Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Преди няколко дни свързах телефона си към Wi-Fi вкъщи и телефонът ми изведнъж се включи в recovery mode незнайно как. Имам само тези опции,които виждате на снимката.Дадох factory reset и след това Reboot,но телефонът се връща на това recovery меню. Моля ви за помощ.Опитах да кача custom Rom и отново не се получи.Благодаря ви предварително!

IMG_5307.JPG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А factory reset след флашване на фабричния фърм?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 часа, hudyr написа:

А factory reset след флашване на фабричния фърм?

Телефонът тръгна но сега ми дава Невалиден Imei-Vivacom , a сега ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Телефончето има нужда от поправка на IMEI-a. Без него телефонът не е "телефон", просто джобен компютър. Потърси в гугъл как се поправя IMEI на A319 или, ако не смяташ, че ще се справиш, потърси компетентен в областта човек да го направи. Дистанционната помощ няма да е особено адекватна.

А самият IMEI може да се види като извадите батерията, някъде по етикета под нея трябва да е написан.
    14522461207851.jpg

Spoiler

Съжалявам за дългото мълчание, бях "запориран".

Редактирано от hudyr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Оправих си телефона самичка. Благодаря на всички за съветите ! Телефонът работи 1000 пъти по-добре от преди!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 6 минути, ilianakurteva написа:

Оправих си телефона самичка.

Евала. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от edokredo
        Добър ден.С баща ми искаме да сглобиме 2 трилентови тонколони .Ниско честотните са по 120 вата средните са 50 а пищялките 10.Въпроса ми е как да ги свържем какво ни трябва колко филтъра какъв усилвател и така нататък абсолютно всичко ми трябва ,защото си нямам напредстава. Ако ми помогнете ще сам мега благодарен !!!
      • от El Shaarawy92
        Здравейте! Имам следният проблем. Когато пусна някои приложения на Google (Google Play, Google Docs, Google Services) се минимизират и просто не мога да работя с тях или пък ми излиза error - за съжаление com.google.android.apps.docs спря. Телефонът ми е Lenovo A328 (ANDROID 4.4.2), инсталирал съм ROM, понеже не искаше да се пуска преди 3-4 месеца, след инсталацията беше добре.
      • от Hadjimehmed Shener
        Здравейте! Юли месец си купих Lenovo V310 и до сега го бях ползвал само 2-3 пъти ,тази година съм първокурсник , реших да си имам един преносим компютър. Проблема е там че понякога както си стоя на лаптопа забива и по никакъв начин не мога да го оправя освен да задържа копчето за захранването и да го изключа напълно . От какво може да е и как да го оправя че е доста дразнещо ? Благодаря предварително!
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.