Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Аз определено не мога....не че много се заседявам пред Тв-то,ама ако го няма ми е гадно.... ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

супер рядко гледам TV. Може би един - два пъти седмично. От едно време съм така. Така че мисля, че ще мога без телевизор ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз наприер телевизия не гледам. Да речем от 2-3 години. Случва се от време на време като запиша няколко филма на DVD с баща ми да ги гледаме на по-големия екран. Иначе телевизията за мен е масова манипулация. Представете си за да се направи една реклама хората учат по 5 години висше как да лъжат хората. И какво аз ще има гледам глупостите.

Трябвало е да се родиш - 18 век cool.gif

И аз не мога без телевизия..

Извън компанията на моите приятели, това е сурогата , на духовните ми връзки (да не забравяме и видитоки, торенти, чатове , форуми.. и т.н) - малко грубо А, ..

в една книга преди години Борис Виан беше писал " .. по памет - "само две ръце не стигат за прегръдка..)

;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

lst2005, не ги слушай! Щастливо е семейството ти и те поздравявам за това, което си направил! :)

Разбира се, че не може да се отрече нещо напълно - телевизията понякога е полезна например с това, че си по-информиран, но

ВРЕДА >> ПОЛЗА

>> - които не знаят: означава много по-голямо

Загуба на време си е стоенето пред ТВ, вече е демоде пък като добавим и трагичните предавания и програми просто няма какво да се гледа - въртиш 50 канала и едно голямо нищо!

ТВ е като искаш да си изгубиш времето, което ти е в излишък, но днес програмата е толкова oтрепана, че и затова не става! ;)

Редактирано от GFreeman (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
...просто няма какво да се гледа - въртиш 50 канала и едно голямо нищо!
Въпроса не е до смяната на каналите. То човек обикновенно си има 2-3 любими и само тях си гледа.

ВРЕДА >> ПОЛЗА
С какво може да навреди един телевизор? Той да не хапе! Както казах по-рано властта е в човека с дистанционното. Той/тя когато си поиска може да натисне копчето ON или OFF (то е едно и също де, но с две функции). Той/тя, ако иска да излезе навън, да чете книги (учебници), да чати в интернет и т.н. телевизора няма да го/я спре със зареден пистолет опрян в слепоочието ;). Аз гледам на телевизора като уред, не много по-различен от останалите. Печка, хладилник, пералня, телевизор... всички те имат някакво предназначение. За едни удоволствие им носят компютърните игри, за други ТВ сапунките... Всеки решава за себе си.

GFreeman, единствената вреда за която мога да се сетя е на зрението. Но нека не подхващаме битка тип "телевизор vs. монитор". Наистина има хора които прекаляват (телемани). Въпроса е ти да управляваш дистанционното (и живота си), а не то (и ТВ програмата) да управлява теб.

Да не говорим, че няколко гневни футболни фена ще ми се нахвърлят, ако им отнема възможността да гледат световното. Мил ми е живота!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предпочитам компютъра,но и телевизора е много необходим.Има много интересни неща,които не можеш да видиш на компютъра....с една дума-Не мога!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не само мога без телевизор,но и се радвам, че цял живот изкарах без него.Никога не съм харесвал телевизията,гледал съм много рядко,а в последните 2-3 години телевизор съм виждал само в магазин.Не виждам какво толкова изгубих.Информацията си черпя от интернет,филмите е много по приятно да ги гледаш на кино, свободното си време убивам с книги и приятели,но напоследък няма и какво да убивам.А и не мисля, че семейството събрано пред телевизора изгражда кой знае какви семейни взаимоотношения.Всеки зяпа в кутията, новото семейно огнище.В този смисъл телевизията е наистина е доста вредна.

Редактирано от Karko (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако има компютър с интернет мога и без телевизор biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От както имам компютър(2 години) почти не гледам телевизия. Само около ядене, ако хвана някое интересно предаване по Дискавъри.

