Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Предварително се извинявам ако съм объркал раздела в  форума.

Искам да попитам дали някой е пазарувал от vario .bg и ако може да ми кажете дали да си поръчам части от там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да един от нсдеждните сайтове за части. Добра цена, добро обслужване. Също nikem sky ги използват главно са тези трите. Във vario при покупйс над 200лв доставката е безплатна доколкото знам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Vario е последното място от което бих пазарувал, защото изпълняват поръчката до 5 работни дни. От Nikem, поръчвам сутринта и на следващата сутрин си го взимам от куриера. 

Живея в малък град и всичко пазарувам през интернет и Vario единственно ми е бавило поръчката за 5 работни дни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами не са единствените, и от други магазини се е случвало да чакам няколко дни за доставка (а някои директно са ми отказвали поръчката), въпреки че на сайта си пишат, че имат нещата в наличност.

Варио явно доста от нещата си ги внасят сами (и цените са им различни от на другите вносители) и затова им трябва толкова време за доставка. Ако ги има на склад, може и същия ден да ги доставят. На сайта им си пише кое е налично и кое е с доставка. 

В Никем отдавна цените не са най-изгодни, а и не винаги имат това, което искам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, nikolela написа:

изпълняват поръчката до 5 работни дни.

За всеки артикул си пишат хората. Ако не те устройва никой не те кара насила.

В рамките на деня - http://www.vario.bg/gigabyte-radeon-rx-560-gaming-oc-4g-gv-rx560gaming-oc-4gd

1 работен ден - http://www.vario.bg/be-quiet-pure-wings-2-80mm-bl044

5 работни дни - http://www.vario.bg/be-quiet-pure-wings-2-92mm-pwm-bl038

Единственият магазин които уточнява такива подробности в инфото.

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Angel Palchev
      Здравейте!Когато включа компютърът всичко се включва спу фена,захранването и харда.Процесора има вградено видео ядро,но имам и видеокарта.Тя е Гт430,но както и другите части и тя работи и се върти вентилатора.Включвам монитора във всички портове и на видеокартата и на дъното,но не става.Пробвах и с други монитори и с телевизора ми,но пак не става.Ще съм ви благодарен,ако можем да намерим решение заедно.
    • от n.mihaylov1996
      Здравейте! Имам следния проблем реших да си поръчам ново PC, след като му инсталирах Windows 10, пуснах Benchmark valley и винаги когато стигне до теста на GPU-то и компютъра се изключва и немога да го включа веднага. Съмнява ме захранването, но искам да чуя и вашето мнение. 
      Motherboard:ASROCK B450M-HDV AM4
      CPU:AMD Ryzen 5 1600 (3,2GHz)
      GPU:Gigabyte RX-580 4GB
      RAM:2X4G DDR4 2666 KINGSTON HYPEX
      PSU:Makki PSU ATX-500W MAKKI-ATX-500-B-PCIE

• от Марио Велинов
      Здравейте ! Търся от много време песен която е мисля че от средата и края на миналата година. Българска е, мъж пее а припева е изпят от жена на английски, клипа е copy paste на Ed Sheeren - shape of you. Докато тя пее припева backround-a е до колкото си спомням гора с път и пак се изписва текста на припева. Като стил - нещо като рап но по-любовно настроен ... за текст и мелодия не се сещам. Моля за помощ !
    • от Sensey
      Здравейте, вчера като си почиствах лаптопа  забелязах тези 2 подобни на гайки, които се търкаляха около дъното. Някой знае ли от къде може да са се развили?

• от Gerda Jovancic
      Здравейте,
      Как се процедира, ако единия родител отказва да изготви декларация за самостоятелно пътуване на малолетното си дете.
  • Дарение

• Добави ново...