Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Вчера ми се случи много странно нещо, както си играх и комютъра ми се изклучи и рестартира и Windows ми даде грешка и не можех да вляза. Преинсталирах го и уж нормално и влиза за 1-2 мин в Windows без драйвери и пак ми става така. Изкарах си видео картата и останах с вградената и всичко се оправи. Та въпроса ми е какво може да се е развалило на видеокарата ми и дали може да се оправи.Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На  машинката от кога не е правена профилактика - почистване от прах и смяна на термопаста

Какви температури показва

Грее ли  много като се товари

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто си си повредил външната видео карта от постоянно прегряване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тя работи извън Windows и дали може да се оправи. 

Видео карта нямаш възможност да се смени термопастата понеже е захванато с нещо което държи видео картата и вентилаторите ще трябва да го скъсам но не знам дали е редно. Но преди месец е чистен 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква е картата за да ти дадем отговор може или не може. Ако говориш за термолепенките те се сменяват ,но в повечето случаи се копува друга карта. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.