Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър вечер, искам да попитам един въпрос, тъй като не съм компетентен доста в тази материя. Та въпроса е ми е, след като бях отворил "диспечер на задачите" и видях, че отгоре пиши "централен процесор" , "памет" и до тях има "диск". Въпрос ми е за този Диск, нормално ли е когато отварям дадена програма или каквото и да е друго да се вдигат процентите. Примерно когато отварям сайта тук, докато зареди примерно за около 5-6 секунди отива на 3-4 % и след това отново е на 0%. Примерно при ъпдейтване на Антивирусна програма отново скачат процентите и след като се извърши процеса всичко се нормализира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Емил Костов написа:

Да, нормално е.

Благодаря много за бързия отговор. 

Редактирано от KnoX (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, брат. Харда ти е прецакан смянай го. Постоянно трябва да стои на 0% дори когато играеш игра както и процесора трябва нон стоп 0% макс 1%

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 50 минути, Audi Power написа:

Не, брат. Харда ти е прецакан смянай го. Постоянно трябва да стои на 0% дори когато играеш игра както и процесора трябва нон стоп 0% макс 1%

Какви са тия глупости? Ти ли ще му го купиш?

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Audi Power написа:

Я пак???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Емил Костов написа:

Я пак???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Ма той умрял,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, ExaFlop написа:

Какви са тия глупости? Ти ли ще му го купиш?

Това беше сарказъм :D

Все едно да пита щом колата вдигне 50км/ч дали е нормално или е счупена?!?!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 31 минути, Емил Костов написа:

Емо! Не се казва "Я пак". Администрацията ви е дала права за да ги ползвате. Крайно време е да се забрани на някои индивиди да пишат коментари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, ****** написа:

Емо! Не се казва "Я пак". Администрацията ви е дала права за да ги ползвате. Крайно време е да се забрани на някои индивиди да пишат коментари.

По правилата на форума няма причина да забраня подобен коментар. Колкото и да ми се иска обратното. Целта е да накарам хората да се замислят. И може би това е по-правилния вариант.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 10 минути, Емил Костов написа:

По правилата на форума няма причина да забраня подобен коментар. Колкото и да ми се иска обратното. Целта е да накарам хората да се замислят. И може би това е по-правилния вариант.

От цял форум (250000 човека) изглежда , че винаги само ти си прав и мислиш. А тези, които питат,  за да се справят с положението, не смяташ ли че и те могат да мислят или да бъдат подведени от такива отговори? Извинявам се, защото постът ми е извън обсъжданата тема!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, ****** написа:

От цял форум (250000 човека) изглежда , че винаги само ти си прав и мислиш. А тези, които питат,  за да се справят с положението, не смяташ ли че и те могат да мислят или да бъдат подведени от такива отговори? Извинявам се, защото постът ми е извън обсъжданата тема!

ПРИЯТЕЛЮ. Отмина времето на сериозните неща. Не говоря само за този форум. В момента хората са или неграмотни или нямат логическо мислене ( самата образователна система така го прави). Целта е да се опиташ да ги накараш да помислят. И ако те имат желание ще го направят. Не се напъвам нито да съм прав, нито пък да доказвам нещо.  Давам съвет или насока. Както е прието в даден форум, или пък провокирам някой да се замисли или да ми даде контра пример. Ако поне един разбере за какво става на въпрос това си е чиста победа.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, ****** написа:

То хубаво като съвет ама от почти години тук няма истински модератори имат титли да се покажат пред аверите си :D Време е Калин тя изчисти боламача и да сложи нови хора , които ще си вършат наистина работата

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, adersa написа:

То хубаво като съвет ама от почти години тук няма истински модератори имат титли да се покажат пред аверите си :D Време е Калин тя изчисти боламача и да сложи нови хора , които ще си вършат наистина работата

Е сподели какво значи ИСТИСНКИ модератор, защото аз не разбирам? Не знам също кои визираш точно с думата болумач???

