Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Искам да си купя колело, ще го използвам главно за планина и скачане висок съм 128см разполагам с 900лв

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:offtopic_s:

Те тези пари не отговарят на ръста ти, момче. :topsecret2:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има прилични хардтейл колела(твърдаци), до 900 лева, но за 1.28м не мисля, че има такива който да стават.Прекалено си нисък за каквото и да е било 26 инчово колело, което мяза на нещо.Ако се катурне колелото, директно си на земята, щото не можеш да го подпреш.Ако в града ти има някакъв магазин за колелета каквито и да е, ходи да видиш дали ще можеш да го караш изобщо.Под 26 инча, аз не знам да има колело което става за "скачане" в планината.

Това, което @velislavvasilev ти е предложил, според мен е прекалено добро.Като гледам Fox и Shimano XT за 300 кинта, мисля, че дълго време няма да седи в ибея.

Редактирано от Pamlea (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, bobi ormanov написа:

висок съм 128см разполагам с 900лв

Децата, които играят пред входа се възмущават, че не могат да оседлаят което и да е колело, защо? Защото ходят на ясла, те карат триколки, детски камиончета, крачетата са им бебешки, по-мънички от котешките лапички, не знам кой ти каза, че можеш и имаш правото да качиш колело.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Pamlea написа:

Има прилични хардтейл колела(твърдаци), до 900 лева, но за 1.28м не мисля, че има такива който да стават.

Адаш, да не са объркали ръста нещо.....

преди 6 часа, bobi ormanov написа:

висок съм 128см

Това ако е вярно, ей това колело погледни: https://dragzone.bg/velosipedi/detski-velosipedi/detski-velosiped-drag-hardy-jr-20-2016

И това, ама не е налично към момента: https://dragzone.bg/velosipedi/detski-velosipedi/detski-velosiped-hoop-hacker-24-2015

Редактирано от Julius Decimus (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно да ти кажа, нямам реална представа как изглежда 130 човек.Май тряя зема ролетката да вида.Ся като погледнах някаква таблица, ми той нашия приятел е под 10 години.Средния ръст на 10 годишно дете бил 140.Смятай.На това му тряя ей такова - 

Spoiler

Резултат с изображение за колело за дете 

900 лева за дете, една педя от земята.Па и за скачане в планината.Да не говоря, че как сигурно е 20 кила с мокри дрехи и електрожен на гърба, като друсне в някоя дупка и ще лети като пойна птичка.Сериозно.Темата ако не е трол, не мисля, че е добре да се скача.От гледна точка на безопасността.В гората едно падане без екипировка може да е доста болезнено.Те по улицата падат като зрели круши, какво остава в планината.Да залитне в дерето, ела гледай сеир.А за колело, автора да си купи първия драг.Ако му стане де :D Ако беше объркал ръста, да го беше поправил.6 часа са минали.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.