На работа, обаче телевизора е включен по цял ден. Има само трите национални телевизии. Еми какво да ви кажа. Канал едно е най-зле. По цял ден вървят реклами за някакви рендета, космо дискове и пароструйки. По БТВ и НОВА само сериали и реклами по 1411224 минути и разни игри. Е какво да ги гледаш? Само в неделя, ако дават хубав филм(от преди 5-10, а може и повече години), то ще е поне по две телевизии, за да се ядосваш и чудиш коя да гледаш. А тези кабеларки кой ги гледа изобщо не ми е ясно! Че те са по зле и от Канал 1!!! Просто в България и телевизията е зле. Затова и не се гледа много много.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента съм пред компютъра, но тв тунерът си работи и хвърлям по едно око на фокс лайф на малко екранче. Искам да кажа, че обичам да гледам тв, когато съм си вкъщи. То навън няма и как де. Вярно е обаче, че членовете на едно семейство общуват много по-малко при наличието на тв, т.к. ти отнема от свободното време. Ама човек сам избира с какво да запълни това свободно време. Всъщност с каквото и да се занимавам вкъщи - четене, учене, готвене, чистене, писане (на роман - кога ли ще е готов????), тв-то си е пуснато.

Редактирано от GABRIELA (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тцтц вреден бил телевизора. Тук срещнах хора които мислят, че са го отказали, но всъщност са го заменили с компютъра. Хулят черната кутия не защото отнема от свободното им време, а защото краде от времето което биха изкарали пред ПС-то. Все едно баба ми да ме убеждава че и без ток може.Едно време като са нямали електричество, да не би да са умрели. Светиш си с свещ, топлиш се на огъня и разполагаш с цялото свободно време на света. Да, аам сега ако и спра тока за да не може да си гледа любимите сериали, сигурно ще ме утепе.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мога без телевизор,без компютър,без коли и самолети,но без секс немога :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ви кажа чесно от близо един месец,не съм поглеждал какво дават по телевизията защото или несъм си в къщи или съм на компа.Дори си свалих телевизора на долния етаж защото само хваща пепел като е при мен biggrin.gif така,че аз моге и без този телевизор

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако имам компютър едва ли ще ми трябва ТВ-то, макар че вечер често гледам филмчета на него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Scarface' date='3.07.2006г. в 18:38' post='223454']Мога без телевизор,без компютър,без коли и самолети,но без секс немога :)

Браво.Вече съм сигурен, че света няма да се свърши.

Научи и мен как ги правиш тези работи...там за размножаването. :) На една Нова Година изхвърлихме телевизор през прозореца от седемнадесетия етаж.Искахме фойерверки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За съжаление не мога без телевизор. Ето сега седя пред ПЦ-то, но телевизора е включен и ми бръмчи на главата. Мисля, че няма лошо, защото е същото като да кажеш лошо е, че ползваш ПЦ, GSM, радио и т.н. Определено се нуждая от телевизор заради новините и не мога без сериалчето - "Приятели":)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без ТВ мога ама без компютър не мога бря ...пхах :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Без ТВ мога ама без компютър не мога бря ...пхах :wub:

Хевън и аз тей! laugh.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди гледах много Тв.Но откакто се пристрастих яко към компа и нета ТВ не съм гледал от много време.

Мисля че мога без ТВ :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гости KaldataManiak

Изобщо не мога без ТВ.Той е моето приятелче.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много полезна вещ. Преспива ме сладко в късните часове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Винаги си работи,дори и да не го гледам.Дори когато си сам създава усещане за присъствие.И както казва

"sonif" е страхотно хапче за приспиване. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами и аз сега се замислям. Всъщност по-скоро не. По принцип не смятам, че съм пристрастена към него. Понякога се случва да не го погледна с дни, но е факт, че първата ми работа, след като се прибера вкъщи е да включа телевизора. Така че, по-скоро го приемам като навик. Нали знаете, че навикът е втора природа, която убивала първата... Използвам го най-вече, за да ми прави компания. И когато няма никой друг, с негова помощ потъвам в покоите на съня. :hush:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...