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Емил Костов написа:

Е сподели какво значи ИСТИСНКИ модератор, защото аз не разбирам? Не знам също кои визираш точно с думата болумач???

Емо, харесвах те като не бе модератор, ама като стана, не си за там бе братче! И не визирам това, че не раздаваш банани. Просто кмного често пускаш неадекватни коментари. Дори и най-големия некадърник като мен да направят модератор, ще се въздърца от епитети, повярвай ми1 Това да се въздържаш от епитети и дори наказания, не те прави добрия модератор, щото това го може всеки. Добрия модератор разбира от раздела си. Не знам за тоя форум дали това е най-важното, но си мисля, че точно това трябва да е причината да си модератор, а ен че просто си приел и се правиш на миротворец или касапин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, bildera_ написа:

Емо, харесвах те като не бе модератор, ама като стана, не си за там бе братче! И не визирам това, че не раздаваш банани. Просто кмного често пускаш неадекватни коментари. Дори и най-големия некадърник като мен да направят модератор, ще се въздърца от епитети, повярвай ми1 Това да се въздържаш от епитети и дори наказания, не те прави добрия модератор, щото това го може всеки. Добрия модератор разбира от раздела си. Не знам за тоя форум дали това е най-важното, но си мисля, че точно това трябва да е причината да си модератор, а ен че просто си приел и се правиш на миротворец или касапин.

Карам човека да се замисли, провокирам го да прочете малко или да види какво е написал. Това, че на теб не ти харесва е съвсем друго нещо. А ако не ви харесвам като модератор се обърнете към администрацията и Калин. 

Между другото постовете и коментарите правени преди да стана модератор не се различават от тези, които правя сега.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, Емил Костов написа:

Карам човека да се замисли, провокирам го да прочете малко или да види какво е написал.

Да, затова съм съгласен. Признавам това качество в теб. Въпросът бе за друго. Лошо няма да си посредствен юзер като мен, ама я си представи сега, че аз съм модератор. Как ще се разсмърдят хората ;) Виж сега. Народа е акзал - всяка жаба да си знае гьола. Преди те съжалявах, че все ти се присмиваха, кога не бе модератор. Ама сега постоянно си задавам въшроса - защо пък точно теб? Щото имаш връзка със сервиз и Калин ли? Тъпо във форум със стотици хиляди или може би милиони регистрации. Ако аз си имам форум и ти си ми сол ташак, да те наема. Обаче това форум, дето претендира за нещо повече. Аз мога ей сега да ти изброя няколко човека, дето да те заместят, стига да искат де.  Не че правя революция. Напротив, изобщо не ми пука след 12 години във форума. Разбрах как са нещата тук, а може би и преувеличих ФОРУМА като институция, дето трябва да е над нас, простосмъртните. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като ИСТИНСКИ имам предвид да се трият неадекватни коментари , да се баннват за определено време хора ,  които дразнят други хора в форума и осират темата им . Да се баннват хора , които уронват престижа на форума . Също така да се обръща повече внимание на докладите , които изпращаме за триене аз   лично за 1 година съм изпратил над 100 коментара за докладване и няма НИТО ЕДИН ИЗТРИТ КОМЕНТАР !

Я виж Емо последният наказан потребител  кога е бил да те светна ли на  октомври месец миналата година.Доста свобода давата на някои хора тук даже прекалено е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, bildera_ написа:

Да, затова съм съгласен. Признавам това качество в теб. Въпросът бе за друго. Лошо няма да си посредствен юзер като мен, ама я си представи сега, че аз съм модератор. Как ще се разсмърдят хората ;) Виж сега. Народа е акзал - всяка жаба да си знае гьола. Преди те съжалявах, че все ти се присмиваха, кога не бе модератор. Ама сега постоянно си задавам въшроса - защо пък точно теб? Щото имаш връзка със сервиз и Калин ли? Тъпо във форум със стотици хиляди или може би милиони регистрации. Ако аз си имам форум и ти си ми сол ташак, да те наема. Обаче това форум, дето претендира за нещо повече. Аз мога ей сега да ти изброя няколко човека, дето да те заместят, стига да искат де.  Не че правя революция. Напротив, изобщо не ми пука след 12 години във форума. Разбрах как са нещата тук, а може би и преувеличих ФОРУМА като институция, дето трябва да е над нас, простосмъртните. 

