Премини към съдържанието
eskalibur_74

Как да си настроя новия телефон Samsung Galaxy S8+

Препоръчан отговор

Здравейте!

Моля някой да помогне да си настроя новия телефон Samsung S8+.Всички функции са на китайски или корейски. Не зная къде да настроя езика. Някой ако знае линк за това ,нека да го помести! Няма и упътване с телефона на друг език освен с йероглифите .Нищо не мога да направя без помощ!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, eskalibur_74 написа:

Здравейте!

Моля някой да помогне да си настроя новия телефон Samsung S8+.Всички функции са на китайски или корейски. Не зная къде да настроя езика. Някой ако знае линк за това ,нека да го помести! Няма и упътване с телефона на друг език освен с йероглифите .Нищо не мога да направя без помощ!!!

Ето ти клипче как се прави.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://eguides.sprint.com/support/eguides/samsunggalaxys8s8plus/content/samsung_galaxy_s8_s8_plus_ug/language_and_input.html

settings app icon general_management_settings_icon.png  语言和输入 (Language and input) 

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря много. Езика го изкарах, сега ще се боря с другите неща!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само да кажа, че ми писна от идиоти, които задават тъпи въпроси, вместо да дават отговори - "откъде е купуван". Това има ли смисъл да се пита?
Аз не мога да помогна, но ти пожелавам успех и дано някой от форума да може да ти помогне, вместо да задава тъпи въпроси и да се заяжда, както с мен снощи.
Поздрави.:17:

Spoiler
Spoiler

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.