тайна декларация за подчинение на САЩ.

Дай нещо по сериозно , и ако може да не е от 19мин, брадва бг и подобни клоаки.

Мерси :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, M.Николов написа:

Да не се окаже сега, че соца е загинал за да се превземе ЕС!

Ами то това се получава!!! Писал съм не един път мнението си по въпроса!!!

преди 4 часа, miro20 написа:

Дай нещо по сериозно , и ако може да не е от 19мин, брадва бг и подобни клоаки.

Мерси :)

Oт тези ли искаш!!!

The Highly-Anticipated 2017 Fake News Awards

П.П. Иначе и на Хелмут Кол вече не вярваме, а!!! Вече и той е платена руска подлога, нали!!! А мемоарите му ги има свободно на книжния пазар, но кой ли да чете!!!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Джугашвили написа:

Иначе и на Хелмут Кол вече не вярваме, а!!!

Не на него, а не вярвам на измислици от бултаймс, брадва, петел, 19мин и подобни клоаки.

преди 11 часа, Джугашвили написа:

А мемоарите му ги има свободно на книжния пазар, но кой ли да чете!!!

Дай ми цитат от мемоарите му де. Или поне от сериозен източник. Не от фейк-булшитс-медиите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, miro20 написа:

Не на него, а не вярвам на измислици от бултаймс, брадва, петел, 19мин и подобни клоаки.

Дай ми цитат от мемоарите му де. Или поне от сериозен източник. Не от фейк-булшитс-медиите.

На готово нищо няма да ти дам!!! Трябва да се научиш на труд!!! Отиваш в книжарницата и си я купуваш!!! Ама и това те мързи да направиш!!! Можеш и онлайн да си я намериш!!! Пише интересни неща и за Горбачов!!! А ти осъзнаваш ли, как се става шеф на пропагандата на германския комсомол, без да са те вербували от службите!!! Ами няма такъв филм!!! А наясно ли си, какъв автогол си вкарваш сам, подлагайки това на съмнение!!! Ето затова си останал нереализиран комсомолец!!! Няма никой в кашона, значи!!!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, Джугашвили написа:

На готово нищо няма да ти дам!!! Трябва да се научиш на труд!!! Отиваш в книжарницата и си я купуваш!!! Ама и това те мързи да направиш!!! Можеш и онлайн да си я намериш!!! Пише интересни неща и за Горбачов!!! А ти осъзнаваш ли, как се става шеф на пропагандата на германския комсомол, без да са те вербували от службите!!! Ами няма такъв филм!!! А наясно ли си, какъв автогол си вкарваш сам, подлагайки това на съмнение!!! Ето затова си останал нереализиран комсомолец!!! Няма никой в кашона, значи!!!

Мемоарите на Кол са дискутирани на много места, и никъде никой не е цитирал простотии от рода... :

„По принцип всеки канцлер на Германия, премиер на Великобритания и президент на Франция, встъпвайки на поста, подписват тайна декларация за подчинение на САЩ. "

Освен в твоите фейк-клоаки .

Това което се споменава за Меркел, го казах,знае се членството и в "съюза на свободната гемранска младеж"   и няма нищо кой знае какво скандално.

И се уточнява че  този "съюз на свободната германска младеж" е нещо доста по различно от членство в " германската единна социалистическа партия  " , така че  да я наричаш  "партиен секретар на ГДР " е крайно некоректно.

Ама говори си .. не ми пречиш.

Когато някой се гърчи в собствените си фекалии , освен да се самооцапа още повече, нищо друго  не може да постигне. :)

пп

А да.. И много добре ми е ясно  че не си и помирисвал камо ли чел каквато и да е книга, камо ли  "мемуарите на Хелмут Кол "  :lol6:

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мемоарите на Кол са дискутирани на много места, и никъде никой не е цитирал простотии от рода... :

„По принцип всеки канцлер на Германия, премиер на Великобритания и президент на Франция, встъпвайки на поста, подписват тайна декларация за подчинение на САЩ. "

Освен в твоите фейк-клоаки .

Това което се споменава за Меркел, го казах,знае се членството и в "съюза на свободната гемранска младеж"   и няма нищо кой знае какво скандално.

И се уточнява че  този "съюз на свободната германска младеж" е нещо доста по различно от членство в " германската единна социалистическа партия  " , така че  да я наричаш  "партиен секретар на ГДР " е крайно некоректно.

Ама говори си .. не ми пречиш.

Когато някой се гърчи в собствените си фекалии , освен да се самооцапа още повече, нищо друго  не може да постигне. :)

пп

А да.. И много добре ми е ясно  че не си и помирисвал камо ли чел каквато и да е книга, камо ли  "мемуарите на Хелмут Кол "  :lol6:

Да, да, и при нас беше така!!! ДКМС нямаше нищо общо с БКП!!! Ама нищо!!! А тази е била и шефка на пропагандата им!!! Какво е пропагандирала в една комунистическа държава, бре Мирчо??? А наясно ли си, къде се запознава с мъжа си??? А и виждам, че не ти се нрави това, че има хора, които четат!!! А да си инженер, да не обичаш да четеш и да ненавиждаш четящите и знаещите повече от теб, ей това вече не го разбирам!!! Явно толкова си и инженер, както не един път съм разкривал, разбира се!!!

