Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Красива ли е според вас Пуджа Сингх ( Емили в Светлината на моя живот )

98h9qh.jpg

294837-pooja-singh.jpg

20664428_878004112350637_4174470181098579608_n.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

КО? НЕ!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

върши  ми работа :giggle1:

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не! Има къде, къде по-хубави циганки от тази.

Какво е това "Светлината на моя живот"?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, StoqnS написа:

ко ко.сигурно сапунка гиби.:D

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това само показва как жените могат така да се преобразят с четчица и грим, че да се чудиш коя е истинската...

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, Yvan Sergeev написа:

върши  ми работа :giggle1:

Тя Сирена да те види какви ги пишеш ...

преди 2 часа, simtech написа:

Това само показва как жените могат така да се преобразят с четчица и грим, че да се чудиш коя е истинската...

Ти тази е като S класа за тебе. Стига претенции.

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, _nib_ написа:

ко ко.сигурно сапунка гиби.:D

Сапунка с цигани! Кой би си го причинил това? Аз си помислих да не е някакъв нов филм, по който да е луднала мургавата част на България.Някой от онези "блокбъстъри", където масово се танцува и вие на умряло в тях, а жените са облечени в шукаритетни дрехи и имат закачени синджирчета за носовете им.Червената точка, за улеснение на снайперистите, също е задължителен аксесоар.

Редактирано от StoqnS (преглед на промените)
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, BMW Маниак написа:

Ти тази е като S класа за тебе. Стига претенции.

Друг път.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Красива е на снимката и телевизора. Нямаш идея как е в действителност. Виждала съм хора с медийна слава в действителност, ами направо все едно са други хора. Камерата лъже, филмите са едно, действителността друго

• Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, BMW Маниак написа:

Тя Сирена да те види какви ги пишеш ...

тогава тя да ми свърши работа и да не се дърпа 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 16 минути, Yvan Sergeev написа:

тогава тя да ми свърши работа и да не се дърпа 

Aбе... ако искаш една работа да бъде свършена добре- свърши си я сам. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тея три снимки са все едно на три различни момичета - първата и третата - да, по средата - тцъ! Аз съм фен на Шридеви:

вечна красота!

Sridevi.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, vivilon написа:

Красива е на снимката и телевизора. Нямаш идея как е в действителност. Виждала съм хора с медийна слава в действителност, ами направо все едно са други хора. Камерата лъже, филмите са едно, действителността друго

Да, ако я гледаш на телевизор "Шипка" ( ако знаеш какво е това), може и да е красива по телевизията. На снимка обаче не ми допада, щото омацана и доста младежко лице, тоест незряло. Имам чувството, че 13 годишно момиче. Е, не знам на колко години е де. Ама ще ме обявят за педофил ако нещо...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, StoqnS написа:

индийски сериал

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 54 минути, Мальчик Бананан написа:

Тея три снимки са все едно на три различни момичета - първата и третата - да, по средата - тцъ! Аз съм фен на Шридеви:

вечна красота!

Sridevi.jpg

Малей, угасил съм лампата в стаята, ще я светна...

преди 7 минути, perkov написа:

индийски сериал

След 20 години български така както е тръгнало с +50% цигани :P

И да попитам, това има Пуджа женското на Путьо ли е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, perkov написа:

индийски сериал

perkov, признах те! Ти трябва да имаш железни нерви, за да издържиш нещо подобно.

Аз от поне 10 години не искам и да чувам за сериали, пък ако ще те да са от най-високо бюджетните и с много и добри актьори.Не мога да си представя да съм пред телевизора всеки ден за да гледам нещо дето трае с години. А ти чак и индийски сериали гледаш.

Поклон:wors:

преди 2 часа, Мальчик Бананан написа:

вечна красота!

Sridevi.jpg

Какво й има на носът? Катастрофа ли е преживявала, някой бездарен пластичен хирург ли се е намесвал, друго ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, красива е. И е индийка, а не циганка. Индийците, за разлика от циганите, имат култура и история от над 4000 години.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Караджа, нали знаеш, че според една теория циганите идват точно от Индия. Друга гласи, че идват от Египет( от това идва джипси). Коя от двете е по-вярна, това не знам, но имат допирни точки с индийците и не е само вонята.

За историята и културата на индийците никой не спори!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, StoqnS написа:

Караджа, нали знаеш, че според една теория циганите идват точно от Индия. Друга гласи, че идват от Египет( от това идва джипси). Коя от двете е по-вярна, това не знам, но имат допирни точки с индийците и не е само вонята.

