Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здраввйте приятели,

помагайте с идеи, компютъра ми се изключи снощи докато си работеше най-нормално. При опит да го включа си зарежда биоса, но докато зарежда прозорчето на win7 се изключва. Нямах време да го тествам, но ще го направя днес. Харда до последно си беше добре. Имам съмнения в захранването на което скоро му смених старата перка. Някакви идеи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Започвам тестване на компа. В сейф мод си зареди ОС. Но при нормален старт все още има проблем. Проверих и температурите на конпонентите - не е прегряване! Пробвах и със startup repair никаква промяна. Проблема си остава. Вече клоня към увреден активен дял на машината....мисля да опитам и преинсталация ако няма други предложения

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последен жокер.... След редица тестове, сейф моф, чек диск и тнт. Вече кома пвключва около 10-15 секунди след като натисна бутона за включване (странно) и вече изключва преди дори да зареси биоса. Вече съм почти сигурен че е захранването и малко съмнения имам в дъното.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.