Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, трудно ми е да избера между таз годишните телефони и по-точно флагманите.. 7S, S8 , U11 , P10 Plus..? Онези не толкова известни телефони като марка, но пък със добри характеристики..?  Бюджета няма значение. Гледам да го взема нов и да не се занимавам поне 2 години със него (поне докато мине гаранцията)

Телефона ще се взима в началото/средата на септември. Т.е след около месец. :) Просто търся мнения относно телефоните. За какво ще се използва? Ами камерата не ми е толкова важна като цяло, ежендневието ми е еднообразно и нямам какво да снимам :D искам да има повечко издръжлива батерия, защото ще го вземам със цел да разцъквам като съм нощна на работа.  За сега съм се спрял на Huawei P10 Plus, ще се радвам да чуя мнения все пак.

Поздрави.

Редактирано от TpeBoMaH (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Който от изброените да вземете, няма да сбъркате.
За U11 не мога да кажа нищо, освен, че 1300+ лева никога няма да дам за HTC.

Останалиет 3 модела съм ползвал, а в момента съм със 7 Плюс и S8 плюс.
Според мен избора трябва да се сведе ло лично усещане в ръката и доколко допада софтуерната подредба на даден модел.
Взимате, пробвате, разцъквате трите апарата и тогава решавате.
Батериите и на трите са чудесни.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, TpeBoMaH написа:

искам да има повечко издръжлива батерия, ...

Това са телефоните с най-издръжливи батерии, според GSMArena.com:

863327.jpg

Споменатият от теб Huawei P10 Plus е доста по-назад в класацията, със скромните 76 часа. 

Аз бих ти препоръчал Galaxy A7 (2017) .

Редактирано от RudeBoy
Махната излишна запетая (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подкрепям напълно мнението на algor, вярно темата е за флагман, обаче според мен е неразумно да се дават такива пари за телефон, при положение че приоритет е батерия и разцъкване .

Няма телефон с по-голяма и издръжлива батерия от OUKITEL K10000, а вече го има и новия модел OUKITEL K10000 Pro.

Китайче е и не е класата на горе споменатите флагмани , но има повече от добри характеристики и на почти... тройно по-ниска цена, а вече се намира и в БГ.

Та ако ще е за разнообразяване на ежедневието без големи претенции към телефона, батерия и разцъкване аз поне бих заложил на по-разумен вариант.

Това е скромното ми мнение. 

пп. Ето все пак наготово и характеристиките на телефона:

• Πoддъpжaни мpeжи: 2G: GЅМ 850/900/1800/1900МНz, 3G: WСDМА 1900/2100МНz, 4G: FDD-LТЕ 800/1800/2100/2600МНz
• Диcплeй: 5.5 инчa, c FHD peзoлюция ІРЅ, 1920x1080 пиĸceлa
• Πpoцecop: 8-ядpeн, 64-битoв Меdіаtеk MTK6750T нa чecтoтa 1.5 GНz
• Гpaфичeн ycĸopитeл: Маlі-Т720
• Oпepaтивнa пaмeт: 3 GВ RАМ 
• Πocтoяннa флaш пaмeт: 32 GВ 
• Дoпълнитeлнa пaмeт: пoддpъжĸa нa mісrоЅD ĸapти c oбeм дo 32 GВ
• Ocнoвнa ĸaмepa: 13 мeгaпиĸceлa peзoлюция 
• Πpeднa ĸaмepa: 5 мeгaпиĸceлa 
• 2 ЅІМ ĸapти: Duаl Ѕtаndbу, mісrо ЅІМ и nаnо ЅІМ 
• Moдyли зa вpъзĸa: 2G, 3G, 4G, WіFі, Вluеtооth и GРЅ пpиeмниĸ 
• Oпepaциoннa cиcтeмa: Аndrоіd 7.0 Lоllірор
• Бaтepия: 10000 mАh
• Teгло 292 гр

Може да се вземе на цена от 430 лв! Е...аз според изискванията бих си взел такъв-истински мъжки модел, но решението си е на постналия темата.

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом ще го вземаш септември месец, изчакай да излезе новата Операционна система на Андроид, да видим кой телефони ще я получат...Повечето флагмани са с нея...

