Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

• Отговори 117
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Ъпцелутише. А с подходящия човек и планина се повдига даже.

Не, не мога без ...PC-тo - то си - от близо две години - откакто съм студент :P TV нe гледам - не защото нямам , а защотото бе тотално изместено от PC-то.Дори и сега като се замисля - за какво ми е - не мога да се сетя поне за една прична да го предпочитам пред компютъра.Може би само в спомените ми то е с едни гърди напред...И все пак когато се връщам вкъщи (от дълбоката провинция съм) и още на първия ден почувствам липсата на ... хвърлям един поглед към неговия полусъбрат - TV-то - гледам го няколко минутии излизам навън да почувствам това което дори и супермодерният компютър с космически интернет и невероятно озвучение не може да ти даде - удоволствието да се насладиш на живота навън - естествената красота на природата - вдишвам дълбоко въздуха и разбирам, че компютъра не е всичко..той никога няма да може да ти пълното удоволствие от живота

P.S. TV-то отдавана за мен е извън играта!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-скоро ДА. Работя с деца и когато се прибера в къщи искам тишина и спокойствие. Малко почивка за "надутата" ми глава. Пък и го пускам за някой филм или да слушам музика докато си върша домакинската работа. Много много не се застоявам пред него. А особенно откакто имам компютър и интернет ...........

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мога! И понеже ако се сбъркам да гледам нещо, то ще е Нова ТВ или БТВ, от февруари си спрях кабелната. Няма смисъл да се плаща за нещо, което не се ползва.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Мога! И понеже ако се сбъркам да гледам нещо, то ще е Нова ТВ или БТВ, от февруари си спрях кабелната. Няма смисъл да се плаща за нещо, което не се ползва.

Оле,това ще е трагедия за мен sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...
Можете ли без телевизор?

Интересно ми е дали поне Ви е минавала мисълта, че телевизора е устройство, което отнема страшно много ценно време от живота на съвременния човек, а сигурно и на повечето от Вас. Казвам Вас, а не Нас, защото аз преди повече от 3 месеца успях да убедя цялото си семейство да се отървем от телевизора и установявам, че несъм сгрешил. Само първия месец ми беше гадно. Но разбрах, че съм отказал наркотик cool.gif

какво мислите по въпроса?

Така е абсолютно си прав. :wors:

Аз мога без телевизор. Дори не съм използвала телевизор вече 9 месеца. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много пъти съм се замисляла, че докато гледаш чуждия живот, някакси пропускаш своя.

Мисля, че мога без телевизор, но съм напълно сигурна, че не мога без интернет. Което не е хубаво - защото логиката е същата sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Много пъти съм се замисляла, че докато гледаш чуждия живот, някакси пропускаш своя.

Мисля, че мога без телевизор, но съм напълно сигурна, че не мога без интернет. Което не е хубаво - защото логиката е същата sad.gif

Така е в действителност и комютъра, и каквото и да било друго подобно нещо може да води до тип зависимост в нашия живот. И потози начин да ограбва нас самите като личности. Да, пропускаш си живота в търсенето дори на самия себе си, искаш да се разбереш, но не можеш.

Аз за това приключих с телевизора. cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ааа, не мога аз без да ми приказва телевизора. Може да не го гледам, но трябва да бръмчи там нещо покрай мене.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ааа, не мога аз без да ми приказва телевизора. Може да не го гледам, но трябва да бръмчи там нещо покрай мене.

А, може би си много сам в къщи за това имаш нужда от него? ;)

Явно имаш зависимост от него. cool.gif

Или греша? ;)

За мен е по-интересно защо хората не могат без телевизор!

Аз моя мога и да го изхвърля, защото не го ползвам. :blink:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В последно време само уча, кисна пред компютъра и тренирам. Телевизора го пускам само като ида да хапвам за да ми прави компания. Обикновенно дават само просторий ама за да не ми е скучно го оставям да дрънчи. :yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А, може би си много сам в къщи за това имаш нужда от него? ;)

Явно имаш зависимост от него. cool.gif

Или греша? :yanim:

За мен е по-интересно защо хората не могат без телевизор!

Аз моя мога и да го изхвърля, защото не го ползвам. ;)

Станало ми е като навик. Като стана и не го пусна и все едно нещо не е както трябва. Даже и племенника ми свикна с това а е на 2 годинки. Като дойде и телевизора не е пуснат и започва да го сочи и да иска да го пусна. biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Станало ми е като навик. Като стана и не го пусна и все едно нещо не е както трябва. Даже и племенника ми свикна с това а е на 2 годинки. Като дойде и телевизора не е пуснат и започва да го сочи и да иска да го пусна. biggrin.gif

Явно болеста ви е заразна и всички заразява! biggrin.gif

Успех с гледането на телевизор. :ph34r:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Можете ли без телевизор?

Интересно ми е дали поне Ви е минавала мисълта, че телевизора е устройство, което отнема страшно много ценно време от живота на съвременния човек, а сигурно и на повечето от Вас. Казвам Вас, а не Нас, защото аз преди повече от 3 месеца успях да убедя цялото си семейство да се отървем от телевизора и установявам, че несъм сгрешил. Само първия месец ми беше гадно. Но разбрах, че съм отказал наркотик cool.gif

какво мислите по въпроса?

То това е пределно ясно. Не само губи времето, ами и изкривява начина на мислене.

Не гледам телевизия!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи!Ако имам цяла библютека книги и ПС ще го дам!Но ако нямам-не! :)

Редактирано от spasov2 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване