Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте харесала съм си няколко модела и ми е много трудно да избера, ако може да ми кажете вашето мнение за тях и кой си заслужава парите, моделите са следните samsung j7 (2017), huawei p10 lite, xiaomi redmi note 4, iphone se или реновиран айфон 6 ( само айфон 6 държа да е реновиран при положение, че иначе е много скъп )  като цяло държа телефона да е с добри параметри,  добра камера, и с повечко памет  и имам един друг важен въпрос дали си заслужава да земам от aliexpress или да се обърна към  емаг или техномаркат или други качествени сайтове  ако може да ми препоръчате.

Редактирано от Yuzi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет,най добре е да отидете в някои магазин в които ги има моделите които ви харесват,така ще можете да ги разгледате и тествате на място и ще си изберете телефона които най много ви харесва.Не ви съветвам да си купувате телефон от интернет сайт,по добре си вземете телефон от техно веригите или от някои оператор.Така ще имате реална истинска гаранция за устройството.Един колега има Huawei P'10 lite и е много доволен от телефона,бърз е,има добра батерия и дисплей,камерата снима перфектно и има 32 гб памет и 3 гб рам памет.Перфектен телефон от среден клас е.Самсунга не ви го препоръчвам,за iPhone 6 нищо не мога да ви кажа ,никога не съм ползвал iPhone и не съм запознат с тях.Успех с избора на нов телефон

Sent from my STV100-2 using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 8/11/2017 в 8:09, Yuzi написа:

Здравейте харесала съм си няколко модела и ми е много трудно да избера, ако може да ми кажете вашето мнение за тях и кой си заслужава парите, моделите са следните samsung j7 (2017), huawei p10 lite, xiaomi redmi note 4, iphone se или реновиран айфон 6 ( само айфон 6 държа да е реновиран при положение, че иначе е много скъп )  като цяло държа телефона да е с добри параметри,  добра камера, и с повечко памет  и имам един друг важен въпрос дали си заслужава да земам от aliexpress или да се обърна към  емаг или техномаркат или други качествени сайтове  ако може да ми препоръчате.

iPhone SE е безспорния лидер в изброените.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да определено iPhone SE е най добрия от изброените,ползвам го от 3 дена и съм възхитен от него.Малък и удобен е за ползване,батерията му е перфектна и е много мощен.Не ги харесвах iPhone докато не ми попадна един от тях в ръцете.Супер са

Sent from my iPhone using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.