Редактирано от Person (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, skalata_73 написа:

• Teгло 292 гр 

Мен лично това много ме стресира и си е бая цифра в грамове...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, algor написа:

Мен лично това много ме стресира и си е бая цифра в грамове...

Вярно бабанка си е. Предния модел   OUKITEL K10000 съм го виждал наживо и си е ''телефон''-затова и казах- истински мъжки модел.

Да ти кажа честно съм се навил на новия OUKITEL K10000 Pro, че мойто дърто вече Самсуняче пак взе да издава багажа-едвам изкарва деня, пада му батерията бързо. 

И понеже и аз не съм телефонен манияк много сериозно съм му хвърлил око (понеже за моите критерии за телефон отговаря повече от достойно) , та скоро мога да споделя лични  впечатления от този модел.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом имате финансови възможности за флагман ,най-добре Iphone 7. Не знам защо в България много се впечатляват от цифричките (характеристиките) на даден телефон ,при положение че това е едва 50% ,другото е софтуерната оптимизация ,която при андроид е зле от както се помня. Друг огромен за мен недостатък са многото реклами ,които за да заредят ви натоварват излишно хардуера и ви изразходват интернет ,ако сте с ограничен на максимална скорост. 

Ето и няколко примера ,в които става ясно ,че цифрите често подвеждат: 13 срещу 8мп камера: 

2-ядрен 1гб рам срещу 8-ядрен 4гб рам:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Soviet Soldier написа:

Не знам защо в България много се впечатляват от цифричките (характеристиките) на даден телефон ,при положение че това е едва 50% ,другото е софтуерната оптимизация ,която при андроид е зле от както се помня. 

"Цифричките", които съм дал по-горе, не са някакви теоретични показатели, а реални, взети от практиката. Та твоят "флагман" iPhone 7, с всичкия му "оптимизиран" софтуер, изкарва едвам 61 часа. За справка моят доста по-евтин, "зле оптимизиран" и "пълен с реклами" Galaxy J7 спокойно ме изкарва 5 дена с много ръчкане. А с по-икономично ползване - стигал съм и 12 дена.

Тъй че, ако обичаш, айде да спреш да пишеш глупости, които си наизустил от епълските реклами, става ли?...

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще видя кои флагмани ще получат новия андроид и ще избирам от тях.. надявам се P10 Plus, да е един от тях, че 128 gb и 6 RAM ме изкушават. И като цяло телефона ми харесва визуално.

Благодаря на всички ви за отговорите.

Пък и на теленора предложението не е зле, 1130 лв със тотал 25лв( и в момента съм с такъв) http://www.telenor.bg/bg/private/device/view/huawei-p10-plus

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 55 минути, RudeBoy написа:

"Цифричките", които съм дал по-горе, не са някакви теоретични показатели, а реални, взети от практиката. Та твоят "флагман" iPhone 7, с всичкия му "оптимизиран" софтуер, изкарва едвам 61 часа. За справка моят доста по-евтин, "зле оптимизиран" и "пълен с реклами" Galaxy J7 спокойно ме изкарва 5 дена с много ръчкане. А с по-икономично ползване - стигал съм и 12 дена.

Тъй че, ако обичаш, айде да спреш да пишеш глупости, които си наизустил от епълските реклами, става ли?...

12 дена ли? Ха ха ха искрено ме развеселяваш. Ето това е оптимизъм . . . хмм къде ли съм го виждал . . . аа да в Мерцедес форумът ,като тръгнат да ми говорят как 3.2л бензинова S-класа им харчи 2 на 100 та даже и снимки пращат. Ха ха ха 

С реално "ръчкане" ,ако тоя телефон и 2 дни изкара трябва да си много доволен! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За OnePlus какво мислите? Приятел който живее в Германия го има само, че 3-ката, а аз говоря за 5-цата. 8 RAM и SNAPD 835/Adreno 540, до колкото го разбрах той има неговия от 2 години и малко, и хората си го update-ват без никакви проблеми. Пак е китайче, мисля. Цената е горе-долу подобна на флагманите отгоре, малко повече рам има и това е.. какво ви е мнението за тия телефони? Общо взето в момента избора ми се свежда до P10 Plus ИЛИ OnePlus 5 ако е добър(вие ще кажете).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, TpeBoMaH написа:

... избора ми се свежда до P10 Plus ИЛИ OnePlus 5 ако е добър(вие ще кажете).

