Премини към съдържанието
behwolf

Програма за прехвърляне на паролите от Google Chrome в Mozilla

Препоръчан отговор

Здравейте, понеже моя колежка снощи е отворила някакъв клип и автоматично се е изпратил на повечето и приятели. Днес, като пробва през Google Chrome да отвори фейсбук и изкарва нещо подобно, като съобщение  http://store.picbg.net/pubpic/9D/3C/7c1cade4b2429d3c.png  и ти дава да свалиш някакъв файл TrendMicro. В същото време, ако се пробва да се влезе през другите браузъри си влиза без проблем, дори от Google Chrome на друго PC. И стигнах до заключени, че по някакъв начин фейсбук е запомнило по конкретния бразър. Проблема е, че лицето има доста информация в Google Chrome, като запомен от пароли,история, отметки/бискивтки и т.н. И идеята ми е да всичкото да го прехвърля в Мозила на същия компютър. И бих желал да попитам, може ли да ми кажете някаква програма/приложение, с което да се прехвърля от  Google Chrome на Мозила. Да кажа само, че бях инстралирал две програми за  malware  и нищо не лови на компютъра. Минах и през антивирусни и пак нищо не показва, явно е от браузъра проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да изистиш от браузъра гъгъл хром -историята,изтеглянията,кеша,без да изтриваш паролите.Ще изчезне въпросното съобщение.

Редактирано от Димитър 59 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах. Изчистих, всичко без паролите с 3 месеца назад  и нищо не стана. А през мозилата от същия компютър, свободно се влиза и за сега казах на лицето ,просто да влиза през мозилата, докато не го махна от Хром или не прехвърля паролите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами да преинсталира Chrome и след това да си влезе отново с профила, с който най-вероятно вече е влязла и всичко ще се синхронизира наново, като Chrome ще бъде чист ?

Аз Chrome успях да го почистя от реклами/сменена начална страница/изскачащи прозорци с помощта на сканирания с :

- AdwCleaner

- Malwarebytes Anti-Malware

- HitmanPro

- Zemana AntiMalware

- SUPERAntiSpyware Free Edition

Може би само 1 или 2 инструмента в действителност са почистили нещо свързано с браузъра, но нали в крайна сметка най-сигурно е да се използват всичките...

Може да се опита и сканиране с https://www.kaldata.com/софтуер/google-chrome-software-removal-tool-103300.html

.... както и с ZHPCleaner

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето бекъп първо ,полсе да сте спокойни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.