Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Преди няколко дни свързах телефона си към Wi-Fi вкъщи и телефонът ми изведнъж се включи в recovery mode незнайно как. Имам само тези опции,които виждате на снимката.Дадох factory reset и след това Reboot,но телефонът се връща на това recovery меню. Моля ви за помощ.Опитах да кача custom Rom и отново не се получи.Благодаря ви предварително!

IMG_5307.JPG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, hudyr написа:

А factory reset след флашване на фабричния фърм?

Телефонът тръгна но сега ми дава Невалиден Imei-Vivacom , a сега ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телефончето има нужда от поправка на IMEI-a. Без него телефонът не е "телефон", просто джобен компютър. Потърси в гугъл как се поправя IMEI на A319 или, ако не смяташ, че ще се справиш, потърси компетентен в областта човек да го направи. Дистанционната помощ няма да е особено адекватна.

А самият IMEI може да се види като извадите батерията, някъде по етикета под нея трябва да е написан.
14522461207851.jpg

Spoiler

Съжалявам за дългото мълчание, бях "запориран".

Редактирано от hudyr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Дионисий
      Добър ден! Имам влечение към колите, търся из форума някой компетентен  в областта на автомобилния дизайн или ако познава такъв да ми сподели подробности, тъй като това искам да кандидатствам. Мерси предварително!
    • от sofianec
      Здравейте, 
      Имам въпрос, свързан с избора на поялник. Занимавам се от известно време с Arduino проект и често ми се налага да запоявам различни елементи и интегрални схеми (засега TH). Ползвам поялник Parkside от Lidl 40W.  Проблемът е, че е без терморегулация и постоянно работи на макс (понякога разтапя защитното покритие на платката). Човката постоянно се овъглява и престава да топи тинола, а като я зачистя с шкурката се изтънява и окислява. В училище се занимаваме с проектиране на PCB-та с OrCAD, а и ми е хоби да се занимавам с поправка на компютри. Ще ми се да си взема по - хубав поялник (станция) с терморегулатор. Заделил съм 150лв, но не съм решил каква. Искам да е с тънка човка, за да мога да сменям SMD елементи и интегрални схеми (например чип на Arduino Uno). Видях в Елимекс GORDAK 952 (китайска) даже има и пистолет за горещ въздух, но по форумите имаше хора, които се оплакваха, че давала фира със захранването (други казваха че нямали проблем с нея от 4-5 години). Чух че Weller били светило в тази област, но са им скъпи уредите. Някои препоръчваха техен поялник, закачен за китайска станция (например CT 936) заради качествената човка. Очертава се да използвам поялника все по - често. Пистолетът за горещ въздух е плюс, лесното разпояване. Моля някой ако има опит с тези или други поялници да ми каже какво да си взема и евентуално какъв пистолет за горещ въздух би ми свършил работа. Чувал съм за разпояване с вакуум помпа за калай, но никога не съм виждал, та ако някой има яснота по въпроса да сподели  А и какво ви е мнението за втората употреба от OLX?
      http://www.stbbg.com/?page_id=21&record_id=7347
      http://elimex.bg/product/121145/stantsia-za-zapoyavane-i-razpoyavane-952-gordak.html

Благодаря предварително!
    • от Niderland
      Здравейте на всички. Искам да помоля някой, който разбира от тези неща да направи една конфигурация.
      Бюджет 2000 - 2500 лв.
      Компютъра ще се ползва предимно заинтернет, фимли, телевизия и музика (Човека има някаква огромна плазма и аудио системи).
      Няма да овърклоква
                             2.2. До колко държите на тишината -- Ще е включен през повечето време - възможно най тих.
                             Има монитор 1920х1080
            Ако може да предложите една конфигурация със следните компоненти:

Дъно ASUS
      Процесор  Intel 4 ядрен
      Видеокарта AMD 2 гигабайта
      RAM  8 гигабайта
      Захранване  700 - 750 вата
      SDD 100 - 120 гигабайта
      DVD - 30 -50 лв.
      Кутия 200-250 лв.

И най-важно да може да се инсталира Win 7  (Поне това иска, не е голям почитател на W10)

• от taika
      Здравейте, имам следният проблем. Преди един ден, когато влизах в CS-GO fps ми беше заключено на 60 с VSync, а без него 170+. Сега в игра ми падат на 40 максимум 50 кадъра. Помислих си че е нещо от играта, защото преди това нямах такъв проблем, но влязох в Dota 2 и забелязах че при повече ефекти кадрите също ми падат до 30. Лаптопа не прегрява постоянно следя за натоварването на процесора и на видео картата и повече от 60 градуса трудно се вдигат. Предния ден ъпдейтнах драйвъра на видео картата (nvidia gtx 1050 Ti 4 gb), който е специално оптимизиран за Fallout 4 VR. Моля за помощ, ако някой знае защо ми прави този проблем ще съм много благодарен, ако сподели. Благодаря!
    • от Not My Fault
      Така, това за мен е доста трудно. Преди не съм споделяла на много хора за това. Единствено двама човека от обкръжението ми знаят за това. И все пак никой не е желал да стигне до дъното на всичко. Да, говоря за самоубийство. Аз съм на 14 години, не съм като другите тийнейджъри, харесвам рок, рап и метал, обичам видео игри, обожавам да рисувам и пиша. Не съм най-силният ученик и малко ме е срам, че го признавам. Майка ми е доста разочарована от този факт, както и баща ми. Писането и рисуването ми се отдават и аз правя това през повечето време, ако не чета някоя книга или се взирам през прозореца със слушалки в ушите. Повечето хора ми лепват етикета, за който повечето от вас вече си мислят - "Емо". Да, така е , доста съм емоционална и плача често, режа се и нося единствено черно. Цял живот ме подиграват за това, което съм и интересите, които имам. Не го приемах лично отначало, но с течение на годините... Приемам всяка дума и в интерес на истина и аз самата мисля отрицателно за себе си. Мразя се. Мразя всичко, което съм, тялото си, кошмарите си, мислите си, гласа си, общо взето - всичко. Та, да, доста дългичко е това, което пиша, но наистина искам помощ. Опитвала съм не веднъж да се самоубия и все още искам да сложа край на живота си. Но всеки път, щом опитвах - нещо ставаше и всичко отиваше по дяволите. И двамата човека, които знаят, казват, че съдбата просто иска да живея. Ами ако аз не искам? И аз наистина не искам. Моля ви, помогнете ми, защото знам, че има хора, които ме искат жива. Може би. Моля, не казвайте, че това е просто фаза, защото не е и истински боли. Живота е пред мен, но аз не искам да го изживея. Надявам се да поискам, но нямам възможност да платя на психолог или да говоря с някого. Трудно ми е, за това търся помощ тук. Моля ви. Не се шегувам с това и искам помощ.
      Благодаря ви ако сте стигнали до края. ~
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.