Нали искаше с голяма батеия? Ето от тези двата сам да видиш кой е с по-голямата батерия:

opera_2017_08_10_20_59_53.png

opera_2017_08_10_20_59_42.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, TpeBoMaH написа:

За OnePlus какво мислите? Приятел който живее в Германия го има само, че 3-ката, а аз говоря за 5-цата. 8 RAM и SNAPD 835/Adreno 540, до колкото го разбрах той има неговия от 2 години и малко, и хората си го update-ват без никакви проблеми. Пак е китайче, мисля. Цената е горе-долу подобна на флагманите отгоре, малко повече рам има и това е.. какво ви е мнението за тия телефони? Общо взето в момента избора ми се свежда до P10 Plus ИЛИ OnePlus 5 ако е добър(вие ще кажете).

Толкова пари за това?!?!
Абсурд!

Какъв е смисъла да се взима този измислен модел, като горе-долу за същите пари може да вземете и Samsung S8?
Примерно казвам Самсунг-а.

Вие си знаете, но с това лутане накрая ще се набиете на...а бе на някое дърво.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, skalata_73 написа:

Това е скромното ми мнение. 

Наистина е скромно. Иначе описанието е екстра -  "• Oпepaциoннa cиcтeмa: Аndrоіd 7.0 Lоllірор" и други забавни неща, но ти е простено, защото си спец по телевизорите. Какво написах току що? :ohmy: Извинете!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, XECUTIONER написа:

Наистина е скромно. Иначе описанието е екстра -  "• Oпepaциoннa cиcтeмa: Аndrоіd 7.0 Lоllірор" и други забавни неща, но ти е простено, защото си спец по телевизорите. Какво написах току що? :ohmy: Извинете!

Всезнайко, пак ли са вреш да остроумничиш бре? Що си не направиш форум да раздаваш акъли и правосъдие. Да та таковам и специалиста и тебе... Паляк

(Сори за офтопика, ма на такива трябва да им се напомня, че фонтанелата като е  празна и забравят)

пп. Глей само колко редакции направих, че да можеш да потърсиш в чичко гугъл правилно и да ме разбереш. 

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, skalata_73 написа:

Всезнайко, пак ли са вреш да остроумничиш бре? Що си не направиш форум да раздаваш акъли и правосъдие. Да та таковам и специалиста и тебе... Паляк

(Сори за офтопика, ма на такива трябва да им се напомня, че фунтаналата като е  празна и забравят)

Ко речи?;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо по темата ще кажеш ли, или си търсиш просто забавление на пияната ти глава? Празните приказки са по-долу.

Ейде въз, че оспамихме на човека темата. Как все се намират такива посерковци в тоя форум не преставам да се чудя.

Напил си са, напил си на-набий си една злобарка и лягай. Никой не е длъжен да ти чете простотиите.

Айде със здраве, или каквото имаш там останало от пиене...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, skalata_73 написа:

Нещо по темата ще кажеш ли, или си търсиш просто забавление на пияната ти глава? Празните приказки са по-долу.

Ейде въз, че оспамихме на човека темата. Как все се намират такива посерковци в тоя форум не преставам да се чудя.

Напил си са, напил си на-набий си една злобарка и лягай. Никой не е длъжен да ти чете простотиите.

Айде със здраве, или каквото имаш там останало от пиене...

Все едно чета Културиста. Да не сте едно и също лице? И двамата от Русье и доста чувствителни на тема алкохол. За твое сведение не позна. Но когато попържвам такива люде като теб знам, че не съм се включил напразно. Хайде и ти да се придвижиш леко в ляво и при възможност да се снимаш!

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом цената не е от значение, може да се изчака до октомври и да вземете iPhone 8.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 8/10/2017 в 9:33, Soviet Soldier написа:

С реално "ръчкане" ,ако тоя телефон и 2 дни изкара трябва да си много доволен! 

