Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Напуснах работа и трябваше да си изтрия служебния акаунт в Скайп. Нямам спомен защо, но съм го регистрирал в един от моите имейли, които ползвам за спам. Влязох в официалната страница на скайп и следвах инструкциите. Появи ми се някакъв прозорец на Microsoft и дам въведох имейла си. След това още няколко прозореца и най-накрая ми изписа, че Скайп акаунта ще ми бъде деактивиран след 60 дни. След като се прибрах вкъщи и си пуснах личния лаптоп ми изписа съобщение, че не мога да вляза в microsoft one drive. Направих опит и не стана. След смяна на парола чрез microsoft account получих съобщение, че целият ми microsoft account ще бъде изтрит след тези 60 дни, не само скайп акаунта. Като на пощата имам съобщение, че служебният ми скайп и този въпросен имейл са се слели в един акаунт. Въпросът ми е ще имам ли проблем с ползването на личния ми лаптоп, ако microsoft акаунтът бъде изтрит след тези 60 дни ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз дори незнам че се правят акаунди в " microsoft account " и компютъра ми бачка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи какво е активирано чрез съответния 'майкрософтски акаунт' - някой си активират офиса оттам например, който са си закупили... Или други закупени или безплатни 'майкрософтски програми'...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.