Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

На скоро си закупих монитор 2ра ръка, и е със VGI кабел, но към видео картата(gt 1030)има само DVI-D 24+1 и HDMI как да ги свържа?Четох за някакви преходници, но много трудно се били намирали.Моля някой да ми помогне..

Редактирано от Симеон Дичев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Симеон Дичев написа:

На скоро си закупих монитор 2ра ръка, и е със VGI кабел, но към видео картата(gt 1030)има само DVI-D 24+1 и HDMI как да ги свържа?Четох за някакви преходници, но много трудно се били намирали.Моля някой да ми помогне..

Нещо такова ти трябва, но не знам дали се намира в магазините ни:

2017-08-12%2020%2051%2023.jpg

Не е много евтино, но това е положението. Срещал съм и за двайсет и няколко лева. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз отдавна надвиших бюджета откъде да взема още 100 лева.... няма ли по евтини

преди 10 минути, emil644466 написа:

Този който си пратил е 24+5 не 24+1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това евтиното е преходник и не върши работа. Съвременните видеокарти са с DVI-D а не с DVI-I и не се поддържа аналогов сигнал.

Трябва ти конвертор които да преобразува сигнала от цифров в аналогов. http://www.reset.bg/catalog/40/4017/4017185/

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Симеон Дичев написа:

Имам такъв който не ползвам  hdmi-vga  с отделен кабел за аудио.Пиши ми на ЛС ще ти го подаря :)

A иначе ето такова представлява https://www.olx.bg/ad/prehodnik-hdmi-kam-vga-sas-zvuk-garantsiya-ID6A2sh.html#30abd8aee3 аз го ползвах със стария монитор и вече не ми е нужен.

Редактирано от Kamen Zhelyazkov (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, Kamen Zhelyazkov написа:

Имам такъв който не ползвам  hdmi-vga  с отделен кабел за аудио.Пиши ми на ЛС ще ти го подаря :)

A иначе ето такова представлява https://www.olx.bg/ad/prehodnik-hdmi-kam-vga-sas-zvuk-garantsiya-ID6A2sh.html#30abd8aee3 аз го ползвах със стария монитор и вече не ми е нужен.

Идеално, само да си плати 5 лева доставка, ако е от друг град. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кабела доиде, свързах нещата и като включа компютъра монитора седи на Check Signal Cable, пробвах да го включа (HDMI КАБЕЛА) към Дъното и към видео картата нито едното не проработи.А когато го включа към лаптопа си работи.Някакви идеи? :(:(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможно ли е да не бил вкараН HDMI конектора достътчно към дъното и към видео картата?

Редактирано от Horatio Caine (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Reshih problema, sujelqvam za latinicata tukmo instalirah windowsa, okaza se che sum zabravil zahranvaneto na procesora... ne znaeh che kabelcheto ot zahranvaneto moje da se deli na dve.Kakto i da e blagodarq na vsichki za pomoshta i leka vecher.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.