Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте... 

Не знам как да започна честно казано.Имам чувство, че всичко това е един ужасен филм, но не знам как да сложа край... 

Момиче на 16 години съм.Влюбена съм в най-добрата ми приятелка, с която преди имах .. Нещо подобно на връзка.Разделихме се ... Защото тя все още обича(ше) бившата си.Но продължихме, и все още продължаваме, да сме непрекъснато заедно, да си пишем постоянно....Тя има чувства към мен, но може би не чак толкова силни колкото са моите към нея. Но все пак за момента не иска да се обвързва с никого и нищо.. Каза ми, че е прекалено наранена все още, защото миналата и връзка я съсипа психически (бях свидетел, наистина се чувстваше изключително зле).. Че за напред няма идея как ще се развият нещата, че нищо не може да ми обещае ..

Въпросът е там, че аз съм съгласна да я чакам колкото време трябва.. Но нямам никаква сигурност че от това има смисъл.Буквално не мога да си я извадя от главата.Притеснявам се и премислям всичко отново и отново, постоянно.Появиха ми се проблеми със съня, много ми е трудно да заспя, защото постоянно мисля и се притеснявам, и почти всяка вечер се събуждам без никаква причина, и повече не мога да заспя.Сънувам кошмари понякога .. Притеснявам се, че това не е нормално и ще ми повлияе психически.. Но не мога да я пусна .. и се чувствам в безизходица. Нямам идея колко време още ще продължи това, през октомври ще стане 1 година.. Не знам.. не мога дори да погледна някой друг..само тя ми е в главата

Какво трябва да направя според вас?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Много як ник.:wink12: 

И той като темата.:clown:

Никой не знае какво да направиш ! :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 6 минути, yo geo написа:

Ами... Надявам се да чуя и други мнения :дд

Нищо де, недей се отчайва.

Все ще се намери някой по-зле и от теб дори.

Надеждата умира последна !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Момиче, душата ти е празна, а съзнанието осакатено. Обезателно информирай родителите си за състоянието в което се намираш и потърси помощ не от форумите/интернет. Съветвам те да говориш с духовно лице!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Духовното лице в случая е винкела :D

Баба ми ако беше щеше да каже "За всичко е виновно правителството!"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 7 минути, martiron написа:

Духовното лице в случая е винкела :D

Баба ми ако беше щеше да каже "За всичко е виновно правителството!"

Тцъ, екзорсист е нужен.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Понякога липсата на бой е водещ фактор във възпитанието и разбиранията на подрастващото поколение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами сподели тези неща с твоята приятелка, а не на нас. Вие двете трябва да се разберете. За да се стигне до такава раздяла явно има сериозен проблем или проблеми, които са я предизвикали. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 15 минути, martiron написа:

Понякога липсата на бой е водещ фактор във възпитанието и разбиранията на подрастващото поколение.

ГРУБА ГРЕШКА.Липсата на уй.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 8 минути, Pamlea написа:

ГРУБА ГРЕШКА.Липсата на уй.

Съберете пари, ще помагам и аз, да намерим екзорсист с читав уй, че положението плаче.

'уйове, кютекове... Състоява се кървава и мътна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И двете сте твърде малки. Както каза единия колега - говори с нея за да станат ясни нещата днес, а не след половин година и от там нататък си направи изводите и си живей, пък те нещата ще се наредят по един или друг начин щеш или нещеш. Ако тя има съмнения, не е за теб. Колкото до мъки и такива глупости - минават и нещата се подреждат в последствие. Аз също съм писал такива теми и то тук и неотдавна.. :D  Приеми истината и продължавай, пък от неуспешна първа любов никой още не е умрял, а всеки е минал през това. Пък и си на 16, не е като да ти е минало времето за други, аз тогава не съм и мислил за връзки пък не съм бил в твоето положение (да търся мъже).

Редактирано от Светозар (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 10 минути, Светозар написа:

Пък и си на 16, не е като да ти е минало времето за други, аз тогава не съм и мислил за връзки пък не съм бил в твоето положение (да търся мъже).

Разбира се че има време за всичко. Живота е пред нея.

Мога да я посъветвам да мине през темата за Идиотите в раздела за празните приказки и да види как Господ е наказал някои лелки и ще се почувства като помилвана от съдбата и ще разбере че живота може да е много по жесток от колкото даже може да си го представи.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 8 минути, BMW Маниак написа:

Мога да я посъветвам да мине през темата за Идиотите в раздела за празните приказки и да види как Господ е наказал някои лелки и ще се почувства като помилвана от съдбата и ще разбере че живота може да е много по жесток от колкото даже може да си го представи.

Все ми е било интересно що за тема е ама то за да разбере човек , трябва да седне за 3 дена, да чете и да не става... То си е цял групов чат.. :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 часа, Светозар написа:

Все ми е било интересно що за тема е ама то за да разбере човек , трябва да седне за 3 дена, да чете и да не става... То си е цял групов чат.. :D 

Там нещата варират от години.3 дена ще четеш, до никъде няма да стигнеш :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.