Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте . От 1 година имам лаптоп делл . И онзи ден видях че има проблем при отварянето и затварянето му защото са се строшили тези две щипки (не знам как се наричат точно за  това прикачвам снимка)

thumbnail_20751345_1651011581596544_1755269840_n.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наричат се панти ,ако кажеш и кой модел е лаптопа ,може да те насочим от къде да си ги вземеш , ако  можеш да си ги смениш сам ,иначе се ориентирай към някой сервиз.Успех.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Модела е  dell inspion 15 7559 , това предполагам , че не се покриват от гаранцията защото е физическа повреда нали?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом е в гаранция, нямаш избор носиш го в  оторизиран сервиз за ремонта, там ще се разберете дали е дефект някакъв или е физическо счупване по твоя вина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На снимката не си личи много какво е снимано ама по-скоро са се натрошили пластмасите на които се закрепват пантите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пантите не са се строшили, а леглата на винтчетата, с които се закрепват за пластмасовия корпус. Решението е проходни винтчета. Освен това трябва да се разхлабят малко пантите и да се смажат, за да не е под толкова голямо усилие пластмасата.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами това в сервиза на dell ли да го нося или ? И да попитам къде е сервизът на dell , че нещо не ми е мн ясно .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.