П.П. И се пише "мемОари"!!!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ниският стандарт се вдига като се бори престъпността и има стремеж към справедливост. Ето например как холандците борят престъпността по улиците:

https://www.rt.com/news/416444-dutch-police-clothes-profiling/

Ако човек носи дрехи по-хубави отколко "изглежда" на полицаите, че би могъл да си позволи, събличат му ги. Той е на практика, в очите им, "престъпник", и "не заслужава" да носи дрехи отвъд социалното си положение. Смятайте, примерно, ако човек е теглил потребителски кредит, за да си купи хубави и скъпи дрехи (примерно му трябват за работата) и онези го съблекат заради по-така визията... Или направо да застрелват "престъпника" на 3 без да им мигне окото, като американските полицаи - какво примерно като било дете с пистолет играчка? В очите на полицая оръжието носи "смъртна заплаха"!

Това да съдиш толкова повърхностно е голямо безумие, но още по-голямо е безумието на онези, които се прехласват по подобни "цивилизационни" примери.

Редактирано от Lumberman (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Lumberman написа:

Ниският стандарт се вдига като се бори престъпността и има стремеж към справедливост. Ето например как холандците борят престъпността по улиците:

https://www.rt.com/news/416444-dutch-police-clothes-profiling/

Ако човек носи дрехи по-хубави отколко "изглежда" на полицаите, че би могъл да си позволи, събличат му ги. Той е на практика, в очите им, "престъпник", и "не заслужава" да носи дрехи отвъд социалното си положение. Смятайте, примерно, ако човек е теглил потребителски кредит, за да си купи хубави и скъпи дрехи (примерно му трябват за работата) и онези го съблекат заради по-така визията... Или направо да застрелват "престъпника" на 3 без да им мигне окото, като американските полицаи - какво примерно като било дете с пистолет играчка? В очите на полицая оръжието носи "смъртна заплаха"!

Това да съдиш толкова повърхностно е голямо безумие, но още по-голямо е безумието на онези, които се прехласват по подобни "цивилизационни" примери.

КАкто знаеш, да четеш и слушаш РТ е като да четеш и слушаш дявола да чете евангелието :)

images?q=tbn:ANd9GcQuz05NRV1yHUuvbBzZgnu

Едно бързо гугълване показва  как фейкомета РТ  отново спекулира със една новина, която драстично  се отличава от посланието на РТ

Въобще не става въпрос "как изглежда човек и дали носи хубави дрехи" и на тази база да му се конфискуват вещите, а е част от борбата на холандската полиция със незаконно и недоказано придобити вещи и суми, от хора които не разполагат с официални доходи, и такива от наркотици и хазарт. /за 2016 г конфискуваното имущество е за 11.5 млн /

Ето я и оригиналната статия на която се позовава фейкомета РТ https://www.telegraaf.nl/nieuws/1495189/politie-pakt-dure-jas-en-horloge-af

Да ти го кажа по разбираемо... - все едно да ревеш че Митьо Очите го арестували и са му конфискували имуществото заради "очите" , а не заради това че е  забогатял  по престъпен начин.

тъпо нали ? тъпо я. Те такъв  е целия ти пост.

Още за РТ : https://medium.com/dfrlab/question-that-rts-military-mission-4c4bd9f72c88

преди 12 часа, Джугашвили написа:

Да, да, и при нас беше така!!! ДКМС нямаше нищо общо с БКП!!! Ама нищо!!! А тази е била и шефка на пропагандата им!!! Какво е пропагандирала в една комунистическа държава, бре Мирчо??? А наясно ли си, къде се запознава с мъжа си??? А и виждам, че не ти се нрави това, че има хора, които четат!!! А да си инженер, да не обичаш да четеш и да ненавиждаш четящите и знаещите повече от теб, ей това вече не го разбирам!!! Явно толкова си и инженер, както не един път съм разкривал, разбира се!!!

П.П. И се пише "мемОари"!!!

мда... няма цитати, няма нищо. То бе ясно че няма как да има. Просто за пореден път се изложи с фейкометите си от бултаймс, брадва, петел, 19мин и т.н. :)

Хайде като прочетеш мемоарите на Кол, ела пак да ми покажеш къде пише как държали Меркел с досие от  ЩАзи, и къде пише  как правителствата  подписвали  декларация за подчинение  към САЩ и т.н . 

:)

stock-photo-rubber-stamp-print-in-red-wi

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде като прочетеш мемоарите на Кол, ела пак да ми покажеш къде пише как държали Меркел с досие от  ЩАзи, и къде пише  как правителствата  подписвали  декларация за подчинение  към САЩ и т.н .

