Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, имам проблем с играта Paladins от Steam. Наскоро си ъпдейтнах играта и ми се появи този проблем "The Hi-Rez Studios Authenticate And Update Service must be installed. Re-run the pre-requisite programs from steam, or run the file InstallHirezService.exe from prereq subdirectory in steam folder for this game". Правя това което е написано, но не работи. Отварям файла InstallHirezService.еxe инсталирам го в "C:/Program Files (x86)" но не се получава отново се показа този проблем но само това "failed to install hi-rez studios authenticate and update service" и казва че не е инсталирано изтрих играта и отново я изтеглих, както и направих и с "Hi-Rez Studios Authenticate And Update Service". Не се получи затова се поразрових в steamcommunity-то и открих нещо което бях направил и преди това бях влязъл в "Services.msc" където намерих Hi-Rez Studios Authenticate And Update Service". Странното беше че на Startup type не пишеше нищо. Моля помогнете благодаря предварително :emoji_smiley-04:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на 8/12/2017 в 11:42, CranialBladeTV написа:

Здравейте, имам проблем с играта Paladins от Steam. Наскоро си ъпдейтнах играта и ми се появи този проблем "The Hi-Rez Studios Authenticate And Update Service must be installed. Re-run the pre-requisite programs from steam, or run the file InstallHirezService.exe from prereq subdirectory in steam folder for this game". Правя това което е написано, но не работи. Отварям файла InstallHirezService.еxe инсталирам го в "C:/Program Files (x86)" но не се получава отново се показа този проблем но само това "failed to install hi-rez studios authenticate and update service" и казва че не е инсталирано изтрих играта и отново я изтеглих, както и направих и с "Hi-Rez Studios Authenticate And Update Service". Не се получи затова се поразрових в steamcommunity-то и открих нещо което бях направил и преди това бях влязъл в "Services.msc" където намерих Hi-Rez Studios Authenticate And Update Service". Странното беше че на Startup type не пишеше нищо. Моля помогнете благодаря предварително :emoji_smiley-04:

Здравей, опитахте ли в Hi-Rez Studios Authenticate and Update Service да дадете Repair на играта?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• Гост
      от Гост
      Привет и поздрави, откривам най различни източници за сървисите, кои сървиси за какво са, как могат да се пускат спират окончателно.
      Имам желание да разгледам всички сървиси на Windows 7.
      Когато имам време ще поствам Сървисите и тяхното предназначение. 
      Ако има и други юзъри мераклии да разгледат и изучат сървисите могат да се включат с драскане на някой ред за добре познат на тях сървис.
      А ако вече има подобна тема за сървисите, ще се радвам на линк.
      Искам да направя пълна тема, изцяло на български.
      Кой сървис за какво е, кога, защо може да се изключи определен сървис, кога и зашо не бива.
      След 7 искам да разгледам 8.1 и 10. Преди да приключа с Микрософт и да се захвана с Линукс.
    • от Йоан Арабов
      След смяната на процесора и изваждането на на батерията ми изписва това какво да правя ако имам значени смеинх едноядрения с двоядрен ето какво пише http://prikachi.com/...93/6455493L.jpg
    • от DrakeSanderson
      Здравейте.Искам да ви попитам за дъното ми Asrock h61m/u3s3.Въпроса ми е дали ще може да му се сложи този процесор AMD Athlon II X4 750k?

-Разбрах че не подържа!
    • от Masterplay
      Готови ли сме за това, дори след цели 6 години? Ще покажем ли на какво сме способни? Да победим всеки изпречил на пътя ни се, време е да разберем!

Бъди бърз, бъди пръв и бъди известен със завърналия се “GROD 2“, продължение на носителя на наградата “BAFTA“ за мулти-милионни продажби “Race Driver“. Изживяването на агресивни състезания срещу напреднали, “AI“ ви пренася в новата система за шофиране на GRID 2, новата “TrueFeel Handling“ система, която подобрява начина на шофиране на всяка кола. Новата генерация на “EGO Game Technology Platform“ предоставя уникално визуално изживяване, докато доказвате себе си в новите моторни спортове. Заслужи си славата и феновете, като извършиш пътя до върха в напрегнатите състезания на лицензирани писти, в красиви градове и на пътища през планината.

