Премини към съдържанието
abar30

Извит стъклен протектор за Галакси А5,който да не пада

Препоръчан отговор

Здравейте,

Заглавието на темата може да ви се стори забавно,но на мене не ми е особено. Наскоро си купих Галакси А5 2017 и реших  да му взема и протектор.Обиколих магазините,но само в един намерих протектор,който за съжаление не покрива целия екран.Порових в нета и си поръчах от един сайт извит стъклен протектор с много екстри.Получих протектора,залепих го спазвайки инструкциите,върнах телефона обратно в калъфа и  го сложих в джоба. След час извадих телефона и видях,че протектора се е отлепил от едната страна. Позачудих се и внимателно го доразлепих за да го огледам.Оказа се,че лепилото е 2-3 мм рамка и ми стана ясно,че този протектор няма да го бъде.Звъннах на телефона от сайта и момичето,което отговори любезно предложи да им върна протектора за да видят какво могат да направят. В крайна сметка ни протектор,ни пари.Сложих обикновен стъклен протектор,но той е с около 5 мм по-тесен от дисплея и дразни погледа.

Можете ли да ми препоръчате извит протектор за Галакси А5 2017,който за се залепва стабилно?

Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.