Виж сега моето пате, казвал съм ти много пъти, че си ниска летва и треторазряден трол!!! Така че провокациите ти няма как да минат прекалено елементарни са!!! Иначе аз имам интерес, това което пише Хелмут Кол да не е така и да е фейк, но уви!!! Ама ти откъде ли да знаеш!!! Все пак инженерната мисъл не ти е силната страна!!!

П.П. Що се отнася до това, че всеки нов канцлер ходи до САЩ да подписва декларация, най-голямата глупост е да го отричаш!!! И това не го е правила само Меркел, а всеки германски канцлер след  ВСВ, включително и Хелмут Кол!!! И така ще бъде поне до 2099-та година!!! А като ти казвам, че си тотален лаик, ти се обиждаш и не ми вярваш!!! Ето ти го сега в оригинал, превеждай си го сам!!!

Kanzlerakte.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какви провокации ? Цитираш  елементарни лъжи от треторазрядни фейк сайтове, и ревеш че друг бил трол :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Lumberman
      Във форума сигурно има 50 теми за агентите на ДС, протежетата на Москва и прочие, но няма тема за агентите на западно подчинение, агенти на ЦРУ, британските служби, Мосад, финансирани от Сорос активисти и "експерти" и т.н. Та рекох, че е време да запълним тая липса и да компенсираме тая едностранчивост на форумното пространство.

Когато някой работи за чужди интереси и още повече - когато работи за чужди интереси в разрез с националните ни такива и в ущърб на народа ни - то такъв е национален предател. Защото може някой български политик или обществен деец да работи косвено и за чужди интереси, защото често интересите са взаимни, но и ние да имаме полза от това като народ и държава. Не бих нарекъл такъв предател.

Иначе ние си ги знаем хорицата, някои са по-известни и по-публични личностни от други, като небеизвестният Ал. Йорданов или Евгений Дайнов. Не на последно място и локалното участие на "форумния боец с руската пропаганда" miro20.

Та ще почна с ей тази новина:

https://www.mediapool.bg/zhurnalistat-ivan-bedrov-oglavi-balgarskata-sektsiya-na-svobodna-evropa-news284152.html

https://pressroom.rferl.org/a/rfe-rl-names-leadership-for-romania-bulgaria-news-services/29502774.html

И ще добавя един коментар на Костадин Костадинов:
      Преди време излезе новината, че радиото се възродило. Не съм проявявал интерес към него по обясними причини.
    • от kalansuv
      http://vek21press.com/index.php/2016/01/17/russia-ograbva-bulgaria/
      Как да стане така, че всички българи да четат тези прости факти.
      Защо е тази слепота!
      И тази мъка българска!
      Явно на някой хора в България нивото си е такова, интелектуална немощ и слепота, колкото и да доказваш и с цифри и факти и не става и туй то, Ганьо се е запънал на братушките, мрази злите американци и точка. Ти му обясняваш как му бъркат ежедневно в джоба то те гледа, като живо и „ааа мариците…“, Ганьоо тия марици са толкова американски, колкото ти си Китаец или другия ми любим русофилски тъпизъм е за „грантовите журналисти“ щото взимали грантове и са купени, а Ганьо не разбира просто, че с въпросните грантове се финансират дейности в които никой не инвестира за да има някакво равновесие и всичко това се прави абсолютно прозрачно, което изключва рекета на другия полюс са ганьовите патриоти, дето ги финансират абсолютно незаконно не прозрачно типично по ганьовски, обаче Волгин може да каже на Гамизов, че е грантов журналист и да хвърля кал с доказателства, ех ако нямаше толкова чугунени глави в България такива, като Волгин също нямаше да има, защото той е мърсотията хвърляща мърсотия….
      http://vek21press.com/index.php/2016/01/17/russia-ograbva-bulgaria/
      Поздравления за статията! Освн за пенсионерите (като мен) оставени на доизживяне, главната беда за България е, че грабежът от червените господари (комунистически и посткомунистически, руско-българо-съветски) прокудиха преобладаващата от младото дееспособно поколение да търси оцеляване, спасение и достоен живот в чужбина. Главната причина за дмографския и морален разпад на България е въведения сталинско -димитровски насилнически, диктаторски режим на мизерно, робско зплащане на труда, което не е било и го няма в нито една нормална капиталистическа демократична страна. Този манталитет на ограбване на хората и от държавата и от новоизпечените „капиталисти“ господства и съсипва народа и сега и в „братска“ Русия и у нас, които сме уж „по демократични и по европейци“….
    • от sinet
      Здравейте, предлагаме временна работа която ще бъде заплащано на базата но това каквко количесто работа сте свършили и как точно.  
      Работата се сътои във редакцията на продукти в наш сайт.Работата е изключително лесна. Изискват се елементарни познания във компютърната сфера и абсолютно всеки човке с компютър и достъп до интернет може да я свърши. Свържете се със нас на лични съобщения и ще объсдим по подробно нашите инструкции за работата която предлагаме.

Хора които имат опит във сферата на Уебсайтовете и Website Developing  са с предимство!
    • от NIKISHARK
      Интересни и изненадващи неща от проф. Никола Филчев. Имам усещането,че ако този човек каже цялата истина ще стане страшно....

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.