Премини към съдържанието
Stoyannnov

MAC OS X Lion 10.7.5 Зависна на ... will be verified with apple

Препоръчан отговор

При опит за преинсталация MAC OS X LION 10.7.5 зависна на съобщението, че трябва да направи verification с apple, за да продължи инсталацията и така върти 5 часа вече. Wi fi има..... Има ли начин да се инсталира от външен носител?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Краткия отговор е "ДА". Ако мога с нещо да помогна? Предполагам, че става дума за оригинален MAC? Model?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да. Оригинален е.

Какви са стъпките, трябва да го инсталирам до сутринта, защото ми е нужен.

Модела мисля, че е Macbook Pro 13" A1278

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво ще ви помогне? Image образа на 10.7? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Muadib написа:

Какво ще ви помогне? Image образа на 10.7? 

Не Ви разбирам? Казвам, че това е оригиналната операционна система, с която е лаптопа.

Следвах тези стъпки, обаче зависна на Verifying with apple.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чудесно, че е оригиналната. Apple разпространява от няколко години безплатно операционната си ситема за всички потребители на MAC. Тази версия мисля, че беше платена ...Тя е оригинал. Ако бяхте написали модела, щях да знам дали мака е със DVD. Тези модели които имат DVD получават и дискове с инсталационен OS. Ако не разполагате с оригиналните дискове на мака, мога да ви сваля официален Image на тази версия на операционната система и през интернет да Ви го пратя. Записа остава ваш проблем.   

Ако имате познати с MAC те могат да направят това което аз ви предложих.

https://support.apple.com/en-us/HT202294

http://osxdaily.com/2011/07/08/make-a-bootable-mac-os-x-10-7-lion-installer-from-a-usb-flash-drive/

Редактирано от Muadib (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно обаче оправих проблема, оказа се, че датата и часа не са верни. Сверих ги през терминала с командата Data (monthdatetimeyear) пишат се слято числата, и инсталацията се потвърди и продължи. 

Благодаря за бързия отговор! ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 8/14/2017 в 14:20, Muadib написа:

мога да ви сваля официален Image и през интернет да Ви го пратя. Записа остава ваш проблем.   

Aко  не е много нахално, има ли начин да получa Image на Lion, че моя се е повредил.

Записа остава мой проблем.

благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Alexander Petrov
      Помогнете ми как да инсталирам последната версия на MacOs Sierra на лаптоп Asus x552mj и същевременно да имам Windows 10. Никога не съм го правил !
    • от ErethoroN
      Здравейте,
      Ще карам накратко - търся кутия от Apple Power Mac G5, която ще използвам за модинг проект, който планирам от дълго време.
      Приемам всичко - само кутия, цяла работеща или неработеща система, система с липсващи части - всичко съдържащо кутия в прилично състояние на разумна цена.
      Приемам предложения и оферти.
      Предварително благодаря!

• от ivo23
      Появи се проблем с телефонът ми htc Desire 820 Dual Sim. Давах го два пъти в сервизът на фирмата от която е закупен телефонът.
      Първият път беше за смяна на батерията и качване на БГ меню. Върнаха ми го без да са го тествали и се оказа, че че при поставяне на сим картите в гнездата не ги отчита, никаква връзка, нищо. Направи ми впечатление, че самолетният режим, като че ли не се изключва напълно. Батерията уж нова, а пада по-бързо от старата само на WiFi и без ползване за абсолютно нищо. Седеше си на шкафчето само. Върнах им го, оправиха до някъде нещата, но проблемът с батерията остана. Дори батерията започна да пада за часове без никакво ползване от 100% до 10%!
      Направи ми впечатление обаче, че след включване и изключване на самолетният режим този темп се забави и сега задържа за доста повече време ток.
      Предполагам, че при качване на бг менюто нещо са омазали.
      Има ли вероятност да сваля от някъде оригиналният софтуеър на телефона и да го преинсталирам напълно и да видя дали ще се реши този проблем?
      Благодаря предварително
    • от JoRkA
      Здравейте, днес докато разглеждам видях този нов модел на Xperia XA. Та не можах да немеря кой знай колко мнения във интернет и реших да попитам вас. Ако някой вече има такъв телефон какви са му впечатленията, на външен вид ми излгежда добре. Днес имах възможността да го разгледам. Въпроса ми е как се държи самия телефон, батерията издържа ли ден / два, забивали при по-голямо натоварване, и тн тк. Нека всеки който има впечатления от въпросния телефон да изкаже мнение. 
      ПП: Извинявам се ако вече има такава тема
    • от George Zaprev
      Здравейте.В офиса имаме 6 PC & 6 iMac компютри. Трябва ми програма, която да записва всичко (facebook,skype,programs....абе всичко) на някой клауд сървър и да може да се логваш през браузера на всеки компютър или телефон за да проверяваш инфото.Изрових интернет, но намирам или твърде скъпи програми, или такива,които работят само с Уиндоус или само с Мак.Изчерпан съм откъм идеи...помагайте Благодаря ви
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.