Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Интересуват ме всички подробности за този телефон. Четох доста из  разни сайтове и каквото тук е написано макар и малко. Гледах клипчета, ревюта. Дори на едно клипче сравняваха камерата му с iPhone 7 plus от което останах с впечатлението, че са горе долу еднакви. За това  пускам темата, който знае повече подробности за плюсовете и минусите на това телефонче или го притежава нека да сподели. Като цяло ми излиза доста евтино, но това после след като разбера повече подробности за него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, bakottv написа:

Интересуват ме всички подробности за този телефон. Четох доста из  разни сайтове и каквото тук е написано макар и малко. Гледах клипчета, ревюта. Дори на едно клипче сравняваха камерата му с iPhone 7 plus от което останах с впечатлението, че са горе долу еднакви. За това  пускам темата, който знае повече подробности за плюсовете и минусите на това телефонче или го притежава нека да сподели. Като цяло ми излиза доста евтино, но това после след като разбера повече подробности за него.

Не се хвърляй още на Нокия. Достатъчно лайна изядоха с глупаците от Майкрософт. Остави ги да се върнат на пазара и тогава купувай.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, bakottv написа:

За друго не мога да дам мнение, но камерата на 6-цата е добра, като за среден клас андроид и е леко назад от 7 Плюс-а.
Особено в нощните снимки, а на практика там най-много си личи коя камера става и коя не.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, algor написа:

За друго не мога да дам мнение, но камерата на 6-цата е добра, като за среден клас андроид и е леко назад от 7 Плюс-а.
Особено в нощните снимки, а на практика там най-много си личи коя камера става и коя не.

Здравей Алгор. Ще направя малко офтопик, но се радвам да те видя, че си все още във форума и си тук да помагаш. Малко останахме вече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Емил Костов написа:

Здравей Алгор. Ще направя малко офтопик, но се радвам да те видя, че си все още във форума и си тук да помагаш. Малко останахме вече.

/off

Ти с твоето "върви на сервиз и не се прави на майстор" пък с кво помагаш..

По темата. Бърз е като за среден клас. За хардуерни проблеми е рано да се говори, но от към софтуер няма да се различава кой знае колко от другите роботи. В интерес на истината почти всички андроид апарати вече са си еднакви по функции (в ценовите си класове разбира се).

Редактирано от Silvering (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-големият плюс за мен е чистият Android, но минус е слабият хардуер (Snapdragon 430 CPU). Чакам новите им телефони. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Nokia 6 или иначе казано нищо ново под слънцето. Пазара е наводнен с еднотипни и кажи-речи не особено различаващи се като функционалност смартфони. Основния проблем поне за мен е липсата на нормална операционна система. Аз лично НЕ харесвам и НЕ желая да имам нищо общо с андроид ,но какви възможности има пред мен? Да дам 1000лв за съвременен Iphone или да избера отново windows phone ,който не се знае до кога ще има поддръжка. BlackBerry имаха своя ОС ,но се отказаха ,защото няма интерес към създаване на приложения за тази ОС и минаха на Андроид. Правят много качествени телефони, като изработка ,красиви от алуминий ,но пък цената им е висока. Всичко друго е така скучно и еднообразно . . . 
BlackBerry-three-new-Android-smartphones
maxresdefault.jpg

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет,за мен е много радостен факта ще се продължи да се произвеждат телефони под бранда Nokia,нищо не мога да кажа за Нокия 6,но предполагам че е по добър избор от китайските телефони в този клас,но понеже видях че се споменава за BlackBerry и тяхната собствена операционна система искам да разясня няколко неща за това.Първо от самите разработчици на приложения за ос-та има огромно желание да се създават нови приложения и всеки месец се появяват по едно,две нови.Но от самата компания BlackBerry изоставиха производството на смартфоните и се превърнаха в софтуерна компания за сигурност.Новите модели берита се произвеждат от фирми партньори.На първата снимка постната на предишния пост е BlackBerry Priv,страхотен телефон е , ползвам го от известно време и съм много доволен от него.На втора снимка е прототип на BlackBerry,този прототип никога него пуснаха в производство.И докато не направят достъчно сигурна андроид ос,BlackBerry 10 операционна система има бъдеще.Телефоните с тази ос работят страхотно и все още имат софтуерна подръжка и ъпдеити за приложенията.

Sent from my STV100-2 using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Silvering написа:

/off

Ти с твоето "върви на сервиз и не се прави на майстор" пък с кво помагаш..

По темата. Бърз е като за среден клас. За хардуерни проблеми е рано да се говори, но от към софтуер няма да се различава кой знае колко от другите роботи. В интерес на истината почти всички андроид апарати вече са си еднакви по функции (в ценовите си класове разбира се).

Къде написах върви на сервиз и не се прави на майстор. С каквото съм помогнал съм помогнал. И предпочитам когато човек не разбира да отиде при такъв който разбира. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мен пък Нокия, особено Лумия серията ме кефи много. Това са едни от малкото модулни телефони. УСБ-то е изнесено на отделна платка и площадките са големи. Ако се счупи, а това е един от най-честите проблеми на мобилните телефони днес - лесно се ремонтира. Не като Самсунг или Леново.
И  камерите не са лоши, само Windows мобилния е малко странен.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип съм фен на Нокия от както съществува. Спрях се на Нокия 6 защото е вече с андроид и е направена от алуминий. В другата тема се споменава за това, че се води флагман, което не е много от значение. Но най-вече съм тираджия и искам нещо което да е здраво и да е от любимата ми марка, а именно Нокия. Попитах за камерата просто защото като пътувам и на почивките щракна по някоя снимка къде съм бил, кои места съм посетил и после показвам снимките на децата. Може и да има по-здрав и по-добър от тази Нокия, но не ми се нравят марки, които не съм ползвал, макар че  може да са по-добри. За това исках да разбера плюсовете, и Минусите за него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз пък съм се насочил към нокия 5, ама щеше да е по добре ако я бяха направили с 3гб + 32гб вместо 2гб+ 16гб... бих дал и отгоре пари за такава версия...

Редактирано от the professor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 8/16/2017 в 12:32, Питоня написа:

Мен пък Нокия, особено Лумия серията ме кефи много. Това са едни от малкото модулни телефони. УСБ-то е изнесено на отделна платка и площадките са големи. Ако се счупи, а това е един от най-честите проблеми на мобилните телефони днес - лесно се ремонтира. Не като Самсунг или Леново.
И  камерите не са лоши, само Windows мобилния е малко странен.

+++ Лумиите сами по себе си са страхотни телефони, камери, батерии...Този прословут скенер за очи, с който сега ще залъгват епълските фенове стартира именно с Lumia 950. А интерфейса на 10ката е в пъти по опростен и бърз в сравнение с хилядите менюта и подменюта на андройда. Но стане ли въпрос за приложения работата е трагична.. Както и да е дано се завърнат там където бяха..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам за Нокия 6, но ако показаното на това клипче е вярно за Nokia 10 Max ще се окже един наистина готин телефон:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече се сдобих със телефона от около 20тина дни и за сега нямам никакви оплаквания/да чукам на дърво/.Перфектна и гладка работа + доста стабилна батерия!Камерата е доста Ок/някой ако иска може да споделя някоя снимка/.
Сензора за пръстовия отпечатък е бърз и точен не ми се е случвало да не разпознае от раз.Единствения минус който би бил е за някой със две Сим карти понеже няма как да се сложи и карта памет.

25577074_1750549698297164_1375510076_o.thumb.png.e1de51fae8e2180409598a4777f3517b.png

25552813_1750549691630498_1977906832_o.png

Редактирано от Horatio Caine (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.