Премини към съдържанието
Алекс Марчев

Как да накарам момиче да се влюби в мен

Препоръчан отговор

Аз съм на 14 години и много харесвам едно момиче бяхме в едно училище 3 години,  но не сме си говорили само на здрасти и това. Отидох на лагер с един приятел и в автобуса я гледам. Направо се влюбих и само за нея мислих целият лагер. Не можах да и кажа чувствата си, защото помислих , че ще ме зареже. След като се прибрах и написах стихотворение(аз мога да пиша доста добре) и тя направо не можа да повярва , че някой някога ще направи това нещо за нея. Писахме си 1 месец, виждахме се , играхме футбол, ходихме в парка и така. Един ден и писах да ли иска да станем повече от приятели . Тя увърташе всичко и най-накрая съм я бил обидил и нямала никакви чувства към мен. В момента сме да здрасти как си какво правиш. Чувствам се празен без нея. Обичам я толкова толкова толкова много, но тя иска доказателство. Проблемът е че тя не е в София и не можем да се видим по началото на учебната година, за да и го кажа. Искам да ми помогнете , защото буквално съм влюбен до полуда в нея. Без нея не мога. Ако тя ме отхвърли незнам какво ще правя. Моля помогнете ми ще съм Ви много благодарен.

Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За какво ти е кокона която само вири г*з? Изтегли си някоя игрица и играй, пък то ще ти мине. Колкото до нея, ти си показал това което имаш да показваш, тя ако иска - сама ще дойде. Ако не - добре, че е станало така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 30 минути, Светозар написа:

Изтегли си някоя игрица и играй, пък то ще ти мине.

Цял живот най добре игри да играе ако те слуша тебе.

на 12.08.2017 г. в 13:04, Алекс Марчев написа:

Без нея не мога.

Спокойно ще ти мине. Света не почва и свършва с нея.

Явно не иска момичето или не си бил достатъчно нахален.
    Други няма ли ? Докато тя размисли. Те жените така си обичат да размислят ама ние нямаме тяхното време. Ориентирай се на друг фронт а този го остави кога си по подготвен. Тя ще свали летвата не го мисли това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 часа, BMW Маниак написа:

Цял живот най добре игри да играе ако те слуша тебе.

Лошо няма.. :D:D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.