864098.jpg

Ами да, доволен съм :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от hhumpff
      Здравейте!
      Имам няколко въпроса свързани с една стара система Сони MHC-GRX8, която имам. Поради неясна за мен причина, когато включа източник MP3 Player или звук от телефона си към някой от входовете на системата посредством Jack Cinch AUX Audio кабел звука е много тих (5 пъти по-слаб от звука при радио или CD режим на работа). Въпроса ми е мога ли да ползвам входа за микрофон, които е по чувствителен без това да е опасно за системата както и заизточника -  телефона или МР3 плеъра, ако се ползва 3,5мм към 6,3мм кабел(мъжки/мъжки).
      Втория ми въпрос е свързан с поставянето на блутут платка вътре в системата, която да работи като източник вместо CD или касетния дек. В момента я ползвам само на радио режим. Възможно ли е да се направи и можете ли да ми дадете идея за някаква ориентировъчна цена за платката и труда.
      Системата има много хубави 8ома колони и ми харесва като звук, но морално е остаряла. Има ли смисъл да се прави такъв ъпгрейд, или да си закупя един евтин усилвател с вграден блутут (от типа на Nobsound TPA3116)
      Благодаря предварително на тези, които ми отговорят или проявят интерес по темата!
    • от Yuriy Ivanov
      Здравейте имам един стар Радио Телефон Harvest ht-3 и искам да си го ползвам на Село защото няма обхват на Мобилните Оператори та въпроса ми е работи но Слушалката се чува едвам,едвам дори и на най силна степен пробвах да сменя Говорителя но резултата е същия от какво може да е това Благодаря ви за Вниманието!
    • от Siyana
      Здравейте! Искам да си купя лаптоп. Търся нещо до около 2000 лв. Насочих се към Macbook, защото знам, че екраните им са много добри. Търся си нещо, което да става за програмиране и дизайн. Главно ще се използва Adobe пакета. (Допълнителен въпрос: Някой знае ли дали на Macbook е възможно да се инсталира пиратския пакет? Не ми се дават 120 лв. на месец :D) Трябват ми поне 8 GB RAM, не бих отказала и 16. Понякога може да се използва и за рендиране, но това не е належащо. Като цяло ми трябва добра машинка с малък бюджет. Бях се спряла на HP Omen преди да се зарибя по Mac-oвете и доста други дизайнери да ми ги препоръчат. Та същинският въпрос е: знам, че ако се сглобява, ще излезе доста по евтино и нещо, което готово е примерно 2600, мога сглобявайки да сваля на 2000, но си нямам ни най-малка представа какви части да избера и кой да ми ги сглоби. Моля, помагайте.
    • от This Is BamBam
      Здравейте ! Скоро ще си взимам нов телефон и разполага с бюджет до 220 лева. Засега съм харесал Huawei Y6 2017 и Alcatel Shine Lite. Кой телефон от двата е по-добрият и предложете някакви други телефони до 220 лева. 
      Благодаря предварително. 
    • от Zikkciwe
      Здравейте , от около два или три месеца имам проблем с телефона ми. Когато си ровя из фейсбук или където и да е било , понякога ми се пуска менюто за рестартиране , самолетни режими , изключване и другите простотии (все едно задържам бутона за пускане , но не го правя ) и така нататък. От онзи ден дори спря да работи самото копче , и се налага да го включвам като използвам USB кабел. Включвам го в компютъра , и чак тогава светва екрана , иначе ако имам късмет веднъж на 1 час да работи копчето. Преди да започне проблемът , копчето се беше извадило и се наложи да го търся из леглото ми. (в крайна сметка го намерих , и го сложих обратно.) Дадох го на един човек да го оправи , първите дни работеше , но вече тотално спря да работи. Въпросът ми е , дали трябва да го занеса обратно в магазина (няма да казвам оператори и такива неща) за да го оправят , защото още е в гаранция , или да си поръчам ново копче и да го залепя някак си да не мърда , понеже самото копче се клати когато се натисне , и може би това е проблемът?
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.