Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, хора!

Въпросът ми е следният, понеже в момента се намирам в Америка и имам желанието да си закупя playstation 4 оттука, но дочух, че може да имам проблем с това закупуването на PS+ като се върна в България. Като цяло съм голям маняк на фифа и имам намерение да играя онлайн.

Също така какво бихте ме посъвествали да направя, понеже се колебая дали да си го взема оттук или от бг.

И последно относно какъв да е плейстешъна, понеже нямам 4к телевизор за про в нас, по-удачният избор би бил да си взема slim или като цяло не е толкова от значение?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, просто ще трябва да си смениш региона в PSN профила.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от vankata4
      Здравейте, изтеглих си adobe premiere pro cc 2015 от замундата, инсталирах я, но нещо не ми тръгва - излиза ето това:

Няк'фи идеи? :)

• от Васил CR7
      Здравейте! Интересувам се от Behringer b2520 pro, някой може ли да ми даде компетентно мнение за продукта! Решил съм да купя две и не знам, дали са добри! 
      Благодаря, предварително :) 

• от taika
      Здравейте, имам въпрос. Мисля че PS-то ми загрява прекалено много. Не знам за какви градуси става въпрос. Когато пусна някоя игра мястото където е хард диска и захранването е горещо на допир, а перката която е на процесора мисля си работи на бавни обороти. Това нормално ли е за PS4 или трябва да се притеснявам? Благодаря Ви!
    • от callmebu
      Здравейте,
      подариха ми един комп HP Compaq 6000 Pro SFF, малка машинка, с чипсет Q43 Express и сокет 775. Без рам памет и хард диск, има процесор ама ми се вижда слаб. Сега ще се заема с ъпгрейд и гледам, че най-мощния за този чипсет е Core Quad Q9650. Имам и един хард диск WD Caviar Blue с 64 МБ кеш, рам памет ще сложа 16 GB, най-вероятно Corsair Vengeance Low Profile DDR3 1600 Mhz и може би и един по-малък SSD диск за буут на Windows. До тук мисля, че ще го съживя доста. Някои от нещата вече са набавени.
      Имам обаче няколко въпроса:
      1. Оригиналното охлаждане е алуминиев heatpipes, който ми се вижда недостатъчен за Q9650. Ще взема ново охлаждане Low profile, обаче има една пластмасова капачка която върви от перката отпред към алуминиевото тяло. Май играе ролята на въздуховод към него. Ако сложа ново охлаждане, тази пластмаса няма да пасне и добре ли е ако я разкарам? Външната перка как ще насочва въздуха?
      2. Оригиналното захранване работи, ама ми се вижда шумно. Някакво криво е, поради факта, че е SFF. Някаква идея с какво да го заменя, задължително с някакво по-тихо, но въпроса е да пасне на кутията там и по-възможност, да може да се вдига посредством каналите от страни, дето играят ролята на "панти". 
      3. При включване издава звук, повтарящ се 5 пъти и премигва червена светлинка. След тва само мига и след малко отново 4-5 пъти звук. Предполагам, че това се дължи на факта, че няма поставена още рам памет и хард диск?

Някой със същата машинка и сменено захранване или охлаждане, да сподели впечатление с кое му идва най-тихо?

Ето и снимка на разположението в кутията:

Благодаря.

• от Preslav Kostikov
      Здравейте и Добър ден/вечер!

Искам да попитам за Дъно HP ProLiant  ML110 G6 следните неща:
      Какви процесори мога да сложа или кой е най-добрия процесор, който мога да сложа на самото дъно (В момента съм с Intel Xeon X3430 2.40 GHz)?
      Колко му е максималната RAM ( В момента съм с 4 GB), която мога да сложа?
      Каква видео карта мога да сложа на даденото дъно ( В момента съм с Ge Force 730 GT)
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.