Премини към съдържанието
PopoFF

Samsung J100H Не се стартира след смяна на софтуер!

Препоръчан отговор

Здравейте драги софурмци,от дълго време се занимавам с проучване и разработване на анфройд системите все още познанията ми не са на 100% професионални но ги разбирам та на скоро обаче попаднах на много интересен случаи със телефон модел Samsung J100H понеже самия апарат имаше проблем със стартирането на самия софтуер. При самото включване зарежда до логото и до там ни на пред ни на зад,като му дадох хард-ресет видях че самия софтуер е повреден затова реших да му сложа такъв.При инсталирането на софтуера обаче телефона се изключи и повече не се и стартира! опитах всякакви варианти но уви,разглеждам из Yutobe за подобни такива случай открих едно видео със същия проблем опитвам се да изтегля въпросната пограмка но немога да я стартирам с тази версия на Windows 8.1 Въпроса ми е дали някой е попаднал на такава ситоация и дали е успял да намери някакво решение слет това Благодаря 

Редактирано от PopoFF (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само reset до фабрични настройни....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, PopoFF написа:

...немога да я стартирам с тази версия на Windows 8.1 Въпроса ми е дали някой е попаднал на такава ситоация и дали е успял да намери някакво решение слет това Благодаря 

А имаш ли InfinityBox?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 13.08.2017 г. в 9:59, ExaFlop написа:

А имаш ли InfinityBox?

да имам въпросната програма но нещо не се стартира до колкото видях изискванията за до Win 7 но пак не съм сигурен,ако имаш някаква идея как се стартира под ОС 8.1 ?

Редактирано от PopoFF (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Програмата имаш, но нямаш устройството

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, ExaFlop написа:

Програмата имаш, но нямаш устройството

А това вече е друго,за какво устройство става дума ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.