Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, чудя се дали заменянето на обикновеното ми SATA SSD с M.2 е добра идея?
Не съм много наясно как седят нещата с M.2 SSD-тата, за това реших да попитам.
Дъното ми е Asus Z170-А. Има слот за " 1 x M.2 x4 Socket 3, *2, with M Key, type 2242/2260/2280/22110 storage devices support (both SATA & PCIE mode)*3 ".
Харесах си ето това, но ми се ще преди да го купя да се консултирам и с вас. Повече от 120 GB не ми трябват, по-скоро скоростта ме изкушава.

Благодаря предварително за указаното съдействие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Високите скорости водят до по-високи температури.Според мен не си струва почти 200 лв. за 120 Гб и то с 3 год. гаранция.

Aз бих ти препоръчал това с 5 год. гаранция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, Kamen Zhelyazkov написа:

Високите скорости водят до по-високи температури.Според мен не си струва почти 200 лв. за 120 Гб и то с 3 год. гаранция.

Aз бих ти препоръчал това с 5 год. гаранция.

Благодаря ти за предложението. Попринцип имам добър въздушен поток в кутията, до колко градуса може да вдигне едно такова нещо?!
Ще сложа само ОС на него, няма да го товаря с кой знае колко голям трансфер на данни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.