За историята и културата на индийците никой не спори!

Бе, може да идват и от там, но пак са различни. Индийците са повечето трудолюбиви, а някои и много богати. И сред тях има крадци и лъжци, но не е като при циганите – почти всеки да е крадец и лъжец. И индийците си имат държава (с ядрено оръжие при това), а циганите - нанай:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, karadzha написа:

Бе, може да идват и от там, но пак са различни. Индийците са повечето трудолюбиви, а някои и много богати. И сред тях има крадци и лъжци, но не е като при циганите – почти всеки да е крадец и лъжец. И индийците си имат държава (с ядрено оръжие при това), а циганите - нанай:)

Както е тръгнало, те, заедно с китайците, целият свят ще имат, а не само държава! С тази глобализация дето е в ход, един ден всички хора ще са с дръпнати очи и с мургав цвят на кожата.По отношение на религията, най-вероятно всички ще са рязани карабини.

Съгласен съм, че има доста богати сред тях, че има и крадци и лъжци. Само не съм съгласен, че повечето са трудолюбиви. Е, не са толкова мързеливи, както нашите цигани, нито както арабите, обаче не са и особено работливи!

Да не споменавам за странните им обичаи.Например родителите да женят децата си, като мнението на последните често не е от никакво значение.

На няколко пъти в работата съм оставал, като ударен с мокър парцал!

Последният път беше, когато опитаха да оженят една колежка(24 годишна тогава) за някакъв циганин, който тя не беше виждала от детските си години(ранните при това). Родителите й я били обещали на родителите на момчето(като порастнат да ги оженят).Общо взето никакъв избор не даваха на горкото момиче.Беше в депресия доста време, не искаше да се жени, т.к. й се живееше още, имаше си приятел(перуанец), не познаваше характера на момчето, което родителите й бяха спазарили за нея, отделно се терзаеше за срама, който ще донесе на родителите си, ако откаже да отиде. В крайна сметка се опълчи, не се беше качила на самолета, избяга с приятеля си, наложи й се да напусне работа.....После изчезна напълно.Моля се, все пак да не са я оженили насила.

Това не е единственият случай.Имам други колеги индийци - брат и сестра.Сестрата напусна преди няколко години и отиде да работи на друго място, но брата все още е при нас.Та и покрай тях станах свидетел на доста странни техни обичаи.

Например сестрата се влюби в колега, също като нея циганин(индиец де).Тя доста споделяше с мен (по някаква незнайна причина).Та доста се обичаха по нейните думи, НО! Тя мюсюлманка, а той, не. Ей, идея си нямаш какви проблеми им правеше собственият й брат.Следеше я, тормозеше я (по нареждане на родителите разбира се), дуднеше й, че този не трябва да го вижда, докато не си смени религията.....Ей, казвам ти, докато не ги разделиха, бял ден не видя момичето.По едно време сестрата ми споделяше, че искали да бягат да живеят в друга държава.Те и двамата си бяха ОК по въпроса с религиите им, обаче нейното семейство не миряса. Мислех си, че гледам на живо някаква сапунка.

Брат й не знае, че бях в течение за връзката с въпросният момък.Та го подпитвам когато се видим и имаме време да си побъбрим, как е сестра му сега, женена ли е(вече е на годинки),Той казва, че й търсели жених.Нещо обаче нещата удрят на камък, защото няколко години минаха вече, а те жених не могат да й намерят.

Да не ти казвам пък какво стана с брат им(те са общо 4 деца).Та той, по-млад и от двамата, си го ожениха, както си му е реда - родителите се разбрали помежду им, а чувствата на децата им кучета ги яли, общо взето.

Показваха снимки от сватбата(фейкбук) и да ти кажа честно....не бях виждал толкова нещастни младоженци.Не бяха усмихнати на нито една от многото публикувани снимки - нито булката, нито младоженеца. Като попитах колегата, защо изглеждат толкова нещастни, той ми се кълнеше, че е от стреса...... Да, и един мармот.....

Отделно, до ден днешен живеят под един покрив всичките, а пък детенцето, което им се роди е повече време в обятията на дядото и бабата или чичото и лелята(мойте колеги), отколкото на родителите си.

Същото е положението и в съседените Пакистан и Бангладеш.Учени и образовани хора, със завършени университети, но стане ли дума за традиции са непреклонни.

За над 10 години тук съм се нагледал и наслушал на какво ли не.Много пъти съм се питал, дали наистина живея в 21-ви век, а не 18-ти,19-ти?!

Редактирано от StoqnS (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.