1.Това дали в този форум някой ме уважава или ми се присмива или пък ме взема за .... си е лично негово решение. Моята цел е да накарам човек да помисли, да прочерте и ако може да реши проблема или да се запознае с него.

2. Форума е място където да се споделя мнение и да се задават въпроси. Не знам защо постоянно те гонят обикновени юзери, простосмъртни, велики модератори и администратори и какво ли още не. Табелката не ме прави цар или господар и аз не съм палач.

3. Щом имате предложения някой да ме замести има си канален ред затова. Ако Калин одобри нека да се постави друг на моето място. Не стоя в този форум заради табелката. Да не говорим, че нито веднъж не съм я използвал за наказание, бан или нещо от този сорт.

преди 12 минути, adersa написа:

Като ИСТИНСКИ имам предвид да се трият неадекватни коментари , да се баннват за определено време хора ,  които дразнят други хора в форума и осират темата им . Да се баннват хора , които уронват престижа на форума . Също така да се обръща повече внимание на докладите , които изпращаме за триене аз   лично за 1 година съм изпратил над 100 коментара за докладване и няма НИТО ЕДИН ИЗТРИТ КОМЕНТАР !

За тези въпроси можеш да попиташ Калин. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, Емил Костов написа:

Моята цел е да накарам човек да помисли, да прочерте и ако може да реши проблема или да се запознае с него.

Противоречиш си, приятел. Пример. Редовният ти коментар - посети сервиз. Какъв опит за мислене е това? Всеки посещава сервиз, щом не му се мисли. Ама и аз ти се водя по акъла и напоследък все по сервизи ги пращам. 

преди 24 минути, Емил Костов написа:

Форума е място където да се споделя мнение и да се задават въпроси. Не знам защо постоянно те гонят обикновени юзери, простосмъртни, велики модератори и администратори и какво ли още не. Табелката не ме прави цар или господар и аз не съм палач.

Така си е. Само че обикновения работник никога не става необикновен шеф, освен ако 1. не пее и 2. шуробаджинащината не го изтласка нагоре. Това е братче капитализма. Опитваш се да ми обясниш, че всичко си е наред във форума. Не, изобщо не е наред. Самият факт, че за 3 дена трябваше да получа поне 30 дена почивка говори, че наистина нещо не е наред.

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, bildera_ написа:

Противоречиш си, приятел. Пример. Редовният ти коментар - посети сервиз. Какъв опит за мислене е това? Всеки посещава сервиз, щом не му се мисли. Ама и аз ти се водя по акъла и напоследък все по сервизи ги пращам. 

Така си е. Само че обикновения работник никога не става необикновен шеф, освен ако 1. не пее и 2. шуробаджинащината не го изтласка нагоре. Това е братче капитализма. Опитваш се да ми обясниш, че всичко си е наред във форума. Не, изобщо не е наред. Самият факт, че за 3 дена трябваше да получа поне 30 дена почивка говори, че наистина нещо не е наред.

Нормално е когато постващия абсолютно нищо не знае и няма елементарни познания за даден проблем да го насоча в сервиз, защото с действията си ще доповреди дадения компютър. Тогава ще бъда обвинен АЗ, че съм го накарал да направи това или онова.  Ако искаш може да се пробваш и да се опиташ на човек, който не знае да започнеш да го учиш и да му разясняваш елементарните неща да видим колко нерви ще имаш, а и в крайна сметка ще разбереш, че твоите знания не са безплатен труд. Между това да провокирам някой да почете и да помисли и да дам съвет да отиде на сервиз, защото не си знае проблема има голяма разлика.

И пак ще ти кажа. Това е форум. Тук няма шефове, работници, бачкатори и прочие. А и обикновения работник ако иска и има желание някой ден може да стане шеф. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.