Официален трейлър на играта:
      http://www.youtube.com/watch?v=nzXgBWGnOMo

Производител: Codemaster southam
      Сайт на производителя: Codemaster Racing 

Системни изисквания:
      Минимални системни изисквания:                                                                                                                                     Препоръчителни системни изисквания:
      Операционна Система: Windows Vista, Windows 7, Windows 8                                                                                             Операционна Система: Windows Vista, Windows 7, Windows 8
      Процесор: Intel core 2 Duo @ 2.4Ghz or AMD Athlon X2 5400+                                                                                               Процесор: Intel core I7 / AMD Bulldozer
      Памет: 2 GB Ram                                                                                                                                                                      Памет: 4 GB Ram
      Видео карта: Intel HD graphics 3000/ AMD HD2600 / NVIDIA Geforce 8600                                                                             Видео карта: Intel Graphics 5200/ AMD HD6000/ NVIDIA GTX500 minimum 1GB ram 
      Свободно дисково пространство: 15 GB HD space                                                                                                                 Свободно дисково пространство: 15 GB HD space

DirectX®: 11                                                                                                                                                                                DirectX®: 11
      Звукова карта: Direct X compatible soundcard                                                                                                                          Звукова карта: Direct X compatible soundcard

Тестова конфигурация:                                                                         Настройки на играта:
      Дънна платка: AShrock Z77 EXTREME3                                                                            Тъй като съм ограничен от време за тест, реших да тествам играта на максимални детайли.
      Процесор: Intel Core i5-2500k 3.3Ghz                                                                                    
      Ram памет: Corsair Vengeance 2x8GB DDR3 1600Mhz                                                              
      Твърд диск: Western Digital 1TB Caviar Blue 64MB SATA3                                                                                                                                                
      Видео карта: Sapphire Vapor-X HD7950 OWB 3GiB GDDR5 950Mhz/1250Mhz                                                                                                            
      Захранващ блок: Corsair CX 500W Builder Series V2                                                                                                                                            
      Операционна система: Windows 7 - Version 6.1 (Build 7601: Service Pack 1)

Графики от натоварванията на процесора и видеокартата:

Играта почти през цялото време държа ядрото на видеокартата на 850MHz, понякога и на по-високата честота(950). Процесора си товареше обилно и равномерно всяко едно от четирите ядра. Така, че смятам играта за леко лакома от към процесор-мощ. Статистиката на температури видеокарта/процесор е засечена с HWmonitor, за кадри(Fps) програмата Fraps.

Температури на процесора:                     --                       Температури на видео картата:                   --                     Кадри/FPS (Frames Per Second)
      Минимални: 48C / Средни:53C / Максимални:59C    --      Минимални: 43C / Средни: 49C / Максимални: 51C    --     Минимални: 53 / Средни: 57 / Максимални 62 // Със включен Vsync: 60Fps стабилни.

Нека споделя пряко впечатление от играта. Много добра игра, добро управление над автомобилите, не се трошат както в първата част. Всичко е по-добре направено, графиката е впечатляваща, да не кажа „Amazing“. Всеки който играе подобна игра, няма да остане разочарован. Друго което ми направи впечатление е това, че играта не изисква кой знае какъв хардуер за да се постигне плавна игра и стабилни кадри. И една лоша новина за „рейсърите“ които обичат да играят от/в кабината на колата, тук това е “орязано“ напълно, освен ако някой не иска да седи на предния капак на автомобила. Дрифта е по-стабилен от всякога. Дори бие новата Need For Speed - Most Wanted, която е с изключително неудобно управлението на колите. Наистина всеки ще и се радва много, както аз в момента. И като за последно забелязах, че играта е оптимизирана за Intel вградени графични чипове, където играта се представя доста над приличното ниво.

Както казах нямам време, но бих искал да заснема едно видео на играта въпреки, че не съм толкова добър. Но пък няма да Ви оставя така, защото направих малко снимки на играта. Ето ги и тях: 

Всъщност този мустанг от 1970г. е много добра кола, като за първа такава. Споделих малкото си време с Вас, направете го и Вие. Нека всеки сподели мнението си относно тази добра игра, и/ли как се представя неговия компютър със играта.

• от Gergicataa
      Здравейте, Търся "Говорещият Том" или по-известен като "Talking Tom" За JAVA ! Има го само за андроид и се говори че е съставен същият и за JAVA! Ако може някой да ми помогне в търсенето и го намери телефонът ми е Nokia asha 300 и изглежда така.. Обаче приложениято (Талкинг Том) изглежда така
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.